SH-DB-2000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TG20001
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
စတင်ရောင်းချချိန်မှစ၍၊ ကြေးနီစစ်စစ်ဖြင့်ပြုလုပ်ထားသော ဤစက်မှုလုပ်ငန်း 2000w ပါဝါ converter သည် ၎င်း၏သာလွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့်အတူ စျေးကွက်တွင် လျင်မြန်စွာနေရာတစ်ခုရရှိခဲ့သည်။ စျေးကွက်စမ်းသပ်မှုနှင့် နည်းပညာများကို စဉ်ဆက်မပြတ် အဆင့်မြှင့်တင်ပြီးနောက် ငါးနှစ်ကြာပြီးနောက်၊ ၎င်းသည် လက်တွေ့အသုံးပြုရာတွင် ထူးခြားသောကြာရှည်ခံမှုကို သက်သေပြခဲ့သည်။
နည်းပညာတိုးတက်မှုနှင့် စျေးကွက်အသိအမှတ်ပြုမှုနှင့်အတူ၊ ဤအိမ်သုံးဗို့အားပြောင်းစက်၏ ရောင်းအားသည် အလုံးရေ 10,000 ကျော်လွန်သွားပြီး ၎င်း၏ ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်ကို သုံးစွဲသူများက ကျယ်ပြန့်စွာ ချီးကျူးခဲ့ကြသည်။ နည်းပညာ၏ စဉ်ဆက်မပြတ် ထပ်လောင်းခြင်းသည် ပစ္စည်းရွေးချယ်မှုတွင် ဂရုတစိုက် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ထားရုံသာမက ဒီဇိုင်းပိုင်းကိုလည်း ဆန်းသစ်တီထွင်ထားသောကြောင့် ထုတ်ကုန်စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တာရှည်ခံမှုကို သိသာထင်ရှားစွာ မြှင့်တင်ပေးပါသည်။
ဤထရန်စဖော်မာသည် မတူညီသောဗို့အားလိုအပ်ချက်များနှင့် စက်ပစ္စည်းများကို လိုက်လျောညီထွေရှိစေရန် 110V နှင့် 100V အထွက်ကြားခံနှစ်ခုပါရှိသော ဗို့အားအထွက်နှုန်းဖြင့် လိုက်လျောညီထွေရှိသော ဒီဇိုင်းကို ပေးပါသည်။ တစ်ချိန်တည်းတွင် အသုံးပြုသည့် စက်ပစ္စည်းအများအပြားတွင်၊ စုစုပေါင်းပါဝါသည် ထရန်စဖော်မာ၏ အမြင့်ဆုံးသယ်ဆောင်နိုင်သောစွမ်းရည်၏ 95% ထက်မကျော်လွန်သရွေ့၊ ၎င်းသည် ၎င်း၏လက်တွေ့လုပ်ဆောင်မှုနှင့် အဆင်ပြေမှုကို များစွာတိုးမြှင့်ပေးသည့် စက်ပစ္စည်းများ၏ တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကို သေချာစေနိုင်သည်။
ဒီဇိုင်းတွင် ထရန်စဖော်မာသည် လည်ပတ်တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံရုံသာမက ပြောင်းလဲခြင်းကို ပိုမိုကောင်းမွန်စေပြီး စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျော့နည်းစေသည်။ ရွေးချယ်ထားသော ကုန်ကြမ်းများနှင့် ထိရောက်သော ဒီဇိုင်းလုပ်ငန်းစဉ်များသည် သုံးစွဲသူများအား ယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းနိုင်ပြီး ထရန်စဖော်မာ၏ ရေရှည်တည်တံ့မှုနှင့် တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေသည်။
ဘေးကင်းမှုဆိုင်ရာ စွမ်းဆောင်ရည်အရ၊ ဤ converter ၏ အိမ်နှင့် အတွင်းပါဝါကြိုးကို မီးမမှီသောပစ္စည်းများဖြင့် ပြုလုပ်ထားသောကြောင့် မီးဘေးအန္တရာယ်ကို ထိရောက်စွာ လျှော့ချပေးပါသည်။ တစ်ချိန်တည်းမှာပင်၊ ၎င်းသည် အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုကာကွယ်မှု၊ overload protection နှင့် short circuit protection ကဲ့သို့သော ဘေးကင်းရေးယန္တရားများစွာကို တပ်ဆင်ထားပြီး၊ ဗို့အားအတက်အကျ သို့မဟုတ် ဝန်ပိုခြင်းများတွင် အသုံးပြုမှုဘေးကင်းစေရန်နှင့် ဖြစ်နိုင်ခြေရှိသော ဘေးကင်းသောမတော်တဆမှုများကို တားဆီးပေးပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SH-DB-2000VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ကြေးနီ 2000W အိမ်သုံးပါဝါ converter 220V မှ 110V/100V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 2000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 100V/110V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 1750VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 27*19.2*17cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 35*26*25cm |
| အလေး | 12.2 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 13 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | လေခလုတ် |
| ကြိုးအရှည် | 1.2 မီတာ |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 2 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 32A |
| ပစ္စည်းများ | ကြေးနီကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အသုံးအဆောင်ပစ္စည်း | မီးမွှန်သောပစ္စည်း |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
ဤကြိုတင်ကာကွယ်မှုများနှင့် လုပ်ထုံးလုပ်နည်းများကို လိုက်နာခြင်းဖြင့် သုံးစွဲသူများသည် ထရန်စဖော်မာ၏ ဘေးကင်းပြီး တည်ငြိမ်သော လည်ပတ်မှုကို သေချာစေကာ စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ခြင်း၊ ချို့ယွင်းမှုများကို တားဆီးခြင်းနှင့် ပုဂ္ဂိုလ်ရေးဆိုင်ရာ ဘေးကင်းမှုတို့ကို အာမခံနိုင်ပါသည်။ ၎င်း၏ထိရောက်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသောဘေးကင်းရေးအင်္ဂါရပ်များဖြင့်၊ ဤ 2000W ထရန်စဖော်မာသည် သုံးစွဲသူများအား အခြေအနေအမျိုးမျိုးနှင့် လိုအပ်ချက်များအတွက် စံပြဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းဖြေရှင်းချက်တစ်ခုပေးပါသည်။
Transformer လည်ပတ်ဆောင်ရွက်မှု လမ်းညွှန်ချက်-
1၊ ထရန်စဖော်မာကို မစတင်မီ၊ ပစ္စည်းကိရိယာများ နဂိုအတိုင်းဖြစ်ပြီး ဆက်စပ်ပစ္စည်းများအားလုံးကို ခိုင်မာစွာတပ်ဆင်ထားကြောင်း သေချာစေရန် ဦးစွာ အသွင်အပြင်စစ်ဆေးခြင်းကို လုပ်ဆောင်ပါ။
2. ထရန်စဖော်မာ၏ အဝင်ပလပ်ကို ဗို့အား 220V ရှိသော ပါဝါပလပ်ထဲသို့ ထည့်ပါ။
3. စက်ပစ္စည်းများသို့ ပါဝါထောက်ပံ့ရန် ထရန်စဖော်မာ၏ ပါဝါခလုတ်ကို နှိပ်ပါ။
4၊ 110V သို့မဟုတ် 100V ဗို့အား လိုအပ်သော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို transformer ၏ output port သို့ ချိတ်ဆက်ထားပြီး လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ပုံမှန်အတိုင်းအသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ