SH-DB-2000VA(ကြေးနီ)
ShunHong
TG20002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
စတင်မိတ်ဆက်ချိန်မှစ၍ ဤစက်မှုလုပ်ငန်းအဆင့် ကြေးနီ 2000w ပါဝါပြောင်းစက်သည် ၎င်း၏သာလွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် တည်ငြိမ်မှုအတွက် စျေးကွက်တွင် လျင်မြန်စွာ အသိအမှတ်ပြုမှုရရှိခဲ့သည်။ စျေးကွက်အသုံးချမှုနှင့် နည်းပညာဆန်းသစ်တီထွင်မှုငါးနှစ်သည် ၎င်း၏နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာရင့်ကျက်မှုကို စစ်ဆေးအတည်ပြုရုံသာမက အသုံးပြုမှုအခြေအနေအမျိုးမျိုးတွင် ၎င်း၏ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို သက်သေပြခဲ့သည်။
စျေးကွက်အသိအမှတ်ပြုမှုတိုးလာခြင်းနှင့် အရောင်းအ၀ယ်သိသိသာသာတိုးလာခြင်းတို့နှင့်အတူ၊ ယူနစ် 10,000 ကျော်ရောင်းချမှုပမာဏသည် ဤထုတ်ကုန်၏လူကြိုက်များမှုကို အပြည့်အဝပြသသည်။ နည်းပညာ၏ စဉ်ဆက်မပြတ်တိုးတက်မှုသည် ဆက်စပ်ပစ္စည်းများနှင့် ဒီဇိုင်းများတွင် အသေးစိတ် ပိုမိုကောင်းမွန်အောင် လုပ်ဆောင်ရန် ကျွန်ုပ်တို့အား လှုံ့ဆော်ပေးခဲ့ပြီး ထုတ်ကုန်၏ စွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုကို ပိုမိုတိုးတက်စေကာ အသုံးပြုသူ၏ တည်ငြိမ်မှုနှင့် ထိရောက်မှုတို့ကို အာမခံနိုင်စေပါသည်။
boost voltage converter သည် 220V output outlets နှစ်ခုကို ဆန်းသစ်စွာတပ်ဆင်ထားပြီး လျှပ်စစ်ပစ္စည်းနှစ်ခုကို တစ်ပြိုင်နက်ချိတ်ဆက်နိုင်စေကာ ထုတ်ကုန်၏လက်တွေ့နှင့် အဆင်ပြေမှုကို များစွာတိုးမြှင့်ပေးပါသည်။ ထရန်စဖော်မာ၏ အမြင့်ဆုံးသယ်ဆောင်ပါဝါ၏ 90% ထက်မပိုသောအခြေအနေတွင်၊ ၎င်းသည် ခေတ်မီအိမ်နှင့်ရုံးပတ်ဝန်းကျင်တွင် စက်ပစ္စည်းပေါင်းစုံပါဝါထောက်ပံ့မှုလိုအပ်ချက်များကို ဖြည့်ဆည်းပေးနိုင်သော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းနှစ်ခု၏ ပုံမှန်လည်ပတ်မှုကို သေချာစေသည်။
ဒီဇိုင်းတွင်၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် Transformer လည်ပတ်မှုကို တည်ငြိမ်စေရုံသာမက စွမ်းအင်ပြောင်းလဲခြင်း ထိရောက်မှုနှင့် စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျှော့ချပေးသည့် single-phase annular core ကို အသုံးပြုပါသည်။ အရည်အသွေးမြင့် ကုန်ကြမ်းများနှင့် ကောင်းမွန်သော လုပ်ငန်းစဉ်များကို ရွေးချယ်ခြင်းသည် ထရန်စဖော်မာ၏ ကြာရှည်ခံမှုနှင့် ရေရှည်တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေပြီး သုံးစွဲသူများကို ပိုမိုယုံကြည်စိတ်ချရသော အတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းသည်။
ဘေးကင်းရေးသည် ကျွန်ုပ်တို့၏ဒီဇိုင်းတွင် အဓိကထည့်သွင်းစဉ်းစားပါသည်။ ထရန်စဖော်မာ၏ အခွံနှင့် အတွင်းပါဝါလိုင်းများသည် မီးမလောင်နိုင်သော ပစ္စည်းများဖြင့် ပြုလုပ်ထားသောကြောင့် မီးဘေးအန္တရာယ်ကို ထိရောက်စွာ လျှော့ချပေးသည်။ ထို့အပြင်၊ အသုံးပြုနေစဉ်အတွင်း ဘေးကင်းကြောင်းသေချာစေရန်နှင့် ဗို့အားမတည်ငြိမ်မှု သို့မဟုတ် ဝန်ပိုလွန်မှုကြောင့်ဖြစ်နိုင်သည့် ဘေးကင်းရေးမတော်တဆမှုများကို ကာကွယ်ရန် အပူချိန်ထိန်းချုပ်ကာကွယ်မှု၊ overload protection နှင့် short circuit protection ကဲ့သို့သော ဘေးကင်းရေးအစီအမံများစွာကို တပ်ဆင်ထားပါသည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SH-DB-2000VA(ကြေးနီ) |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ကြေးနီ 2000W converter 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 2000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 1700VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 27*19.2*17cm |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 35*26*25cm |
| အလေး | 12.2 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 13.3 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ | လေခလုတ် |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 2 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 32A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
နောက်ဆုံးအနေဖြင့်၊ မစတင်မီစစ်ဆေးခြင်းသည် ဗို့အားပြောင်းစက်၏ ဘေးကင်းသောလည်ပတ်မှုကိုသေချာစေရန် အရေးကြီးသောလင့်ခ်တစ်ခုဖြစ်သည်။ ပထမအသုံးမပြုမီ၊ ပုံပန်းသဏ္ဌာန်မပျက်စီးစေရန်နှင့် အစိတ်အပိုင်းအားလုံးကို နေရာချထားကြောင်း သေချာစေရန် Transformer ကို သေချာစွာ စစ်ဆေးသင့်သည်။ Boot သည် ပုံမှန်မဟုတ်သော အသံထွက်ခြင်းရှိမရှိ သတိပြုသင့်ပြီး ပုံမှန်မဟုတ်သည်ကို တွေ့ရှိပါက ချက်ချင်းရပ်ပြီး စစ်ဆေးသင့်ပါသည်။
Transformer လည်ပတ်ဆောင်ရွက်မှု လမ်းညွှန်ချက်-
1၊ ထရန်စဖော်မာကို အသုံးမပြုမီ၊ ပစ္စည်းကိရိယာများ မပျက်စီးစေရန်နှင့် ဆက်စပ်ပစ္စည်းများအားလုံးကို နေရာ၌ အခိုင်အမာ တပ်ဆင်ထားကြောင်း သေချာစေရန် ဦးစွာ အသွင်အပြင်ကို စစ်ဆေးခြင်း ပြုလုပ်ပါ။
2. ထရန်စဖော်မာ၏ အဝင်ပလပ်ကို ဗို့အား 110V ရှိသော ပါဝါပလပ်တစ်ခုထဲသို့ ထည့်ပါ။
3. စက်ပစ္စည်းများသို့ ပါဝါထောက်ပံ့ရန် ထရန်စဖော်မာ၏ ပါဝါခလုတ်ကို နှိပ်ပါ။
4၊ 220V ဗို့အား လိုအပ်သော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို Transformer ၏ အထွက်ပေါက်နှင့် ချိတ်ဆက်ထားပြီး လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ပုံမှန်အတိုင်းအသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ