SH-DB-4000VA (ទង់ដែង)
ស៊ុនហុង
TG40002
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
ចាប់តាំងពីការបើកដំណើរការរបស់វា ឧបករណ៍បំលែងថាមពល 4000w ឧស្សាហកម្មដែលធ្វើពីទង់ដែងសុទ្ធ បានទទួលតួនាទីដ៏សំខាន់មួយនៅក្នុងទីផ្សារយ៉ាងឆាប់រហ័សសម្រាប់ដំណើរការល្អ និងស្ថេរភាពរបស់វា ហើយត្រូវបានទទួលស្គាល់យ៉ាងខ្លាំងដោយទីផ្សារ។ ប្រាំឆ្នាំនៃការអនុវត្តទីផ្សារ និងការច្នៃប្រឌិតបច្ចេកវិទ្យាមិនត្រឹមតែបានផ្ទៀងផ្ទាត់ភាពចាស់ទុំផ្នែកបច្ចេកទេសរបស់វាប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងបង្ហាញពីភាពជឿជាក់ដ៏ល្អឥតខ្ចោះរបស់វានៅក្នុងសេណារីយ៉ូនៃការប្រើប្រាស់ផ្សេងៗផងដែរ។
ការកើនឡើងគួរឱ្យកត់សម្គាល់នៃការលក់ជាពិសេសជាង 10,000 គ្រឿងដែលបានលក់គឺជាសក្ខីភាពដ៏រឹងមាំចំពោះប្រជាប្រិយភាពនៃផលិតផលនេះនៅលើទីផ្សារ។ ជាមួយនឹងការរីកចម្រើនជាបន្តបន្ទាប់នៃបច្ចេកវិទ្យា យើងបានធ្វើឱ្យប្រសើរដោយប្រុងប្រយ័តល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់ឧបករណ៍ធ្វើដំណើរ
~!phoenix_var80_2!~
~!phoenix_var80_3!~
~!phoenix_var80_4!~
~!phoenix_var80_5!~
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SH-DB-4000VA (ទង់ដែង) |
| ឈ្មោះផលិតផល | ឧបករណ៍បំលែង 4000W ពី 110V ទៅ 220V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 4000W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 3500VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | ២៧ * ១៩.២ * ១៧ ស |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ៣៥ * ២៦ * ២៥ ស |
| ទម្ងន់ | 18 គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 18.7 គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព | កុងតាក់ខ្យល់ |
| ខ្សែថាមពលការ៉េ | 2 ការ៉េ |
| ចរន្តឆ្លងកាត់អតិបរមា | ៣២ ក |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| សម្ភារៈស្នូល | Ring transformer |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
ដោយអនុវត្តតាមការប្រុងប្រយ័ត្ន និងនីតិវិធីទាំងនេះ អ្នកប្រើប្រាស់អាចធានាបាននូវការប្រើប្រាស់ដោយសុវត្ថិភាពនៃឧបករណ៍បំលែងវ៉ុល ការពារឧបករណ៍អគ្គិសនី ការពារការបរាជ័យ និងការពារសុវត្ថិភាពផ្ទាល់ខ្លួន។ ជាមួយនឹងដំណើរការ និងសុវត្ថិភាពខ្ពស់របស់វា ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុល 4000W នេះផ្តល់ឱ្យអ្នកប្រើប្រាស់នូវដំណោះស្រាយការបំប្លែងវ៉ុលដ៏ល្អសម្រាប់សេណារីយ៉ូ និងតម្រូវការផ្សេងៗ។
ដំណើរការប្រើប្រាស់ឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុល៖
1. ពិនិត្យមើលថាតើរូបរាងរបស់ឧបករណ៍បំប្លែងវ៉ុលបានបញ្ចប់ហើយឬនៅ គ្រឿងបន្លាស់ត្រូវបានជួសជុល។
2. ភ្ជាប់ដោតបញ្ចូលរបស់ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលទៅនឹងការផ្គត់ផ្គង់ថាមពលដែលមានវ៉ុល 110V;
3, ចុចម៉ាស៊ីននៅលើគន្លឹះ, អំណាចបម្លែងវ៉ុល;
4, ភ្ជាប់ឧបករណ៍ 220V ទៅឧបករណ៍បំលែងវ៉ុល ហើយបន្ទាប់មកចាប់ផ្តើមប្រើប្រាស់ធម្មតា។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់