SH-DB-2000VA(зэс)
Шун Хонг
TG20002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Аж үйлдвэрийн зэрэглэлийн цэвэр зэс 2000 ватт хүчин чадалтай энэхүү цахилгаан хувиргагч нь ашиглалтад орсноосоо хойш дээд зэргийн гүйцэтгэл, тогтвортой байдалаараа зах зээлд хурдан танигдаж чадсан. Таван жилийн зах зээлийн хэрэглээ, технологийн шинэчлэл нь түүний техникийн төлөвшлийг баталгаажуулаад зогсохгүй олон төрлийн ашиглалтын хувилбаруудад найдвартай байдлыг нотолсон.
Зах зээлийг хүлээн зөвшөөрч, борлуулалт мэдэгдэхүйц нэмэгдсэнээр 10,000 гаруй борлуулалтын хэмжээ нь энэ бүтээгдэхүүний нэр хүндийг бүрэн харуулж байна. Технологийн тасралтгүй дэвшил нь дагалдах материал, дизайны нарийвчилсан оновчлолыг хийх, бүтээгдэхүүний гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг цаашид сайжруулах, ашиглалтын явцад хэрэглэгчийн тогтвортой байдал, үр ашгийг хангахад түлхэц болсон.
Өргөтгөсөн хүчдэлийн хувиргагч нь 220В-ын гаралтын хоёр залгуураар шинэлэг байдлаар тоноглогдсон бөгөөд хоёр цахилгаан төхөөрөмжийг нэгэн зэрэг холбох боломжийг олгодог бөгөөд энэ нь бүтээгдэхүүний практик, тав тухтай байдлыг ихээхэн нэмэгдүүлдэг. Трансформаторын хамгийн их даацын 90% -иас илүүгүй тохиолдолд энэ нь хоёр цахилгаан тоног төхөөрөмжийн хэвийн ажиллагааг хангаж, орчин үеийн гэр, оффисын орчинд олон төхөөрөмжийн цахилгаан хангамжийн хэрэгцээг хангаж чадна.
Дизайндаа бид нэг фазын цагираг хэлбэртэй цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйл ажиллагааны тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний хувиргалтын үр ашгийг сайжруулж, эрчим хүчний алдагдлыг бууруулдаг. Өндөр чанартай түүхий эд, нарийн процессыг сонгох нь трансформаторын бат бөх, урт хугацааны тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд илүү найдвартай туршлага өгдөг.
Аюулгүй байдал бол бидний дизайны хамгийн чухал зүйл юм. Трансформаторын бүрхүүл ба дотоод цахилгаан шугам нь галд тэсвэртэй материалаар хийгдсэн бөгөөд энэ нь галын эрсдлийг үр дүнтэй бууруулдаг. Нэмж дурдахад бид ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг хангах, хүчдэлийн тогтворгүй байдал, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд температурын хяналтын хамгаалалт, хэт ачааллын хамгаалалт, богино залгааны хамгаалалт зэрэг олон төрлийн аюулгүй байдлын арга хэмжээнүүдээр тоноглогдсон.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SH-DB-2000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | Зэсийн 2000Вт хувиргагч 110В-оос 220В |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 2000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 1700VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 27*19.2*17см |
| Хэмжээ (багцтай) | 35*26*25см |
| жин | 12.2 кг |
| Жин (багцтай) | 13.3 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Аюулгүй байдлын төхөөрөмж | Агаарын унтраалга |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 2 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 32А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Эцэст нь, эхлэхээс өмнө шалгах нь хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн аюулгүй ажиллагааг хангах чухал холбоос юм. Эхний хэрэглээний өмнө трансформаторыг сайтар шалгаж, гадаад үзэмжийг гэмтээхгүй, бүх эд ангиудыг байрандаа бэхэлсэн эсэхийг шалгана. Ачаалагч нь хэвийн бус дуу чимээ эсвэл нөхцөл байдал байгаа эсэхийг анхаарч үзэх хэрэгтэй бөгөөд ямар нэгэн хэвийн бус байдал илэрвэл тэр даруй зогсоож, шалгах хэрэгтэй.
Трансформаторын ашиглалтын заавар:
1, трансформаторыг ашиглахын өмнө эхлээд гадаад үзэмжийг шалгаж, тоног төхөөрөмж эвдэрч гэмтээгүй, бүх дагалдах хэрэгсэл нь байрандаа бэхлэгдсэн эсэхийг шалгах;
2. Трансформаторын оролтын залгуурыг 110В хүчдэлтэй тэжээлийн залгуурт оруулах;
3. Тоног төхөөрөмжийг эрчим хүчээр хангахын тулд трансформаторын тэжээлийн унтраалгыг дарах;
4, 220В хүчдэл шаардагдах цахилгаан тоног төхөөрөмжийг трансформаторын гаралтын порт руу холбосон бөгөөд цахилгаан төхөөрөмжийг хэвийн ашиглах боломжтой.
Түгээмэл асуулт