SHJZ-500VA(зэс)
Шун Хонг
TW5001
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Бүтээгдэхүүний инноваци: Гэрийн хүчдэл хувиргагчийн шинэ хуудас
Технологийн хурдацтай өөрчлөлтийн эрин үед гэр ахуйн цахилгаан хэрэгслийн алдар нэр нь улсын хил хязгаараас хальж, дэлхийн өнцөг булан бүрт гэр бүлийн нийтлэг сонголт болжээ. Гэсэн хэдий ч янз бүрийн бүс нутагт хүчдэлийн стандартын нийцэмжгүй байдал нь цахилгаан хэрэгслийг ашиглахад ихээхэн бэрхшээл учруулдаг. Энэ асуудлыг шийдвэрлэхийн тулд бид шинэ гэрийн хүчдэлийн хувиргагчийг нэвтрүүлсэн бөгөөд энэ нь зөвхөн асар их хүч чадалтай төдийгүй маш сайн гүйцэтгэл, аюулгүй байдал, гэр орон, аялалд хэрэгтэй хэрэгсэл болох юм.
1. Бүтээгдэхүүний шинж чанар
Энэхүү гэр ахуйн хүчдэлийн хувиргагч нь цэвэр зэс материалаар хийгдсэн бөгөөд 500 Вт-ын өндөр чадлын хувиргах хүчин чадалтай бөгөөд янз бүрийн цахилгаан хэрэгслийн хүчдэлийн шаардлагыг хангахын тулд 220 В-оос 110 Вт хүчдэлийг хялбархан хувиргах боломжтой. Түүний загвар нь жижиг, хөнгөн жинтэй, гэртээ ашиглах эсвэл авч явахад маш их тав тухтай байдлыг хангаж чадна.
Хоёрдугаарт, технологийн шинэчлэл
1. Зах зээлийн баталгаажуулалт: Олон жилийн зах зээлийн практикт энэхүү хүчдэл хувиргагч нь маш сайн гүйцэтгэл, тогтвортой байдалаараа хэрэглэгчдийн талархал, итгэлийг хүлээсэн.
2. Хүчдэлийн нийцтэй байдал: Манай дизайны баг янз бүрийн улс орнуудын хүчдэлийн стандартын талаар гүнзгий судалгаа хийсэн бөгөөд энэ хөрвүүлэгч нь хүчдэлийн хувиргалтыг хурдан бөгөөд тогтвортой хийж, ингэснээр цахилгаан хэрэгсэл өөр өөр бүс нутагт жигд ажиллах боломжтой болно.
3. Чанартай материал: Үйлдвэрлэлийн явцад бид өндөр чанартай түүхий эд ашиглахыг шаарддаг бөгөөд энэ нь хүчдэлийн хувиргалт, тогтвортой байдлыг сайжруулаад зогсохгүй эрчим хүчний хэрэглээг үр дүнтэй бууруулж, байгаль орчныг хамгаалах, эрчим хүч хэмнэх давхар зорилгод хүрэх болно.
4. Аюулгүй байдлын баталгаа: Бүтээгдэхүүний бүрхүүл нь удаан эдэлгээтэй материалаар хийгдсэн, дотоод хэлхээ нь галд тэсвэртэй материалаар ороосон, температурын хяналтын хамгаалалтын функц нь ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг бүх талаар хангана.
Энэхүү гэрийн хүчдэлийн хувиргагчийг нэвтрүүлсэн нь технологийн үсрэлт төдийгүй хэрэглэгчийн хэрэгцээг гүн гүнзгий ойлгож, сэтгэл ханамжтай болгосон явдал юм. Энэ нь бидний бүтээгдэхүүний чанар, аюулгүй байдлын төлөө тууштай эрэлхийлж, шинэлэг технологийн байнгын эрэл хайгуулыг илэрхийлдэг. Гэрийн өдөр тутмын хэрэглээ эсвэл аялалын үеэр түр зуурын хэрэгцээнд зориулж байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү хүчдэлийн хувиргагч нь таны хамгийн найдвартай сонголт байх болно.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJZ-500VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 500W Температурын хяналтын хамгаалалтын хүчдэл хувиргагч 220V-оос 110V хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 500Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 400VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 16.5*12*7.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 26*16*13см |
| жин | 2.8 кг |
| Жин (багцтай) | 3.2 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Температурын хяналт | |
| Автомат унтрах температур | ≥80℃ |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 0.5 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 4.2А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Түгээмэл асуултууд