SHJZ-1000VA(зэс)
Шун Хонг
TW10003
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
20 гаруй жилийн турш зах зээлийн туршилт хийсний дараа энэхүү цахилгаан трансформатор нь маш сайн бат бөх, тогтвортой байдгаараа хэрэглэгчдийн талархлыг хүлээсэн. Энэ нь өндөр зэрэглэлийн нэг фазын цагираг хэлбэрийн дотоод цөмийг ашигладаг бөгөөд энэ нь хүчдэлийн хувиргалтын өндөр үр ашиг, тогтвортой байдлыг хангаад зогсохгүй хувиргах явцад эрчим хүчний алдагдлыг эрс багасгадаг.
Энэхүү трансформатор нь 100В-ын хүчдэлийг 220В хүртэл хурдан бөгөөд тогтвортой өсгөж, 220В-ын хүчдэлийн орчинд Япон болон бусад бүс нутгийн цахилгаан хэрэгслийн хэрэгцээг хангаж, цахилгаан хэрэгсэлд хүчдэлийг хувиргах шийдлийг хангахуйц хүчдэлийн адаптерийн хувьд болгоомжтой хийгдсэн.
Аюулгүй байдлын гүйцэтгэлийн хувьд энэ хүчдэлийн хувиргагч нь түүний болгоомжтой дизайныг харуулж байна. Энэ нь бат бөх төмөр орон сууцыг ашигладаг бөгөөд дотоод хэлхээ нь галд тэсвэртэй хуванцар гаднах хальсаар хамгаалагдсан бөгөөд ашиглалтын аюулгүй байдлыг үр дүнтэй сайжруулдаг. Үүнээс гадна хүчдэлийн хэлбэлзэл, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын эрсдэлээс бүрэн сэргийлэхийн тулд дэвшилтэт температурын хяналтын хамгаалалтын төхөөрөмжөөр тоноглогдсон.
Технологийн тасралтгүй дэвшил, материалыг тасралтгүй оновчтой болгосноор энэхүү цахилгаан трансформатор нь хүчдэлийг хувиргах үр ашиг, ашиглалтын тогтвортой байдлын хувьд мэдэгдэхүйц сайжирсан. Энэ нь хэрэглэгчдэд цахилгаан эрчим хүчний илүү найдвартай, аюулгүй туршлагыг авчирч, янз бүрийн хүчдэлийн орчинд цахилгаан хэрэгслийг жигд ажиллуулах боломжийг олгодог.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJZ-1000VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 1000Вт температурын хяналтын хамгаалалтын хүчдэл хувиргагч 220V-оос 100V хүртэл |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 100V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 800VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 20*16*9.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 30*20*15см |
| жин | 4.6 кг |
| Жин (багцтай) | 5.0 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Автомат унтрах температур | ≥80℃ |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 1 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 8А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Цэвэр зэс хүчдэлийн хувиргагчийг ашиглахдаа аюулгүй байдал, тоног төхөөрөмжийн гүйцэтгэлийг хангах гол түлхүүр нь ашиглалтын урьдчилан сэргийлэх арга хэмжээг зөв дагаж мөрдөх явдал юм.
Хүчдэл хөрвүүлэгчийн тогтвортой ажиллагаа, удаан эдэлгээтэй байдлыг хангахад анхаарах зарим чухал зүйлсийг энд дурдъя:
Түгээмэл асуултууд