SHJZ-3000VA(зэс)
Шун Хонг
TW30002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч: Гучин долоон жил аж үйлдвэрийг боловсронгуй болгож, итгэл үнэмшил төрүүлж байна.
Шунхон нь хүчдэл хувиргагч үйлдвэрлэлийн салбарт 37 жилийн гүн гүнзгий үйлдвэрлэлийн туршлагаараа дэлхийн хэрэглэгчдэд мэргэжлийн ур чадвар, итгэлийн давхар баталгааг авчирсан. Shunhong цэвэр зэс хүчдэлийн хувиргагч нь 20 гаруй жилийн зах зээлийн туршилтын үр дүнд маш сайн гүйцэтгэл, найдвартай байдалаараа дэлхийн хэрэглэгчдийн гүн итгэлийг олж авсан.
Хүчдэлийн саад тотгорыг нарийн хувиргах хурц хэрэгсэл
Шунхон хүчдэлийн хувиргагч нь хүчдэлийн таарахгүй байдлын асуудлыг шийдвэрлэхэд зориулагдсан бөгөөд 110В-аас 220В хүртэл нарийвчлалтай хувиргах боломжийг олгодог. Зурагт, гэрийн хөргөгч, оффисын компьютер эсвэл принтер аль нь ч бай, Shunhong хувиргагч нь өөр өөр хүчдэлийн стандарт, төгсгөлийн хүчдэлийн саадтай нөхцөлд тогтвортой ажиллах боломжийг олгодог.
Эрчим хүчний хэмнэлттэй, гүйцэтгэлийн оновчлолын тэргүүлэгч
Shunhong хүчдэлийн хөрвүүлэгч нь эрчим хүчний алдагдлыг багасгахын зэрэгцээ хувиргах үр ашгийг ихээхэн сайжруулдаг шинэлэг загвар бүхий нэг фазын цагираг хэлбэрийн дотоод цөмийн хамгийн сүүлийн үеийн технологийг ашигладаг. Энэ нь хүчдэлийг хувиргах тогтвортой байдлыг баталгаажуулаад зогсохгүй бүтээгдэхүүний эрчим хүч хэмнэх, байгаль орчныг хамгаалах шинж чанарыг тусгаж, гүйцэтгэлийг оновчтой болгох загвар болжээ.
Аюулгүй байдлын бүх талын дизайн, илүү тайван ашиглах
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь бат бөх төмөр хайрцаг, дотоод өндөр чанартай галд тэсвэртэй материалаар тоноглогдсон бөгөөд температурын хяналт, богино залгааны хамгаалалтын функцтэй хослуулан хэрэглэгчдийг аюулгүй байдлын иж бүрэн хамгаалалтаар хангадаг. Эдгээр аюулгүй байдлын онцлог нь хэрэглэгчдэд ашиглалтын бүх нөхцөлд аюулгүй, найдвартай хүчдэлийг хувиргах туршлагыг эдлэх боломжийг олгодог.
Ухаалаг тохируулга, янз бүрийн цахилгаан хэрэгсэлд дасан зохицох уян хатан
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь янз бүрийн цахилгаан хэрэгслийн хэрэгцээнд дасан зохицож чаддаг ухаалаг цахилгаан зохицуулалтын функцтэй. Энэ нь урт хугацааны агааржуулагч эсвэл богино долгионы өндөр ачаалалтай богино долгионы зуух эсэхээс үл хамааран Shunhong хувиргагч нь цахилгаан хэрэгслийн тогтвортой ажиллагааг хангаж, уян хатан хүчдэлийн дэмжлэг үзүүлэх боломжтой.
Өргөн нийцтэй, төрөл бүрийн цахилгаан хэрэгслийн хэрэглээг дэмждэг
Shunhong хүчдэл хувиргагч нь үс хатаагч, будаа агшаагчаас эхлээд хана хагалагч, тогоочийн машин, буржгар индүү хүртэл төрөл бүрийн хэрэгслийн хэрэглээг дэмждэг. Хэрэглэгчид хүчдэлийн таарамжгүй байдлын талаар санаа зовох шаардлагагүй, Shun улаан хувиргагч нь гэр ахуйн цахилгаан хэрэгслийг дэлхийн хэмжээнд аялах баруун гар туслах юм.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJZ-3000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | Зэс 3000Вт температурын хяналтын хамгаалалтын хүчдэл хувиргагч 110V-ээс 220V хүртэл |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 3000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 1800VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 20*16*9.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 30*20*15см |
| жин | 7.8 кг |
| Жин (багцтай) | 8.2 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Автомат унтрах температур | ≥80℃ |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 1.5 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 13А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Түгээмэл асуулт