SHJZ-500VA(зэс)
Шун Хонг
TW5002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Технологи ба чанарын нэгдэл: Бидний трансформаторын инновацийн аялал
Цахилгаан тоног төхөөрөмжийн ертөнцөд трансформатор нь энгийн хувиргах хэрэгсэл төдийгүй технологийн шинэчлэл, зах зээлийн хэрэгцээг гүнзгий ойлгосны үр дүн юм. Хэрэглэгчид трансформаторын тогтвортой байдал, эдэлгээний талаар өндөр хүлээлттэй байдгийг бид мэднэ. Тиймээс бид хүчдэлийн хувиргалт бүрийг үр ашиг, тогтвортой байдлын стандартад нийцүүлэхийн тулд бүтээгдэхүүнээ тасралтгүй оновчтой болгохыг эрмэлздэг.
Хил дамнасан хүчдэлийн нарийн тохируулга
Хүчдэлд дасан зохицох асуудал нь цахилгаан хэрэгслийн хил дамнасан хэрэглээний гол асуудал байсаар ирсэн. Манай трансформаторууд энэ асуудлыг шийдэж, 110В-ыг 220В руу хялбархан хувиргах зориулалттай. Таны хятад цахилгаан хэрэгсэл АНУ эсвэл бусад хүчдэлийн стандарт зэрэг 110В хүчдэлийн бүсэд байгаа эсэхээс үл хамааран манай трансформаторууд цахилгаан хэрэгслийн хэвийн ажиллагааг хангаж, таны өдөр тутмын амьдралыг илүү тохь тухтай болгоно.
Материалын хатуу сонголт, үр ашигтай, тогтвортой
Үйлдвэрлэлийн явцад бид түүхий эдийг сонгохдоо маш хатуу байдаг. Нэг фазын цагираг хэлбэрийн дотоод цөм үйлдвэрлэх үйл явц нь хүчдэлийн хувиргалтын өндөр үр ашиг, тогтвортой байдлыг хангахаас гадна эрчим хүчний алдагдлыг эрс багасгаж, ерөнхий хувиргах үр ашгийг сайжруулдаг. Чанарыг тасралтгүй эрэлхийлэх нь бидний трансформаторыг бат бөх, тогтвортой байдлын хувьд гайхалтай болгодог.
Бүх талын хамгаалалт, санаа зоволтгүй ашиглах
Трансформаторыг зохион бүтээхдээ бидний хамгийн чухал асуудал бол аюулгүй байдал юм. Манай трансформаторууд нь бат бөх төмөр орон сууц, дотоод утаснуудад зориулсан галд тэсвэртэй хуванцар гадна хальсаар тоноглогдсон бөгөөд ашиглалтын явцад найдвартай хамгаалалтыг хангадаг. Температурын хяналтын хамгаалалтын төхөөрөмж болон богино залгааны хамгаалалтын төхөөрөмжийг нэмснээр хүчдэл тогтворгүй, хэт ачааллаас үүдэлтэй аюулгүй байдлын ослоос үр дүнтэй сэргийлж, хэрэглэгчийн сэтгэл санааны амар амгаланг хангана.
Төрөл бүрийн хэрэгцээг хангах уян хатан цахилгаан гаралт
Эрчим хүчний гаралтын хувьд манай трансформаторууд уян хатан чанараа харуулдаг. Ашиглалтын янз бүрийн хэрэгцээ шаардлагаас хамааран та трансформаторын ачааллыг тохируулж болно, энэ нь урт хугацааны тасралтгүй ашиглалт эсвэл богино хугацааны өндөр ачааллын хэрэгцээг хангах боломжтой. Энэхүү уян хатан байдал нь танд илүү уян хатан, тохиромжтой туршлагыг олгоно.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJZ-500VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | Цэвэр зэс 500Вт Температурын хяналтын хамгаалалтын хүчдэл хувиргагч 110V-220V |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 500Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 400VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 16.5*12*7.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 26*16*13см |
| жин | 2.8 кг |
| Жин (багцтай) | 3.2 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Автомат унтрах температур | ≥80℃ |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 0.5 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 4.2А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Түгээмэл асуултууд