SHJZ-1000VA(зэс)
Шун Хонг
TW10002
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
Shunhong хүчдэл хувиргагч: 20 гаруй жилийн зах зээлийн итгэлцэл, маш сайн гүйцэтгэлтэй
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь зах зээлийн 20 гаруй жилийн хур тунадасны дараа дэлхийд маш сайн үзүүлэлтээрээ хэрэглэгчдийн санал нэгтэй магтаал хүртсэн. Хүчдэлийг нарийн хувиргах чадвартай энэхүү хөрвүүлэгч нь хүчдэлийн таарахгүй байдлын асуудлыг шийдвэрлэх, 110В-оос 220В-т яг зөв хувиргах, ямар ч хүчдэлийн орчиноос үл хамааран цахилгаан хэрэгслийн тогтвортой ажиллагааг хангах зорилгоор тусгайлан бүтээгдсэн.
Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь нэг фазын цагираг хэлбэрийн дотоод цөмийн шинэлэг технологитой бөгөөд цэвэр зэс материалаар хийгдсэн бөгөөд энэ нь эрчим хүчний алдагдлыг бууруулаад зогсохгүй хувиргах үр ашгийг дээшлүүлж, хүчдэлийг хувиргах үйл явцын тогтвортой байдлыг хангаж өгдөг. Энэхүү технологийг ашигласнаар цахилгаан хэрэгслийн хэрэглээг илүү хэмнэлттэй, байгаль орчинд ээлтэй болгохын зэрэгцээ эрчим хүч хэмнэх, ялгаралтыг бууруулах дэлхийн уриалгад хариу үйлдэл үзүүлж байна.
Аюулгүй байдлын гүйцэтгэлийн хувьд Shunhong хүчдэл хувиргагчийн дизайны баг хэрэглэгчийн аюулгүй байдлыг үргэлж нэгдүгээрт тавьдаг. Бүтээгдэхүүн нь бат бөх төмөр бүрхүүлийг ашигладаг бөгөөд дотоод шугамыг галд тэсвэртэй материалаар ороож, температурыг хянах, богино холболтоос хамгаалах төхөөрөмжтэй хослуулан, ашиглалтын явцад хэрэглэгчийн аюулгүй байдлыг хангах аюулгүй байдлын иж бүрэн системийг бүрдүүлдэг.
Shunhong хүчдэлийн хөрвүүлэгчийн уян хатан чанар нь янз бүрийн цахилгаан хэрэгслийн эрчим хүчний шаардлагыг хангадаг. Энэ нь ашиглалтын үргэлжлэх хугацааны дагуу эрчим хүчний гаралтыг ухаалгаар тохируулах боломжтой, энэ нь урт тасралтгүй ашиглах эсвэл богино хугацааны ачаалал ихтэй байх эсэхээс үл хамааран тогтвортой эрчим хүчний дэмжлэг үзүүлэх боломжтой. Энэхүү ухаалаг тохируулгын функц нь цахилгаан хэрэгслийн ашиглалтын хугацааг уртасгаад зогсохгүй хэрэглэгчдэд илүү ээлтэй туршлагыг бий болгодог.
Нэмж дурдахад, Shunhong хүчдэлийн хувиргагчийн загвар нь адилхан боловсронгуй, энгийн бөгөөд орчин үеийн бөгөөд гэрийн янз бүрийн орчинд зохицож чаддаг. Түүний хэрэглэгчийн интерфэйс нь ойлгомжтой, хэрэглэхэд хялбар бөгөөд анх удаа ашиглаж байгаа хэрэглэгчид ч хурдан эхлэх боломжтой.
20 гаруй жилийн технологийн хуримтлал, тасралтгүй шинэчлэл бүхий Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь зах зээлд найдвартай сонголт болсон. Гэрийн хэрэглэгчид ч бай, ажил хэрэгч ч бай энэ бүтээгдэхүүнээс хэрэгцээгээ хангах шийдлийг олох боломжтой. Shunhong хүчдэлийн хувиргагч нь хүчдэлийг хувиргах хамгийн тохиромжтой сонголт бөгөөд ингэснээр таны цахилгаан хэрэгсэл ямар ч хил хязгааргүй бөгөөд санаа зовох зүйлгүй цахилгаан хангамжийг эдэлнэ.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJZ-1000VA(зэс) |
| Бүтээгдэхүүний нэр | Зэс 1000Вт температурын хяналтын хамгаалалтын хүчдэлийн хөрвүүлэгч 110V - 220V |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 1000Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 800VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 20*16*9.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 30*20*15см |
| жин | 5.0 кг |
| Жин (багцтай) | 5.5 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Автомат унтрах температур | ≥80℃ |
| Цахилгааны утас дөрвөлжин | 1 квадрат |
| Хамгийн их дамжуулах гүйдэл | 8А |
| Материал | Хөнгөн цагаан утас ороомог |
| Үндсэн материал | Цагираган трансформатор |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Гэр ахуйн цахилгаан хэрэгсэл: Ламп, агаар цэвэршүүлэгч, шүд цэвэрлэгч аль нь ч бай 220В-т санаа зовох зүйлгүй хэрэглэж болно.
Албан тасалгааны тоног төхөөрөмж: жижиг хэвлэгч, хувилагч болон бусад оффисын тоног төхөөрөмж нь 220В хүчдэлийн дор тогтвортой ажиллагааг хангах.
Гоо сайхны салон: Гэрийн буржгар индүү, нүүрний уурын зуух гэх мэт энгийн хувиргалт нь мэргэжлийн гоо сайхны туршлагаас таашаал авах боломжтой.
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
1、Хүчдэл хөрвүүлэгчийн дулаан алдалтыг тогтмол шалгаж, хэт халалтаас болж гүйцэтгэл муудах, гэмтэхээс сэргийлнэ.
2、Хүчдэл хувиргагчийг чийгтэй, тоостой орчинд ашиглахаас зайлсхийж, бүтэлгүйтэх эрсдэлийг бууруулна.
3、Ашигласны дараа төхөөрөмжийн ашиглалтын хугацааг уртасгахын тулд эрчим хүч хэмнэхийн тулд хөрвүүлэгчийг унтрааж, цахилгаан тэжээлийг цаг тухайд нь салга.Түгээмэл асуултууд