SHJY-200VA
ShunHong
NH21
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
Výhoda produktu
Podnikový Whatsapp účet: +86- 13690698363
'Vynikajúci výkon, bezpečnosť: Inovatívny prielom v novom 200W transformátore z čistej medi'
S popularitou elektronických zariadení sa meniče napätia stali základným nástrojom na pripojenie rôznych štandardov napätia. Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť tento 200W mini transformátor, ktorý využíva vinutie medeného drôtu vysokej čistoty, aby poskytol stabilné a efektívne riešenie premeny napätia pre elektrické spotrebiče.
Vinutie čistého medeného drôtu: efektívne vedenie a trvácne
Vďaka použitiu vysoko čistého medeného drôtu sú naše transformátory vynikajúce z hľadiska elektrickej vodivosti, mechanickej pevnosti, prenosu tepla a odolnosti voči oxidácii. Tieto vlastnosti nielen zlepšujú účinnosť transformátora, ale zaisťujú aj jeho dlhodobú prevádzkovú stabilitu a odolnosť, čo je kvalitná voľba pre výrobu transformátora.
Presná konverzia napätia: Záruka stabilnej prevádzky elektrických spotrebičov
Tento transformátor je určený na premenu napätia z 220V na 110V, čím zabezpečuje stabilnú prevádzku spotrebičov v rôznych napäťových prostrediach. Presná konverzia napätia nielen zlepšuje pracovnú účinnosť spotrebiča, ale aj chráni spotrebič a zlepšuje energetickú účinnosť.
Pokročilý kryt spomaľujúci horenie: inovatívny štandard pre bezpečnostnú ochranu
Bezpečnosť je jadrom nášho dizajnu. Kryt transformátora využíva nový typ materiálu spomaľujúceho horenie, ktorý dokáže bez horenia odolávať vysokým teplotám až do 900 stupňov Celzia, čím sa výrazne zvyšuje bezpečnosť pri používaní.
Ľahký a prenosný: Podpora napájania kedykoľvek a kdekoľvek
Kompaktná veľkosť a hmotnosť tohto transformátora je iba 1,45 kg, čo je ideálne pre príležitosti vyžadujúce častý pohyb, ako sú služobné cesty alebo dobrodružstvá v prírode. Jeho prenosnosť zaisťuje, že podpora napájania je vždy k dispozícii.
Predĺžený napájací kábel: pohodlná možnosť pre použitie na dlhé vzdialenosti
Aby sme vyhoveli potrebám na dlhšie vzdialenosti, vybavili sme transformátor 1 meter dlhým napájacím káblom a ľahko skladovateľným vakom, ktorý je mimoriadne pohodlný na používanie a skladovanie.
Technické parametre
| Model produktu | SHJY-200VA |
| Názov produktu | 200W znižovací menič napájania 220V na 110V |
| Maximálny použiteľný výkon | 200W* |
| Menovité vstupné napätie | 220V~ |
| Menovité výstupné napätie | 110V~ |
| Menovitá kapacita | 120 VA* |
| Menovitá frekvencia | 50/60 Hz |
| Prevádzkový cyklus | 30/60 min |
| veľkosti | 6,5*8*11,5cm |
| Veľkosť (s balíčkom) | 17*15,5*11,5cm |
| závažia | 1,45 kg |
| Hmotnosť (s balíkom) | 1,7 kg |
| Typ | Suchý typ |
| Bezpečnostné zariadenie-1 | Regulácia teploty |
| Údaje bezpečnostného zariadenia-1 | ≥80℃ |
| Bezpečnostné zariadenie-2 | skratová ochrana |
| Materiály | Vinutie medeného drôtu |
| certifikát | CE, FCC atď. |
Použitie produktu
Návod na obsluhu produktu
FAQ