SHJY-200VA
ШунХонг
NH21
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
'Өте жақсы өнімділік, қауіпсіздік: жаңа 200 Вт таза мыс трансформаторындағы инновациялық серпіліс'
Электрондық құрылғылардың танымалдылығымен кернеу түрлендіргіштері әртүрлі кернеу стандарттарын қосудың маңызды құралына айналды. Біз электр құрылғылары үшін тұрақты және тиімді кернеуді түрлендіру шешімін қамтамасыз ету үшін жоғары таза мыс сым орамдарын пайдаланатын осы 200 Вт шағын трансформаторды мақтанышпен таныстырамыз.
Таза мыс сым орамасы: тиімді өткізгіштік және берік
Жоғары таза мыс сымды пайдалану арқылы біздің трансформаторлар электр өткізгіштік, механикалық беріктік, жылу беру және тотығуға төзімділік тұрғысынан тамаша. Бұл сипаттамалар трансформатордың тиімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар оның ұзақ мерзімді жұмысының тұрақтылығы мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді, бұл трансформаторды өндіру үшін жоғары сапалы таңдау болып табылады.
Кернеуді дәл түрлендіру: Электр құрылғыларының тұрақты жұмысының кепілі
Бұл трансформатор кернеудің әртүрлі орталарында құрылғылардың тұрақты жұмысын қамтамасыз ете отырып, 220В-тан 110В-қа дейін кернеуді түрлендіруге арналған. Кернеуді дәл түрлендіру құрылғының жұмыс тиімділігін арттырып қана қоймайды, сонымен қатар құрылғыны қорғайды және энергия тиімділігін арттырады.
Жетілдірілген отқа төзімді корпус: қауіпсіздікті қорғаудың инновациялық стандарты
Қауіпсіздік біздің дизайнымыздың негізі болып табылады. Трансформатор корпусында отқа төзімді материалдың жаңа түрі пайдаланылады, ол жанбай 900 градус Цельсийге дейінгі жоғары температураға төтеп бере алады, пайдалану кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай жақсартады.
Жеңіл және портативті: кез келген уақытта, кез келген жерде қуат қолдауы
Бұл трансформатордың ықшам өлшемі мен салмағы небәрі 1,45 кг құрайды, бұл іссапарлар немесе ашық ауада шытырман оқиғалар сияқты жиі қозғалысты қажет ететін жағдайлар үшін өте қолайлы. Оның тасымалдануы қуат қолдауының әрқашан қолжетімді болуын қамтамасыз етеді.
Ұзартылған қуат сымы: алыс қашықтыққа пайдаланудың ыңғайлы нұсқасы
Ұзақ қашықтықтардың қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін біз трансформаторды ұзындығы 1 метрлік қуат сымымен және сақтауға оңай сөмкемен жабдықтадық, бұл пайдалану және сақтау үшін өте ыңғайлы.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJY-200VA |
| Өнім атауы | 200Вт төмендеткіш қуат түрлендіргіші 220В-дан 110В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 200Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 120ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 6,5*8*11,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 17*15.5*11.5см |
| салмақтар | 1,45 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 1,7 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Saftey Device Data-1 | ≥80℃ |
| Қауіпсіздік құрылғысы-2 | қысқа тұйықталудан қорғағыш |
| Материалдар | Мыс сым орамасы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Жиі қойылатын сұрақтар