SHJZ-2000VA
ShunHong
W20002
| ရရှိနိုင်မှု- | |
|---|---|
| အရေအတွက်- | |
ထုတ်ကုန်အားသာချက်
လုပ်ငန်း whatsapp အကောင့်- +86- 13690698363
'Shunhong Voltage Converter- ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာအသုံးပြုသူများအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသောရွေးချယ်မှု၊ ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းအတွက် ကျွမ်းကျင်သောဖြေရှင်းချက်'
စျေးကွက်အတည်ပြုခြင်းအနှစ် 20 ကျော်ပြီးနောက် Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်သည် ၎င်း၏ကောင်းမွန်သောစွမ်းဆောင်ရည်နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရမှုအတွက် ကမ္ဘာတစ်ဝှမ်းရှိ သုံးစွဲသူများ၏ ကျယ်ကျယ်ပြန့်ပြန့်ချီးမွမ်းခြင်းကို ရရှိခဲ့သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များသည် ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်းနယ်ပယ်တွင် Shunhong ၏ ပရော်ဖက်ရှင်နယ်ရာထူးကို ထူထောင်ကာ အသုံးပြုမှုပတ်ဝန်းကျင်နှင့် အခြေအနေအမျိုးမျိုးတွင် ကောင်းမွန်စွာလုပ်ဆောင်ပါသည်။
တိကျသောဗို့အားကူးပြောင်းမှုများသည် ဗို့အားအတားအဆီးများကိုဖယ်ရှားပေးသည့်
Shunhong Voltage converters များသည် ဗို့အားမတူညီသောပြဿနာများအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး 110V မှ 220V သို့ တိကျသောကူးပြောင်းမှုကိုပေးစွမ်းသည်။ အိမ်တွင်ဖြစ်စေ ရုံးဖြစ်စေ ကျွန်ုပ်တို့၏ converters များသည် သင့်စက်ပစ္စည်းများသည် မတူညီသောဗို့အားစံနှုန်းများအောက်တွင် ချောမွေ့စွာလည်ပတ်ကြောင်း သေချာစေသည်။
မြင့်မားသောထိရောက်မှုနှင့် စွမ်းအင်ချွေတာမှု၊ ပိုမိုကောင်းမွန်အောင်ပြုလုပ်ထားသော ပြောင်းလဲခြင်းစွမ်းဆောင်ရည်သည်
အဆင့်မြင့် single-phase annular အတွင်း core ဒီဇိုင်းဖြင့်၊ Shunhong voltage converter သည် စွမ်းအင်ဆုံးရှုံးမှုကို လျော့နည်းစေပြီး ဗို့အားပြောင်းလဲခြင်း၏ထိရောက်မှုကို သိသိသာသာတိုးတက်စေနိုင်သည်။ ဤဒီဇိုင်းသည် ပြောင်းလဲခြင်း၏တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံရုံသာမက ထုတ်ကုန်ကို စွမ်းအင်ပိုမိုထိရောက်စွာနှင့် ပတ်ဝန်းကျင်နှင့်သဟဇာတဖြစ်စေသည်။
ပြီးပြည့်စုံသောလုံခြုံရေးအာမခံချက်၊ စိတ်ပူစရာမရှိသောအသုံးပြုမှု
Shunhong ဗို့အားပြောင်းစက်သည် ခိုင်ခံ့သောသံအိမ်နှင့် အတွင်းမီးမွှားမွှားပစ္စည်းများကိုအသုံးပြုထားပြီး ဘေးကင်းမှုအပြည့်အဝပေးစွမ်းရန် အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုနှင့် ဝါယာရှော့ကာကွယ်ရေးကိရိယာများ တပ်ဆင်ထားပါသည်။ ဤလုံခြုံရေးအင်္ဂါရပ်များသည် အသုံးပြုသူများအား မည်သည့်အခြေအနေမျိုးတွင်မဆို စိတ်အေးချမ်းသာစွာ ပေးစွမ်းသည်။
ဉာဏ်ရည်ထက်မြက်သော ချိန်ညှိမှု၊ မတူညီသော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများနှင့် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင် လိုက်လျောညီထွေဖြစ်အောင်
Shunhong voltage converter သည် မတူညီသော စက်ပစ္စည်းများ၏ အသုံးပြုချိန်နှင့် ပါဝါလိုအပ်ချက်များကို လိုက်လျောညီထွေဖြစ်စေရန်အတွက် ပါဝါအထွက်အား ထက်မြက်စွာ ချိန်ညှိနိုင်သည်။ ဤပြောင်းလွယ်ပြင်လွယ်သည် ကြာမြင့်ချိန်မှ တိုတောင်းသော အမြင့်ဆုံးဝန်များအထိ စက်ပစ္စည်းအမျိုးအစားအားလုံး၏ လိုအပ်ချက်များနှင့် ကိုက်ညီပြီး တည်ငြိမ်သောလည်ပတ်မှုကို သေချာစေသည်။
ကျယ်ပြန့်စွာ လိုက်ဖက်ညီမှု၊ စက်ပစ္စည်းမျိုးစုံအတွက် ပံ့ပိုးမှု ပံ့ပိုးပေးသည့်
Shunhong voltage converter သည် ဆံပင်လေမှုတ်စက်၊ ထမင်းပေါင်းအိုး၊ နံရံကွဲစက်၊ စားဖိုမှူးစက် သို့မဟုတ် ကောက်ညှင်းပေါင်း မီးပူဖြင့် တိုက်ရိုက်အသုံးပြုနိုင်ပြီး ဗို့အားပြဿနာများကို စိုးရိမ်စရာမလိုဘဲ လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို တိုက်ရိုက်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
Shunhong ဗို့အား converter သည် သင့်လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများအတွက် တည်ငြိမ်၊ ဘေးကင်းပြီး ထိရောက်သော ဗို့အားကူးပြောင်းမှုဖြေရှင်းချက်များအား ပေးဆောင်ရန် အကောင်းဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်သည်။
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
| ထုတ်ကုန်မော်ဒယ် | SHJZ-1000VA |
| ထုတ်ကုန်အမည် | 2000W အပူချိန်ထိန်းချုပ်မှုကာကွယ်ရေး ဗို့အားပြောင်းစက် 110V မှ 220V |
| အများဆုံး အသုံးပြုနိုင်သော ပါဝါ | 2000W* |
| Input Voltage အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 110V~ |
| အထွက်ဗို့အား အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 220V~ |
| စွမ်းရည်အဆင့်သတ်မှတ်ထားသည်။ | 1200VA* |
| အဆင့်သတ်မှတ်ထားသော ကြိမ်နှုန်း | 50/60Hz |
| လည်ပတ်မှုသံသရာ | ၃၀/၆၀ မိနစ် |
| အရွယ်အစားများ | 20*16*9.5စင်တီမီတာ |
| အရွယ်အစား (အထုပ်နှင့်အတူ) | 30*20*15 စင်တီမီတာ |
| အလေး | 5.6 ကီလိုဂရမ် |
| အလေးချိန် (အထုပ်နှင့်အတူ) | 6.0 ကီလိုဂရမ် |
| ရိုက်ပါ။ | အခြောက်အမျိုးအစား |
| ဘေးကင်းရေးကိရိယာ-၁ | အပူချိန်ထိန်း |
| အလိုအလျောက်ပါဝါပိတ်အပူချိန် | ≥80 ℃ |
| ပါဝါကြိုးစတုရန်း | 1 စတုရန်း |
| အများဆုံး Passing Current | 8A |
| ပစ္စည်းများ | အလူမီနီယံဝါယာကြိုးအကွေ့အကောက် |
| အမာခံပစ္စည်း | ထရန်စဖော်မာကွင်း |
| လက်မှတ် | CE၊ FCC စသည်တို့ |
ထုတ်ကုန်အသုံးပြုမှုများ
ထုတ်ကုန်လည်ပတ်မှုလမ်းညွှန်
110V ဗို့အား လိုအပ်သော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အထွက်ပေါက်သို့ လုံလုံခြုံခြုံ ချိတ်ဆက်ပါ။ ချိတ်ဆက်သောအခါတွင်၊ ဝန်ပိုမှုအန္တရာယ်ကိုရှောင်ရှားရန် converter ၏အမြင့်ဆုံးဝန်အကွာအဝေးအတွင်းတွင် စက်ပစ္စည်း၏ပါဝါအား သေချာပါစေ။ ချိတ်ဆက်မှုပြီးပါက လျှပ်စစ်ပါဝါကိုဖွင့်ပြီး တည်ငြိမ်ပြီး ဘေးကင်းသော ပါဝါထောက်ပံ့မှုကို ခံစားလိုက်ပါ။
'Voltage converters အတွက် လွယ်ကူသော လုပ်ဆောင်ချက်လက်စွဲ- သင့်လက်ချောင်းထိပ်တွင် တည်ငြိမ်သော ပါဝါပါဝါရှိသော အဆင့်လေးဆင့် လုပ်ငန်းစဉ်'
Voltage converters များသည် ခေတ်သစ်ဘဝတွင် ပါဝါလိုက်လျောညီထွေဖြစ်စေရန်အတွက် အဆင်ပြေသောကိရိယာတစ်ခုဖြစ်ပြီး အောက်ပါတို့သည် တည်ငြိမ်သောပါဝါကို အလွယ်တကူခံစားနိုင်ရန် ရိုးရှင်းသောလမ်းညွှန်ချက်တစ်ခုဖြစ်သည်။
အဆင့် 1- စက်ပစ္စည်းနှင့် ချိတ်ဆက်မှုကို သေချာစစ်ဆေးပြီး
ဗို့အားပြောင်းစက်ကို အသုံးမပြုမီ၊ စက်နှင့် ၎င်း၏ဆက်စပ်ပစ္စည်းများအားလုံးကို သေချာစွာစစ်ဆေးရန် အရေးကြီးပါသည်။ converter အိုးအိမ်၊ ပလပ်များနှင့် ကေဘယ်ကြိုးများသည် နဂိုအတိုင်းဖြစ်ပြီး ဆက်စပ်ပစ္စည်းများအားလုံး ပြီးပြည့်စုံပြီး အခြေအနေကောင်းကြောင်း စစ်ဆေးပါ။ ဤအဆင့်သည် လျှပ်စစ်ချို့ယွင်းမှုကို ကာကွယ်ရန်နှင့် စက်ပစ္စည်း၏ မှန်ကန်သောလည်ပတ်မှုကို သေချာစေရန်အတွက် သော့ချက်ဖြစ်သည်။
အဆင့် 2- 220V ပါဝါကို မှန်ကန်စွာ ချိတ်ဆက်ပါ
ဗို့အားပြောင်းပေးတဲ့ ပလပ်ကို 220V ပါဝါထွက်ပေါက်သို့ ချိတ်ပါ။ ချိတ်ဆက်ခြင်းမပြုမီ၊ ဗို့အားမတူညီမှုကြောင့် စက်ပစ္စည်းပျက်စီးမှုကို ကာကွယ်ရန် socket ဗို့အားသည် converter ၏ input voltage လိုအပ်ချက်များနှင့် ကိုက်ညီမှုရှိမရှိ စစ်ဆေးပါ။
အဆင့် 3- ဗို့အားပြောင်းစက်ကို စတင်ပါ
converter ပေါ်ရှိ ပါဝါခလုတ်ကို ရှာပြီး ကိရိယာကို စတင်ရန် နှိပ်ပါ။ စတင်ချိန်တွင်၊ ပုံမှန်မဟုတ်သောအသံများ သို့မဟုတ် အလင်းရောင်မရှိသောမီးများကဲ့သို့သော ပုံမှန်မဟုတ်သည့်တုံ့ပြန်မှုများကို အနီးကပ်စောင့်ကြည့်ပါ၊ ၎င်းသည် စက်ပစ္စည်းတွင် ပြဿနာရှိနေကြောင်း အစောပိုင်းလက္ခဏာဖြစ်နိုင်သည်။
အဆင့် 4- 110V စက်ပစ္စည်းများကို လုံလုံခြုံခြုံချိတ်ဆက်ပြီး အသုံးပြုပါက
110V ဗို့အားလိုအပ်သော လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများကို ဗို့အားပြောင်းစက်၏ အထွက်ပေါက်ပေါက်သို့ ချိတ်ဆက်ပါ။ ချိတ်ဆက်သောအခါတွင်၊ ဝန်ပိုအားကိုရှောင်ရှားရန် converter ၏အမြင့်ဆုံးသယ်ဆောင်နိုင်သောစွမ်းရည်ထက်မကျော်လွန်ကြောင်းသေချာပါစေ။ ချိတ်ဆက်မှုပြီးသည်နှင့်၊ စက်၏ပါဝါခလုတ်ကိုဖွင့်ပြီး တည်ငြိမ်ပြီး ဘေးကင်းသော ပါဝါထောက်ပံ့မှုကို ခံစားလိုက်ပါ။
ဤအဆင့်လေးဆင့်လမ်းညွှန်ကို လိုက်နာခြင်းဖြင့်၊ သင်လိုအပ်သည့် နေရာတိုင်းတွင် သင့်လျှပ်စစ်ပစ္စည်းများ၏ ပုံမှန်လည်ပတ်မှုနှင့် သင့်ပါဝါထောက်ပံ့မှု၏ တည်ငြိမ်မှုကို သေချာစေရန်အတွက် သင့်ဗို့အား converter ကို ဘေးကင်းပြီး ထိရောက်စွာအသုံးပြုကြောင်း သေချာစေနိုင်ပါသည်။
အမြဲမေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ