СХЈИ-200ВА
СхунХонг
НХ21
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
Предност производа
Ентерприсе ВхатсАпп налог: +86- 13690698363
'Одличне перформансе, безбедност: Иновативни пробој у новом трансформатору од чистог бакра од 200В'
Са популарношћу електронских уређаја, претварачи напона су постали суштински алат за повезивање различитих стандарда напона. Поносни смо што представљамо овај мини трансформатор од 200 В, који користи намотаје бакарне жице високе чистоће да обезбеди стабилно и ефикасно решење за конверзију напона за електричне уређаје.
Намотај од чисте бакарне жице: ефикасна проводљивост и издржљива
Користећи бакарну жицу високе чистоће, наши трансформатори су одлични у погледу електричне проводљивости, механичке чврстоће, преноса топлоте и отпорности на оксидацију. Ове карактеристике не само да побољшавају ефикасност трансформатора, већ и осигуравају његову дугорочну стабилност и издржљивост, што је висококвалитетан избор за производњу трансформатора.
Тачна конверзија напона: Гаранција стабилног рада електричних уређаја
Овај трансформатор је дизајниран за конверзију напона са 220В на 110В, обезбеђујући стабилан рад уређаја у различитим напонским окружењима. Прецизна конверзија напона не само да побољшава радну ефикасност уређаја, већ и штити уређај и побољшава енергетску ефикасност.
Напредно кућиште отпорно на пламен: иновативни стандард за сигурносну заштиту
Безбедност је у сржи нашег дизајна. Кућиште трансформатора користи нову врсту материјала отпорног на пламен, који може издржати високе температуре до 900 степени Целзијуса без сагоревања, што увелико побољшава сигурност током употребе.
Лаган и преносив: напајање било када и било где
Компактна величина и тежина овог трансформатора је само 1,45 кг, што је идеално за прилике које захтевају честа кретања, као што су пословна путовања или авантуре на отвореном. Његова преносивост осигурава да је подршка за напајање увек доступна.
Продужени кабл за напајање: погодна опција за употребу на великим удаљеностима
Да бисмо задовољили потребе на већим удаљеностима, опремили смо трансформатор каблом за напајање дужине 1 метар и торбом која се лако одлаже, што је изузетно погодно за употребу и складиштење.
Тецхницал Параметерс
| Модел производа | СХЈИ-200ВА |
| Назив производа | 200В Степ-Довн Повер Цонвертер 220В на 110В |
| Максимална применљива снага | 200В* |
| Називни улазни напон | 220В~ |
| Називни излазни напон | 110В~ |
| Називни капацитет | 120ВА* |
| Називна фреквенција | 50/60Хз |
| Оперативни циклус | 30/60мин |
| величине | 6,5*8*11,5 цм |
| Величина (са пакетом) | 17*15,5*11,5 цм |
| тежине | 1,45 кг |
| Тежина (са пакетом) | 1.7кг |
| Тип | Сувог типа |
| Сигурносни уређај-1 | Контрола температуре |
| Сафтеи Девице Дата-1 | ≥80℃ |
| Сигурносни уређај-2 | заштитник од кратког споја |
| Материјали | Намотај бакарне жице |
| сертификат | ЦЕ, ФЦЦ итд. |
Употреба производа
Упутство за употребу производа
ФАК