SHJZ-3000VA (мыс)
ШунХонг
TW30003
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Күш трансформаторы, 20 жылдан астам жаһандық сенімді таңдау
Қуатты түрлендіру саласында тамаша қуат трансформаторы электр жабдықтарының тұрақты жұмысының кілті болып табылады. 20 жылдан астам нарықты өңдеуден кейін бұл қуат трансформаторы өзінің тамаша беріктігі мен тұрақтылығымен бүкіл әлем бойынша пайдаланушылардың терең сеніміне ие болды. Ол кернеуді түрлендірудің жоғары тиімділігі мен тұрақтылығын қамтамасыз ету үшін күрделі бір фазалы сақиналы ішкі ядро технологиясын пайдаланады, сонымен бірге түрлендіру процесі кезінде энергия шығынын тиімді азайтады, пайдаланушыларға үнемді және экологиялық таза қуат шешімін ұсынады.
Әртүрлі кернеу орталарына арналған.
Трансформатор 220В-тан 100В-қа дейінгі кернеуді жылдам және тұрақты реттеуге мүмкіндік беретін әртүрлі кернеу стандарттарының қажеттіліктерін ескере отырып жасалған. Ол әсіресе Жапония сияқты 100 В кернеуі бар стандартты құрылғылар үшін қолайлы және электр құрылғыларының әмбебаптығы мен икемділігін айтарлықтай арттыра отырып, 220 В кернеу стандарттары бар аймақтарда қолданылады. Тұрмыстық техника, кеңсе жабдықтары немесе дәл аспаптар болсын, қажетті кернеуді осы трансформатор арқылы алуға болады, бұл электр жабдықтарының ең жақсы өнімділігін қамтамасыз етеді.
Қауіпсіздікті жалпы қарастыру
Қауіпсіздік дизайны тұрғысынан бұл кернеу түрлендіргіші өте жоғары стандартты көрсетеді. Күшті темір қабық материалы және ішіне оралған жоғары сапалы отқа төзімді материал пайдалану процесінің қауіпсіздігін айтарлықтай жақсартады. Сонымен қатар, орнатылған жетілдірілген температураны бақылау қорғаныс құрылғысы кернеудің ауытқуынан немесе шамадан тыс жүктемеден туындайтын қауіпсіздік тәуекелдерінің алдын алуға күшті кепілдік береді. Бұл қауіпсіздік мүмкіндіктері пайдалану кезінде пайдаланушының жан тыныштығын және жан тыныштығын қамтамасыз етеді.
Технологиялар мен материалдардағы үздіксіз инновация
Технологияның үздіксіз прогрессі және материалдардың үздіксіз инновациялары арқасында бұл қуат трансформаторы кернеуді түрлендіру тиімділігін және пайдалану тұрақтылығын айтарлықтай жақсартты. Ол электр жабдығының жұмысының қауіпсіздігі мен тиімділігін қамтамасыз ету үшін пайдаланушыларға сенімдірек және қауіпсіз қуатты түрлендіру схемасын ұсынады. Бір фазалы сақиналы ішкі ядро технологиясынан бастап температураны бақылаудың озық қорғаныс құрылғыларына дейін әрбір инновация пайдаланушының қажеттіліктерін терең түсінуді және өнім сапасына тынымсыз ұмтылысты көрсетеді.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-3000VA(мыс) |
| Өнім атауы | Мыс 3000 Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 220 В-дан 100 В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 3000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 100В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 2000ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 30*20*15см |
| салмақтар | 7,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 8,2 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 1,5 шаршы |
| Максималды өту тогы | 13А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Кернеу түрлендіргішінің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін үнемі техникалық қызмет көрсету және тексеру қажет. Бұған жабдықты тазалау, кабельдер мен ашалардың тозуын тексеру және кернеу түрлендіргіштерінің жұмысын тексеру кіреді. Тұрақты техникалық қызмет көрсету арқылы құрылғының ең жақсы күйін сақтау үшін ықтимал ақауларды дер кезінде анықтауға және шешуге болады.
Қуат трансформаторын пайдалану жөніндегі нұсқаулық, Тиімді және қауіпсіз болуын қамтамасыз ету үшін процесті жеңілдету
Күш трансформаторы электр жабдықтарының тұрақты жұмысының қамқоршысы болып табылады, әсіресе айнымалы кернеу жағдайында оның рөлі өте маңызды. Қуат трансформаторларын пайдалану кезінде қауіпсіз және тиімді болуыңызды қамтамасыз ету үшін арқандарды оңай үйренуге көмектесетін оңайлатылған процедура.
1-қадам: Сыртқы түрі мен бөлшектерін толық тексеру
Қуат трансформаторын пайдалануды бастамас бұрын, жан-жақты визуалды тексеруді жүзеге асыру қажет. Трансформатордың қабығын кез келген зақымдардың бар-жоғын тексеріп, барлық фитингтер мен бұрандалардың сенімді орнатылғанына көз жеткізіңіз. Бұл егжей-тегжейлі тексерулер жабдықтың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ету үшін негіз болып табылады.
2-қадам: 220В қуат көзіне дәл қосыңыз
Трансформатордың зақымдалмағанын растағаннан кейін трансформатордың кіріс ашасын 220 В белгіленген қуат көзіне қосыңыз. Қосар алдында кернеу сәйкес келмеуі салдарынан құрылғыға зақым келтірмеу үшін трансформатордың номиналды кіріс кернеуіне сәйкес келетініне көз жеткізу үшін розетканың кернеу белгісін мұқият тексеріңіз.
3-қадам: Іске қосу үшін трансформаторды түртіңіз.
Трансформатордың қуат қосқышын тауып, қуатты қосу үшін түртіңіз. Трансформаторды іске қосқан кезде индикатор шамының жанып тұрғанына назар аударыңыз, бұл әдетте трансформатордың қалыпты жұмыс істеп тұрғанын білдіреді. Сондай-ақ, құрылғыдағы ақаулықтың ерте белгісі болуы мүмкін әдеттен тыс дыбыстар мен дірілдерге назар аударыңыз.
4-қадам: Электр жабдығын мұқият қосыңыз
Трансформатор іске қосылғаннан кейін 100В кернеуді қажет ететін электр жабдығын трансформатордың шығыс портына қосуға болады. Электр жабдығын қосу кезінде шамадан тыс жүктеме жағдайларының пайда болуын болдырмау үшін электр жабдығының қуаты трансформатордың максималды жүктеме шегінен аспайтынына көз жеткізіңіз. Қосылу аяқталғаннан кейін электр қуатын қосыңыз, егер бәрі қалыпты болса, электр құрылғысы дереу іске қосылып, тұрақты жұмыс істей алуы керек.
Жиі қойылатын сұрақтар