SHJZ-500VA (мыс)
ШунХонг
TW5003
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Жиырма жылдан астам нарықтық сынақтардан кейін біздің қуат трансформаторлары өнімнің тамаша қызмет ету мерзімі мен тұрақтылығы үшін пайдаланушылардан мақтау алды. Бұл трансформатор кернеуді түрлендірудің тиімділігі мен тұрақтылығына кепілдік беру үшін жоғары сапалы бір фазалы тороидальды ішкі ядроны өндіру процесін қабылдап қана қоймайды, сонымен қатар түрлендіру процедурасы кезінде энергияның жоғалуын айтарлықтай азайтады және түрлендірудің жалпы тиімділігін арттырады.
Әртүрлі кернеу ортасын орналастыру үшін біз бұл трансформаторды кернеу адаптері ретінде арнайы құрастырдық, ол электр құрылғыларының үздіксіз жұмысын қамтамасыз ету үшін Жапониядағы және 220 В кернеу доменіндегі басқа аймақтардағы электр құрылғыларының талаптарын орындай отырып, 220 В кернеуді 100 В-қа жылдам және тұрақты түрлендіруге мүмкіндік берді.
Қауіпсіздік тұрғысынан бұл кернеу түрлендіргіші мұқият жобаланған. Корпус берік темір материалдан жасалған және барлық ішкі сымдар жалынға төзімді пластикалық сыртқы қабықшалармен қоршалған, бұл пайдалану қауіпсіздігін тиімді арттырады. Оған қоса, ол кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктелу салдарынан туындауы мүмкін ықтимал қауіпсіздік оқиғаларын мұқият болдырмайтын, пайдаланушылардың тыныштығын қамтамасыз ететін температураны реттейтін қорғаныс құрылғысымен жабдықталған.
Технологиядағы үздіксіз инновациялар және қосалқы материалдарды үздіксіз оңтайландыру арқылы бұл қуат трансформаторының кернеуді түрлендіру тиімділігі мен жұмыс тұрақтылығы айтарлықтай жаңартылды. Ол пайдаланушыларға сенімді және қауіпсіз қуат тәжірибесін ұсынып қана қоймайды, сонымен қатар жоғары тиімділігі мен қауіпсіздігі арқасында нарықта көшбасшы ретінде пайда болады. Қуат трансформаторларын таңдап, тиімді, қауіпсіз және тұрақты қуатты түрлендіру қызметтерінен ләззат алыңыз.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-500VA (мыс) |
| Өнім атауы | 500 Вт мыс температурасын бақылау қорғаныс кернеуінің түрлендіргіші 220 В 100 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 500Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 100В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 400ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 16,5*12*7,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 26*16*13см) |
| салмақтар | 2,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 3,2 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 0,5 шаршы |
| Максималды өту тогы | 4.2А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Кернеу түрлендіргішін бірінші рет пайдаланбас бұрын, машинаның зақымдалмағанына және барлық бөлшектерінің сенімді бекітілгеніне көз жеткізу үшін жабдықты жан-жақты визуалды тексеруден өткізу керек. Іске қосу кезінде сіз қалыптыдан тыс дыбыстың бар-жоғын мұқият тыңдауыңыз керек немесе қандай да бір қалыптан тыс жағдайды байқағаныңыз жөн, қандай да бір қалыптан тыс жағдайды тапқаннан кейін дереу тоқтап, қосымша тексеру жүргізуіңіз керек.
Қуат трансформаторын пайдалану нұсқаулығы: қарапайым төрт қадам, тұрақты қуаттан ләззат алу оңай
Күш трансформаторы электр құрылғыларын пайдалануда таптырмас көмекші құрал болып табылады және дұрыс пайдалану процесі электр құрылғыларының қауіпсіздігін қамтамасыз ету және трансформаторлардың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін өте маңызды. Төменде тұрақты қуатты оңай пайдалануға көмектесетін қуат трансформаторларын стандартталған пайдалану процесі берілген.
1-қадам: Сыртқы түрінің тұтастығын тексеру
Қуат трансформаторын қолданбас бұрын, жабдыққа айқын зақым келмейтініне және барлық бөлшектердің берік бекітілгеніне көз жеткізу үшін алдымен сыртқы түрін тексеріңіз. Бұл қадам ақаулардың алдын алу және жабдықтың тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін негіз болып табылады.
2-қадам: Қуат көзін қосу
Қуат трансформаторының кіріс ашасын 220 В қуат розеткасына қосыңыз. Электр розеткасын қоспас бұрын, кернеудің сәйкес келмеуі салдарынан құрылғының зақымдалуын болдырмау үшін кернеу трансформатордың кіріс кернеуіне сәйкес келетініне көз жеткізіңіз.
3-қадам: Қуатты қосу жұмысы
Кернеу түрлендіргішін қуаттандыру үшін құрылғының қосу түймесін басыңыз. Осы кезде трансформатор жұмыс істей бастайды, ол сіздің құрылғыңызбен пайдалану үшін 220 В кернеуін 100 В-қа түрлендіруге дайын болады.
4-қадам: Құрылғыларды қосу және пайдалану
100 В кернеуді қажет ететін құрылғыны кернеу түрлендіргішінің шығысына қосыңыз. Содан кейін құрылғыны қосыңыз және оны қалыпты түрде пайдалануға болады. Қосылу және пайдалану кезінде қауіпсіздік пен тұрақтылықты қамтамасыз ету үшін электр құрылғысының қуаты трансформатордың номиналды қуатынан аспайтынына көз жеткізіңіз.
Жиі қойылатын сұрақтар