SHJZ-1000VA (мыс)
ШунХонг
TW10002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Shunhong кернеу түрлендіргіші: 20 жылдан астам нарықтық сенім және тамаша өнімділік
Shunhong кернеу түрлендіргіші 20 жылдан астам нарықтық жауын-шашыннан кейін әлемдегі тамаша өнімділігімен пайдаланушылардың бірауыздан мақтауына ие болды. Кернеуді дәл түрлендіру мүмкіндігімен бұл түрлендіргіш кернеудің сәйкес келмеу мәселесін шешуге, 110 В-тан 220 В-қа дәл түрлендіруге қол жеткізуге, кернеу ортасына қарамастан құрылғылардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге арнайы жасалған.
Shunhong кернеу түрлендіргіші өзінің инновациялық бір фазалы сақиналы ішкі ядро технологиясымен таза мыс материалынан жасалған, ол энергияның жоғалуын азайтып қана қоймайды, сонымен қатар түрлендіру тиімділігін жақсартады және одан әрі кернеуді түрлендіру процесінің тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Бұл технологияны қолдану электр құрылғыларын пайдалануды үнемді және экологиялық таза етеді, сонымен қатар энергияны үнемдеу және шығарындыларды азайту жөніндегі жаһандық үндеулерге жауап береді.
Қауіпсіздік өнімділігі тұрғысынан Shunhong кернеу түрлендіргішінің дизайн командасы әрқашан пайдаланушы қауіпсіздігін бірінші орынға қояды. Өнімде күшті темір қабық пайдаланылады, ішкі желі отқа төзімді материалдармен оралған, температураны бақылау және қысқа тұйықталудан қорғау құрылғыларымен біріктіріліп, пайдалану процесінде пайдаланушылардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін қауіпсіздікті қорғаудың кешенді жүйесін құрайды.
Shunhong кернеу түрлендіргішінің икемділігі әртүрлі құрылғылардың қуат талаптарына сәйкес келеді. Ол ұзақ үздіксіз пайдалану немесе жоғары жүктеме сұранысының қысқа кезеңі болсын, пайдалану ұзақтығына сәйкес қуат шығысын ақылды түрде реттей алады, тұрақты қуат қолдауын қамтамасыз ете алады. Бұл интеллектуалды реттеу функциясы электр құрылғыларының қызмет ету мерзімін ұзартып қана қоймайды, сонымен қатар пайдаланушыларға ыңғайлырақ тәжірибені ұсынады.
Сонымен қатар, Shunhong кернеу түрлендіргішінің дизайны бірдей күрделі, қарапайым және заманауи және әртүрлі үй орталарымен үйлесімді түрде біріктірілуі мүмкін. Оның пайдаланушы интерфейсі интуитивті және пайдалану оңай, тіпті бірінші рет қолданушылар да тез жұмыс істей алады.
20 жылдан астам технология жинақталған және үздіксіз инновациялары бар Shunhong кернеу түрлендіргіші нарықта сенімді таңдау болды. Үй пайдаланушылары немесе іскер адамдар болсын, олар осы өнімде өз қажеттіліктерін қанағаттандыру үшін шешім таба алады. Shunhong кернеу түрлендіргіші - кернеуді түрлендіру үшін сіздің тамаша таңдауыңыз, сондықтан сіздің электр құрылғыларыңыз ешқандай шекараны пайдаланбайды, уайымсыз қуат көзін пайдаланыңыз.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-1000VA (мыс) |
| Өнім атауы | Мыс 1000 Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 110 В 220 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 1000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 800ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 30*20*15см |
| салмақтар | 5,0 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 5,5 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 1 шаршы |
| Максималды өту тогы | 8А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Тұрмыстық техника: ол шам, ауа тазартқыш немесе тіс тазартқыш болсын, оны 220 В аймағында алаңдамай пайдалануға болады.
Оргтехника: 220 В кернеуі кезінде тұрақты жұмысты қамтамасыз ету үшін шағын принтерлер, көшіргіштер және басқа кеңсе жабдықтары.
Сұлулық салоны: үйдегі бұйралағыш үтік, бет бумен пісіргіш және т.б., қарапайым түрлендіру кәсіби сұлулық тәжірибесінен ләззат алады.
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
1、Қызып кетуден болатын өнімділіктің төмендеуін немесе зақымдануын болдырмау үшін кернеу түрлендіргішінің жылу диссипациясын үнемі тексеріп отырыңыз.
2. Істен шығу қаупін азайту үшін дымқыл немесе шаңды ортада кернеу түрлендіргіштерін пайдаланбаңыз.
3、Пайдаланғаннан кейін жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзарту және энергияны үнемдеу үшін түрлендіргішті өшіріп, қуат көзін уақытында ажыратыңыз.Жиі қойылатын сұрақтар