SHJZ-500VA (мыс)
ШунХонг
TW5002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Технология мен сапаның жақындасуы: трансформаторлық инновациялық саяхатымыз
Электр жабдықтары әлемінде трансформатор қарапайым түрлендіру құралы ғана емес, сонымен қатар технологиялық инновациялар мен нарық қажеттіліктерін терең түсінуіміздің нәтижесі болып табылады. Біз тұтынушылардың трансформаторлардың тұрақтылығы мен ұзақ мерзімділігіне үлкен үміт артатынын білеміз. Сондықтан, біз әрбір кернеу түрлендіру тиімділік пен тұрақтылық стандарттарына сәйкес келетінін қамтамасыз ету үшін өнімдерімізді үздіксіз оңтайландыруға міндеттенеміз.
Шекаралар арқылы кернеуді дәл бейімдеу
Кернеуді бейімдеу мәселесі әрқашан электр құрылғыларын трансшекаралық пайдалануда негізгі проблема болып табылады. Біздің трансформаторлар осы мәселені шешуге және 110В-ты 220В-қа оңай түрлендіруге арналған. Сіздің қытайлық құрылғыларыңыз Америка Құрама Штаттары немесе басқа кернеу стандарттары сияқты 110 В кернеу аймақтарында болса да, біздің трансформаторлар электр құрылғыларының қалыпты жұмысын қамтамасыз етіп, күнделікті өміріңізді ыңғайлы ете алады.
Материалдарды қатаң таңдау, тиімді және тұрақты
Өндіріс процесінде біз шикізатты таңдауда өте қатаңбыз. Бір фазалы сақиналы ішкі ядроны өндіру процесі кернеуді түрлендірудің жоғары тиімділігі мен тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар энергияның жоғалуын айтарлықтай азайтады және жалпы түрлендіру тиімділігін арттырады. Біздің тынымсыз жоғары сапаға ұмтылуымыз трансформаторларымызды беріктік пен тұрақтылықта ерекше етеді.
Жан-жақты қауіпсіздік, алаңдаушылықсыз пайдалану
Қауіпсіздік - трансформаторларды жобалау кезіндегі басты мәселе. Біздің трансформаторлар берік темір корпуспен және ішкі сымдарға арналған жалынға төзімді пластикалық сыртқы пленкамен жабдықталған, бұл пайдалану кезінде күшті қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Температураны реттейтін қорғаныс құрылғысы мен қысқа тұйықталудан қорғау құрылғысын қосу кернеудің тұрақсыздығы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан туындауы мүмкін қауіпсіздік апаттарын тиімді болдырмайды және пайдаланушының тыныштығын қамтамасыз етеді.
Әртүрлі қажеттіліктерді қанағаттандыру үшін икемді қуат шығысы
Қуат шығысы тұрғысынан біздің трансформаторлар икемділігін көрсетеді. Әртүрлі пайдалану қажеттіліктеріне сәйкес сіз трансформатордың жүктемесін реттей аласыз, ол ұзақ уақыт бойы үздіксіз пайдалану немесе қысқа уақыт ішінде жоғары жүктеме сұранысын қанағаттандыра алады. Бұл икемділік сізге икемді және ыңғайлы тәжірибе береді.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-500VA (мыс) |
| Өнім атауы | Таза мыс 500 Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 110 В 220 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 500Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 400ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 16,5*12*7,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 26*16*13см |
| салмақтар | 2,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 3,2 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 0,5 шаршы |
| Максималды өту тогы | 4.2А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Жиі қойылатын сұрақтар