SHJZ-3000VA (мыс)
ШунХонг
TW30001
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
20 жылдан астам инновация, трансформатор өнеркәсібінің жаңа үлгісін қалыптастыру
Жиырма жылдан астам технологиялық эволюция мен нарықты нақтылаудан кейін біздің трансформаторлар ерекше тұрақтылығы мен ұзақ мерзімділігімен саланың сапа стандарттарын қайта анықтады. Бұл трансформатордың кернеуді бейімдеу мүмкіндігі ерекше және ол кернеуді 220 В-тан 240 В-қа дейін 110 В-қа жоғалтпай түрлендіре алады, бұл электр жабдықтарының пайдалану сценарийін және үйлесімділігін айтарлықтай кеңейтеді.
Әрқашан материалды таңдау және өндіру процестерінде жоғары деңгейге жетуге ұмтыла отырып, біз бір фазалы сақиналы өзек технологиясын қолданамыз. Бұл технология энергияның жоғалуын айтарлықтай азайтып қана қоймайды, сонымен қатар кернеуді түрлендіру тиімділігін айтарлықтай жақсартады, жабдықтың ұзақ мерзімді жұмысында жоғары өнімділігін және электрмен жабдықтаудың тұрақты тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
Қауіпсіздік дизайны - біздің басты назарымыз. Біздің трансформаторлар берік темір қаптамамен жабдықталған, ішкі сымдар жоғары сапалы отқа төзімді материалдармен оралған және пайдаланушыларға қауіпсіздіктің толық спектрін қамтамасыз ету үшін озық температураны бақылау қорғаныс құрылғыларымен жабдықталған. Бұл қауіпсіздік тәуекелдеріне қатысты алаңдаушылықты жойып, тәжірибені пайдалану кезінде пайдаланушының тыныштығын қамтамасыз ету үшін мұқият әзірленген.
Біздің трансформаторлар қуатты түрлендірудің тиімді және тұрақты шешімін ұсынып қана қоймайды, сонымен қатар әртүрлі электр жабдықтарын қатты қуатпен қамтамасыз ете отырып, қауіпсіздік пен пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз ететін пайдаланушылардың ұзақ мерзімді сенімді серіктесіне айналады. Үздіксіз технологиялық инновациялар мен сапаға тынымсыз ұмтылу арқылы біз тұтынушыларға олардың жоғары өнімділік пен сенімділікке деген үміттерін қанағаттандыратын теңдесі жоқ қуат шешімдерін ұсынуға дайынбыз.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-3000VA(мыс) |
| Өнім атауы | Мыс 3000Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 220В - 110В |
| Қолданылатын максималды қуат | 3000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 2000ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 30*20*15см |
| салмақтар | 7,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 8,2 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 1,5 шаршы |
| Максималды өту тогы | 13А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Жиі қойылатын сұрақтар