SHJZ-2000VA (мыс)
ШунХонг
TW20003
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Уақыт бойынша шыңдалған қуатты түрлендіру бойынша сарапшылар, бүкіл әлемдегі пайдаланушылар үшін таңдаулы трансформатор
Жиырма жылдан астам практикалық сынақтан кейін бұл қуат трансформаторы өзінің ерекше беріктігі мен сенімділігі үшін бүкіл әлем бойынша пайдаланушылардың терең сеніміне ие болды. Ол күрделі бір фазалы сақиналы өзек технологиясын қолданады, ол кернеуді түрлендірудің жоғары тиімділігі мен тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар түрлендіру процесі кезінде энергияның жоғалуын айтарлықтай азайтады.
Ел аралық кернеу айырмашылықтарына бейімделген
Бұл трансформатор әртүрлі кернеу стандарттарын қолдануға арналған және 220 В кернеуін 100 В-қа дейін тез және біркелкі төмендете алады, 220 В кернеу аймағында Жапония сияқты 100 В кернеу стандарттарын пайдалану үшін тамаша шешімді қамтамасыз етеді, электр құрылғыларының әмбебаптығы мен ыңғайлылығын айтарлықтай арттырады.
Қауіпсіздік көрсеткіштерін жан-жақты қарастыру
Қауіпсіздік дизайны тұрғысынан бұл кернеу түрлендіргіші жоғары тәжірибе деңгейін көрсетеді. Қабық қатты темір материалдан жасалған, ал ішкі контуры жоғары сапалы отқа төзімді материалмен жабылған, бұл пайдалану кезінде қауіпсіздікті айтарлықтай жақсартады. Бұған қоса, ол кернеудің ауытқуын немесе шамадан тыс жүктемені тиімді болдырмау үшін қауіпсіздік мәселелерін тудыруы мүмкін жоғары температурадан қорғаудың жетілдірілген құрылғыларымен жабдықталған.
Технологиялар мен материалдардағы үздіксіз инновация
Технологияның үздіксіз жаңаруымен және материалдарды үздіксіз жаңартумен бұл қуат трансформаторы кернеуді түрлендіру тиімділігі мен тұрақтылығын айтарлықтай жақсартуға қол жеткізді. Ол пайдаланушыларға әртүрлі пайдалану орталарында электр жабдықтарының қауіпсіз және тиімді жұмысын қамтамасыз ететін тұрақты және сенімді электрмен жабдықтау шешімін ұсынады.
Жоғары өнімділігімен және жан-жақты қауіпсіздігімен бұл қуат трансформаторы тұрақты және тиімді қуат қолдауын қамтамасыз ету үшін үй, кеңсе немесе өнеркәсіптік қолданбалар болсын, қуатты түрлендіру саласындағы жаһандық пайдаланушылар үшін сенімді таңдау болды.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-2000VA (мыс) |
| Өнім атауы | Мыс 2000 Вт Температураны бақылау қорғанысы кернеу түрлендіргіші 220 В-дан 100 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 2000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 100В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 1400ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 30*20*15см |
| салмақтар | 6,4 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 6,8 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 1 шаршы |
| Максималды өту тогы | 8А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Қауіпсіз пайдалану бойынша осы ұсыныстарды орындау кернеу түрлендіргішінің тиімді жұмысын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар электр қауіпсіздігінің ықтимал қауіптерін болдырмайды және кернеу түрлендіргішті пайдаланған кезде жан тыныштығын береді.
Қуат трансформаторын пайдалану нұсқаулығы, тиімді және қауіпсіз қамтамасыз ету үшін төрт сатылы процесс
Қуат трансформаторы әртүрлі кернеу орталарында электр жабдықтарының тұрақты жұмысының тиімді көмекшісі болып табылады. Қуат трансформаторын тиімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ететін қарапайым процедура.
1-қадам: Толық визуалды тексеру
Қуат трансформаторын қолданбас бұрын, кешенді визуалды тексеру бірінші қадам болып табылады. Трансформатордың қабығының бүтіндігін және жабдықтың қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін негіз болатын барлық керек-жарақтар мен бекіту бұрандаларының мықтап орнатылғанын тексеріңіз.
2-қадам: розеткаға дәл қосыңыз
Трансформатордың кіріс ашасын 220 В белгіленген қуат розеткасына қосыңыз. Қосар алдында кернеудің сәйкес келмеуі салдарынан жабдыққа зақым келтірмеу үшін розетканың кернеуі трансформатордың кіріс кернеуіне қойылатын талаптарға сәйкес келетінін тексеріңіз.
3-қадам: Трансформаторды іске қосыңыз және
трансформатордағы қуат қосқышын тауып, қуатты қосу үшін оны жайлап басыңыз. Қуаттан кейін трансформатордың индикатор шамының қалыпты жанып тұрғанын мұқият қадағалаңыз және қалыпты емес дыбыс немесе діріл бар-жоғына назар аударыңыз, бұл бақылаулар жабдықтың қалыпты жұмыс істеп тұрғанын анықтаудың кілті болып табылады.
4-қадам: Құрылғыларды сенімді түрде қосыңыз және пайдаланыңыз.
100 В кернеуді қажет ететін электр жабдығын трансформатордың шығыс портына сенімді түрде қосыңыз. Қосқан кезде шамадан тыс жүктемені болдырмау үшін құрылғының қуаты трансформатордың максималды өткізу қабілетінен аспайтынына көз жеткізіңіз. Қосылым аяқталғаннан кейін құрылғының қуат қосқышын қосыңыз және құрылғы бірқалыпты іске қосылуы және қалыпты жұмыс істеуі керек.
Жиі қойылатын сұрақтар