SHJZ-500VA (мыс)
ШунХонг
TW5001
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Өнімнің инновациясы: үйдегі кернеу түрлендіргіштеріндегі жаңа тарау
Бүгінгі жылдам технологиялық өзгерістер дәуірінде тұрмыстық техниканың танымалдығы ұлттық шекарадан шығып, бүкіл әлем бойынша отбасылар үшін ортақ таңдау болды. Дегенмен, әртүрлі аймақтардағы кернеу стандарттарының сәйкес келмеуі көбінесе электр құрылғыларын пайдалануда үлкен қиындықтар тудырады. Бұл мәселені шешу үшін біз үлкен қуатқа ғана емес, сонымен қатар үйде және саяхатта пайдалы құрал болу үшін тамаша өнімділігі мен қауіпсіздігіне ие жаңа үй кернеу түрлендіргішін ұсындық.
1. Өнімнің сипаттамалары
Бұл тұрмыстық кернеу түрлендіргіші таза мыс материалдан жасалған және 500 Вт қуатты түрлендірудің жоғары сыйымдылығына ие, ол әртүрлі құрылғылардың кернеу талаптарын қанағаттандыру үшін 220 В-тан 110 В кернеуіне оңай қол жеткізе алады. Оның дизайны шағын және жеңіл, ол үйде қолданылса да, алып жүрсе де, үлкен ыңғайлылық береді.
Екіншіден, технологиялық инновациялар
1. Нарықты тексеру: Көп жылдық нарық тәжірибесінен кейін бұл кернеу түрлендіргіші тамаша өнімділігі мен тұрақтылығымен пайдаланушылардың мақтауы мен сеніміне ие болды.
2. Кернеу үйлесімділігі: Біздің конструкторлық топ әртүрлі аймақтарда құрылғылар біркелкі жұмыс істей алуы үшін бұл түрлендіргіш кернеуді түрлендіруді жылдам және тұрақты орындай алатынына көз жеткізу үшін әртүрлі елдердегі кернеу стандарттары бойынша терең зерттеулер жүргізді.
3. Жоғары сапалы материалдар: Өндіріс процесінде біз жоғары сапалы шикізатты пайдалануды талап етеміз, бұл кернеуді түрлендірудің тиімділігі мен тұрақтылығын жақсартып қана қоймайды, сонымен қатар энергияны тұтынуды тиімді төмендетеді, қоршаған ортаны қорғау және энергияны үнемдеудің екі жақты мақсаттарына қол жеткізеді.
4. Қауіпсіздік кепілдігі: Өнімнің қабығы ұзаққа созылатын материалдардан жасалған, ал ішкі контуры жалынға төзімді материалдармен оралған және температураны бақылауды қорғау функциясы барлық аспектілерде пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Бұл үйдегі кернеу түрлендіргішін енгізу технологияның секірісі ғана емес, сонымен қатар пайдаланушының қажеттіліктерін терең түсіну және қанағаттандыру болып табылады. Бұл біздің өнімнің сапасы мен қауіпсіздігіне деген тынымсыз ұмтылысымызды, сондай-ақ инновациялық технологияларды үнемі зерттеуді білдіреді. Үйде күнделікті пайдалану үшін немесе саяхат кезінде уақытша қажеттіліктер үшін бұл кернеу түрлендіргіші сіздің ең сенімді таңдауыңыз болады.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-500VA |
| Өнім атауы | 500 Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 220 В 110 В |
| Қолданылатын максималды қуат | 500Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 400ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 16,5*12*7,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 26*16*13см |
| салмақтар | 2,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 3,2 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Температураны бақылау | |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 0,5 шаршы |
| Максималды өту тогы | 4.2А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Жиі қойылатын сұрақтар