SHJZ-1000VA (мыс)
ШунХонг
TW10003
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
20 жылдан астам нарықтық тестілеуден кейін бұл қуат трансформаторы тамаша беріктігі мен тұрақтылығы үшін тұтынушылардан кең таралған мақтауға ие болды. Ол жоғары сапалы бір фазалы сақиналы ішкі ядроны пайдаланады, ол кернеуді түрлендірудің жоғары тиімділігі мен тұрақтылығын қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар түрлендіру процесі кезінде энергияның жоғалуын айтарлықтай азайтады.
Бұл трансформатор 100 В кернеуін 220 В-қа дейін тез және тұрақты арттыра алатын кернеу адаптері ретінде мұқият жобаланған, Жапониядағы және басқа аймақтардағы 220 В кернеу ортасындағы электр құрылғыларының қажеттіліктерін қанағаттандыра отырып, электр құрылғылары үшін кернеуді үздіксіз түрлендіру шешімін қамтамасыз етеді.
Қауіпсіздік көрсеткіштері бойынша бұл кернеу түрлендіргіші оның мұқият дизайнын көрсетеді. Ол күшті темір корпусты пайдаланады, ал ішкі контур пайдалану қауіпсіздігін тиімді жақсартатын жалынға төзімді пластикалық сыртқы пленкамен қорғалған. Бұған қоса, ол кернеудің ауытқуы немесе шамадан тыс жүктеме салдарынан туындауы мүмкін қауіпсіздік тәуекелдерін толығымен болдырмау үшін температураны реттейтін жетілдірілген қорғаныс құралдарымен жабдықталған.
Технологияның үздіксіз прогрессімен және материалдарды үздіксіз оңтайландырумен бұл қуат трансформаторы кернеуді түрлендіру тиімділігі мен пайдалану тұрақтылығы тұрғысынан айтарлықтай жақсарды. Ол пайдаланушыларға әртүрлі кернеу орталарында электр құрылғыларының біркелкі жұмысын қамтамасыз ететін сенімді және қауіпсіз қуат тәжірибесін береді.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-1000VA |
| Өнім атауы | 1000 Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 220 В пен 100 В |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 100В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 800ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 30*20*15см |
| салмақтар | 4,6 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 5,0 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 1 шаршы |
| Максималды өту тогы | 8А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Таза мыс кернеу түрлендіргішін пайдаланған кезде қауіпсіздік пен жабдықтың өнімділігін қамтамасыз етудің кілті дұрыс пайдалану сақтық шараларын сақтау болып табылады.
Кернеу түрлендіргіштерінің тұрақты жұмысы мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз ету үшін бірнеше негізгі тармақтар берілген:
Жиі қойылатын сұрақтар