SHJZ-3000VA (мыс)
ШунХонг
TW30002
| Қол жетімділігі: | |
|---|---|
| Саны: | |
Өнімнің артықшылығы
Кәсіпорынның whatsapp аккаунты: +86- 13690698363
Шунхонг кернеу түрлендіргіші: Отыз жеті жыл өнеркәсіпті қайта өңдеу, сенім таңдауы.
Кернеу түрлендіргіштері саласында Шунхонг өзінің 37 жылдық терең өнеркәсіп тәжірибесімен жаһандық пайдаланушыларға кәсібилік пен сенімнің екі есе кепілдігін әкелді. Shunhong таза мыс кернеу түрлендіргіші 20 жылдан астам нарықтық сынақтан кейін тамаша өнімділігі мен сенімділігімен жаһандық пайдаланушылардың терең сеніміне ие болды.
Кернеу кедергілері арқылы дәл түрлендіруге арналған өткір құрал
Шунхонг кернеу түрлендіргіші, кернеудің сәйкес келмеу мәселесін шешуге арналған, 110 В-тан 220 В-қа дәл түрлендіруді қамтамасыз етеді. Теледидар, үйдегі тоңазытқыш немесе кеңседегі компьютер немесе принтер болсын, Shunhong түрлендіргіші олардың әртүрлі кернеу стандарттары мен соңғы кернеу кедергілерінде тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз ете алады.
Энергияны үнемдейтін, өнімділікті оңтайландырудың авангарды
Shunhong кернеу түрлендіргіші алдыңғы қатарлы бір фазалы сақиналы ішкі ядро технологиясын пайдаланады, инновациялық дизайн энергия шығынын азайта отырып, конверсия тиімділігін айтарлықтай жақсартады. Ол кернеуді түрлендірудің тұрақтылығына кепілдік беріп қана қоймайды, сонымен қатар өнімділікті оңтайландыру үлгісіне айнала отырып, өнімнің энергияны үнемдеу және қоршаған ортаны қорғау сипаттамаларын көрсетеді.
Жан-жақты қауіпсіздік дизайны, жан-жақты тыныштықты пайдаланыңыз
Shunhong кернеу түрлендіргіші күшті темір қораппен және ішкі жоғары сапалы отқа төзімді материалдармен жабдықталған, температураны бақылау және қысқа тұйықталудан қорғау функцияларымен біріктірілген, пайдаланушыларға қауіпсіздікті толық қорғауды қамтамасыз етеді. Бұл қауіпсіздік мүмкіндіктері пайдаланушылардың барлық пайдалану жағдайында қауіпсіз және қауіпсіз кернеуді түрлендіру тәжірибесін пайдалануға мүмкіндік береді.
Ақылды реттеу, әртүрлі электр құрылғыларына бейімделуге икемді
Shunhong кернеу түрлендіргішінде әртүрлі электр құрылғыларының қажеттіліктеріне бейімделе алатын интеллектуалды қуатты реттеу функциясы бар. Ұзақ жұмыс істейтін кондиционер немесе қысқа мерзімді жоғары жүктемелі микротолқынды пеш болсын, Shunhong түрлендіргіші электр құрылғыларының тұрақты жұмысын қамтамасыз ете алады және икемді кернеуді қамтамасыз ете алады.
Кең үйлесімділік, әртүрлі электр құрылғыларын пайдалануды қолдайды
Shunhong кернеу түрлендіргіштері шаш кептіргіштер мен күріш пештерінен қабырға сынғыштарға, аспаздық машиналар мен бұйралағыш үтіктерге дейін әртүрлі құрылғыларды пайдалануды қолдайтын кең ауқымды үйлесімділікке ие. Пайдаланушыларды кернеудің сәйкес келмеуі мәселесі туралы алаңдатудың қажеті жоқ, Shun қызыл түрлендіргіші тұрмыстық техниканың жаһандық саяхатының оң жақ көмекшісі болып табылады.
Техникалық параметрлер
| Өнім үлгісі | SHJZ-3000VA (мыс) |
| Өнім атауы | Мыс 3000Вт Температураны басқару қорғанысы кернеу түрлендіргіші 110В-дан 220В-қа дейін |
| Қолданылатын максималды қуат | 3000Вт* |
| Номиналды кіріс кернеуі | 110В~ |
| Номиналды шығыс кернеуі | 220В~ |
| Номиналды сыйымдылық | 1800ВА* |
| Номиналды жиілік | 50/60 Гц |
| Жұмыс циклі | 30/60 мин |
| өлшемдері | 20*16*9,5см |
| Өлшемі (пакетімен) | 30*20*15см |
| салмақтар | 7,8 кг |
| Салмағы (пакетпен) | 8,2 кг |
| Түр | Құрғақ түрі |
| Қауіпсіздік құрылғысы-1 | Температураны бақылау |
| Автоматты түрде өшіру температурасы | ≥80℃ |
| Қуат сымының шаршысы | 1,5 шаршы |
| Максималды өту тогы | 13А |
| Материалдар | Алюминий сым орамасы |
| Негізгі материал | Сақина трансформаторы |
| сертификат | CE, FCC және т.б. |
Өнімді қолдану
Өнімді пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Жиі қойылатын сұрақтар