SHJY-200VA
ស៊ុនហុង
NH21
| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
| បរិមាណ៖ | |
អត្ថប្រយោជន៍ផលិតផល
គណនី whatsapp សហគ្រាស៖ +86- 13690698363
'ដំណើរការល្អ សុវត្ថិភាព៖ របកគំហើញប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិតនៅក្នុងឧបករណ៍បំលែងស្ពាន់សុទ្ធ 200W'
ជាមួយនឹងភាពពេញនិយមនៃឧបករណ៍អេឡិចត្រូនិច ឧបករណ៍បំលែងវ៉ុលបានក្លាយជាឧបករណ៍សំខាន់សម្រាប់ភ្ជាប់ស្តង់ដារតង់ស្យុងផ្សេងៗគ្នា។ យើងមានមោទនភាពក្នុងការណែនាំម៉ាស៊ីនបំប្លែងខ្នាតតូច 200W នេះ ដែលប្រើខ្សែលួសទង់ដែងដែលមានភាពបរិសុទ្ធខ្ពស់ ដើម្បីផ្តល់នូវដំណោះស្រាយការបំប្លែងវ៉ុលដែលមានស្ថេរភាព និងមានប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់ឧបករណ៍អគ្គិសនី។
របុំខ្សែស្ពាន់សុទ្ធ៖ ដំណើរការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព និងប្រើប្រាស់បានយូរ
ដោយប្រើខ្សែស្ពាន់ដែលមានភាពបរិសុទ្ធខ្ពស់ ឧបករណ៍បំលែងរបស់យើងគឺល្អឥតខ្ចោះទាក់ទងនឹងចរន្តអគ្គិសនី កម្លាំងមេកានិច ការផ្ទេរកំដៅ និងធន់នឹងអុកស៊ីតកម្ម។ លក្ខណៈទាំងនេះមិនត្រឹមតែធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវប្រសិទ្ធភាពនៃ transformer ប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងធានាបាននូវស្ថេរភាព និងភាពធន់នៃប្រតិបត្តិការរយៈពេលវែង ដែលជាជម្រើសគុណភាពខ្ពស់សម្រាប់ការផលិត transformer ។
ការបំប្លែងវ៉ុលត្រឹមត្រូវ៖ ការធានានូវប្រតិបត្តិការមានស្ថេរភាពនៃប្រដាប់ប្រើប្រាស់អគ្គិសនី
ឧបករណ៍បំលែងនេះត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ការបំប្លែងវ៉ុលពី 220V ទៅ 110V ដែលធានាបាននូវប្រតិបត្តិការមានស្ថេរភាពនៃប្រដាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងបរិស្ថានវ៉ុលផ្សេងៗគ្នា។ ការបំប្លែងវ៉ុលច្បាស់លាស់មិនត្រឹមតែបង្កើនប្រសិទ្ធភាពការងាររបស់ឧបករណ៍ប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងការពារឧបករណ៍ និងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពថាមពលផងដែរ។
លំនៅដ្ឋានធន់នឹងអណ្តាតភ្លើងកម្រិតខ្ពស់៖ ស្តង់ដារច្នៃប្រឌិតសម្រាប់ការការពារសុវត្ថិភាពសុវត្ថិភាព
គឺជាស្នូលនៃការរចនារបស់យើង។ លំនៅដ្ឋានប្លែងប្រើប្រភេទថ្មីនៃសម្ភារៈ retardant អណ្តាតភ្លើង ដែលអាចទប់ទល់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់រហូតដល់ 900 អង្សាសេដោយមិនឆេះ ធ្វើអោយប្រសើរឡើងយ៉ាងខ្លាំងនូវសុវត្ថិភាពអំឡុងពេលប្រើប្រាស់។
ទម្ងន់ស្រាល និងចល័ត៖ ជំនួយថាមពលបានគ្រប់ពេលវេលា គ្រប់ទីកន្លែង
ទំហំតូច និងទម្ងន់នៃប្លែងនេះគឺត្រឹមតែ 1.45 គីឡូក្រាម ដែលល្អសម្រាប់ឱកាសដែលត្រូវការចលនាញឹកញាប់ ដូចជាការធ្វើដំណើរអាជីវកម្ម ឬដំណើរផ្សងព្រេងក្រៅផ្ទះ។ ការចល័តរបស់វាធានាថាការគាំទ្រថាមពលគឺតែងតែមាន។
ខ្សែថាមពលបន្ថែម៖ ជម្រើសដ៏ងាយស្រួលសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ផ្លូវឆ្ងាយ
ដើម្បីបំពេញតម្រូវការនៃចម្ងាយឆ្ងាយ យើងបានបំពាក់ឧបករណ៍បំប្លែងជាមួយនឹងខ្សែថាមពលប្រវែង 1 ម៉ែត្រ និងកាបូបដែលងាយស្រួលទុកដាក់ ដែលវាងាយស្រួលបំផុតសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ និងការផ្ទុក។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| ម៉ូដែលផលិតផល | SHJY-200VA |
| ឈ្មោះផលិតផល | 200W Step-Down Power Converter ពី 220V ទៅ 110V |
| ថាមពលដែលអាចអនុវត្តបានអតិបរមា | 200W* |
| វ៉ុលបញ្ចូលដែលបានវាយតម្លៃ | 220V ~ |
| វ៉ុលលទ្ធផលដែលបានវាយតម្លៃ | 110V ~ |
| សមត្ថភាពវាយតម្លៃ | 120VA* |
| ប្រេកង់វាយតម្លៃ | 50/60Hz |
| វដ្តប្រតិបត្តិការ | 30/60 នាទី។ |
| ទំហំ | 6.5 * 8 * 11.5 សង់ទីម៉ែត្រ |
| ទំហំ (ជាមួយកញ្ចប់) | ១៧ * ១៥.៥ * ១១.៥ ស |
| ទម្ងន់ | 1.45 គីឡូក្រាម |
| ទំងន់ (ជាមួយកញ្ចប់) | 1.7 គីឡូក្រាម |
| ប្រភេទ | ប្រភេទស្ងួត |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-១ | ការត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព |
| ទិន្នន័យឧបករណ៍សុវត្ថិភាព-1 | ≥80 ℃ |
| ឧបករណ៍សុវត្ថិភាព -២ | ឧបករណ៍ការពារសៀគ្វីខ្លី |
| សម្ភារៈ | របុំខ្សែស្ពាន់ |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE, FCC ជាដើម។ |
ការប្រើប្រាស់ផលិតផល
ការណែនាំអំពីប្រតិបត្តិការផលិតផល
សំណួរគេសួរញឹកញាប់