SHJY-200VA
ShunHong
NH21
| Availability: | |
|---|---|
| Quantitas: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
'Praeclara observantia, Salus: Innovativi eruptionem in novo 200W puri aeris transformantis'
Cum favore electronicarum machinarum, conversis intentionis instrumentum essentiale facti sunt ad diversa signa voltages applicandi. Superbi sumus hunc 200W mini transformatorem introducere, qui altae puritatis filum aenei anfractu utitur ad solutionem machinis electricae conversionis solidam et efficacem voltagium praebendum.
Filum aeneum purissimum flexuosum: conductio efficiens et durabilis
Utens puritas aeris filum alta, nostri transformatores praestantes sunt in verbis conductivity electricae, vires mechanicae, caloris translatio et resistentia oxidationis. Hae notae non solum efficientiam transformantis emendant, sed etiam stabilitatem ac diuturnitatem operandi diuturnam obtinent, quae summus qualitas electionis est ad transformatorem fabricandi.
Recta intentione conversionis: Praestatio stabilis operationis electricorum adjumentorum
Hic transformer ad conversionem voltage ab 220V ad 110V destinatur, in diversis ambitibus intentionis operandi stabilis operas procurans. Praecisa intentionis conversio non solum melioris efficientiae industriae instrumentum, sed etiam instrumentum conservat ac efficaciam energiae auget.
Provecta flammea retardatur habitationem: vexillum porttitor salutis
securitatis in nucleo consilii nostri salus est. Transformator habitationum novo genere flammae materiae retardantis utitur, quae altas temperaturas usque ad 900 gradus Celsius sine ustione sustinere potest, salutem in usu magnopere meliore.
Leve et portatile: Potestas quolibet tempore sustentatur, usquam
Moles et pondus huius transformatoris compactum est tantum 1.45 kg, quod est specimen pro occasionibus crebris motuum requirentibus, ut negotiatio itinera vel casus velit. Portabilitas eius efficit ut potentia subsidia semper praesto sint.
Funis potentiae extensae: opportuna optio ad longum spatium usus
Ad necessitates longiorum distantiarum, commutatorem paravimus funiculum potentiae longae 1-metri et sacculi facilis ad promptuarium, quod ad usum et repono perquam opportunum est.
Technical Parameters
| Product Model | SHJY-200VA |
| Product nomen | 200W GRADATUS Power Converter 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 200W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 120VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 6.5*8*11.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 17*15.5*11.5cm |
| weights | 1.45kg |
| Pondus (cum sarcina) | 1.7kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Saftey Fabrica Data I- | ≥80℃ |
| Salus Fabrica-2 | brevis circuitus protector |
| Materiae | Filum aeris flexuosum |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
FAQ