SHJZ-3000VA(aeris)
ShunHong
TW30003
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Potentia transformator, electio fiduciae globalis plusquam XX annos
In conversionis potentiae regione, magna commutator potentiae clavis est ad operationem stabilem instrumenti electrici. Post plus quam XX annos mercatus expolitio haec commutator potestatem altam fiduciam utentium circum orbem terrarum cum suis excellentibus firmitate ac stabilitate vicit. technologiae nuclei internis annularis unum tempus sophisticatis utitur ad altam efficientiam et stabilitatem conversionis voltationis curet, dum efficaciter minuit energiam in conversionis processum detrimentum, ut usoribus oeconomicum et environmentally- amica potentiae solutionem afferat.
Diversis ambitibus voltages
Deformator designatus est cum variis intentionis signis in mente, ut celeri et stabilis intentionis dispositionem ab 220V ad 100V designet. Maxime apta est ad 100V instrumenta voltage vexillum ut Iaponia, et in locis cum 220V signis voltagenis adhibetur, maxime amplificans versatilitate et flexibilitate adjumentorum electricorum. Utrum instrumenta domus sit, instrumentum officii vel instrumentorum subtilitatis, quaesita intentione per hunc transformatorem obtineri potest, ut optimam electricae instrumenti observantiam procurans.
Altiore consideratione securitatis
Secundum consilium securitatis, haec voltatio convertens vexillum altissimum demonstrat. Testa ferrea fortis materia et flamma qualitatis altae retardant materiam intus involutam insigniter meliorem ad usum processus salutis. Praeterea, constructum-in temperatura provectae instrumenti tutelam moderandi firmam cautionem praebet ne periculum salutis ex intentione fluctuationis vel oneris causatur. Hae rationes securitatis efficiunt pacem mentis et tranquillitatem mentis in usu utentis.
Continua innovatio in technologia et materia
Cum continuo progressu technologiae et continua innovatione materiarum, haec transformator vim conversionis efficaciam et usum stabilitatem voltationem conversionis signanter emendavit. Utentes praebet cum certiore et secure potentiae conversionis schema ad salutem et efficaciam instrumentorum electricae operandi. Ab uno-phaso annularis nuclei interioris technologiae ad temperaturas moderandas machinas tutelae provectae, unaquaeque innovatio altam intelligentiam usoris necessitatum et indefessa investigationis producti qualitatis reddit.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-3000VA(c. |
| Product nomen | Aeris 3000W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 220V ad 100V |
| Maxime locum habet potestatem | 3000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V~ |
| Facultatem rated | 2000VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 7.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 8.2kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 1.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 13A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Ut ministerium vita convertentis voltationis extendatur, regularis sustentatio et inspectio necessaria sunt. Hoc includit apparatu purgatio, retinacula et obturamenta pro induendo reprimendo, et experiendo converters intentionis observantiam. Per regularem sustentationem quaestiones potentiales opportune modo detegi et resolvi possunt ad optimam machinae condicionem conservandam.
Power transformer usage guide, Simplify processum ad efficiendum et tutum efficiendum.
Potestas commutator est custos stabilis operationis electricae armorum, praesertim sub conditione voltage variabilis, munus suum necessarium est. Ut tutus es et efficax cum utens potentia transformatorum, hic ratio simplicior est ut funes facilius discas adiuvare.
Gradus 1: Completa apparentia et partes inspectionem
Priusquam incipias uti potentia transformator, necesse est inspectionem visualium comprehensivam exsequi. Inspice testam transformantis pro quibusvis damnis et ut omnes caerimoniae et cochleae secure instituantur. Haec singillatim compescendi ratio est ad conservandam operationem instrumentorum.
Gradus 2: Accurate coniunge copiam potentiae 220V
Post confirmans nullum detrimentum transformantis esse, initus obturaculum transformantis coniungere potentiae exitus 220V signato. Priusquam coniungas, diligenter inspicias pittacium voltagenae nervae ut consentaneum sit cum inputa voltage transformantis consentaneum ut detrimentum evitandi ex intentione mismatch fabricae fiat.
Gradus III: Tap TRANSFIGURATOR incipere
Locare potestatem commutandi commutantis et ICTUS ad vertere in potestate. Incipiens transformator, attende num lux indicator inest, quod plerumque significat transformatorem regulariter laborat. Item, vide sonos vel vibrationes inusitatas, quae prima quaestionis notae signum esse potuit.
Gradus 4: Coniungere instrumenta electrica diligenter
Postquam transformator sursum est et currit, apparatum electricam requirens 100V voltage ad output portum transformantis coniungere potes. Cum apparatu electrica connectens, scito potestatem armorum electrica maximum terminum transformatoris non excedere, ne fieret conditionibus oneris. Postquam nexum completum est, copiae potentiae electricae verte, si omnia sunt normalia, applicatio electrica statim incipere et stabiliter currere poterit.
FAQ