SHJZ-1000VA(aeris)
ShunHong
TW10003
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Post plus quam viginti annos mercatus probatio, haec commutator virtutis magnam laudem ab sumptis ob excellentem vetustatem ac stabilitatem vicit. Summus gradus utitur internis nuclei unius anni annularis, qui non solum altam efficientiam et stabilitatem conversionis voltationis efficit, sed etiam signanter in processu conversionis minuit amissionem industriae.
Hic transformator diligenter designatus est ut adaptor voltage, qui cito et stabiliter augere potest intentionem 100V ad 220V, necessitatibus subveniendi electricum adjumentorum in Iaponia et aliis regionibus in 220V intentione ambitu, inconsutilem intentionis conversionis solutionem pro electricis adjumentis praebens.
Secundum effectum salutis, haec intentione convertens diligenter consilium suum ostendit. Fortis habitationi ferrea utitur, et ambitus internus a flamma retardant velum exteriorem plasticum munitur, quae efficaciter ad salutem usus melioris facit. Praeterea temperatura moderatio machinis praesidio instructa instructa est, ut pericula salutis plene impedire possint, quae ex intentione ambigua vel onere causari possunt.
Cum continuum progressum technologiarum et continuum optimizationem materiarum, haec commutator potentiae signanter emendavit secundum intentionem conversionis efficientiam et stabilitatem utendi. Utentes efficit experientiam potentiae certius et securam, dum lenis operandi adjumenta electrica in diversis gyrationibus voltagentur.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-1000VA |
| Product nomen | 1000W Temperature Control Protection intentione Converter 220V to 100V |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V~ |
| Facultatem rated | 800VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 4.6kg |
| Pondus (cum sarcina) | 5.0kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | I quadrata |
| Maxime Transit Current | 8A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Cum puro aeris intentione adhibito convertitur, clavis ad salutem et apparatum praestandum perficiendum est ut rectae usus cautiones sequantur.
Hic sunt quaedam cardinis puncta ut operationem stabilem et diuturnitatem voltationis convertentium durabilitatem obtineant:
FAQ