SHJZ-2000VA(aeris)
ShunHong
TW20002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Shunhong voltage converter, post plus quam XX annos mercatus expolitio, solutio voltage professionalis facta est conversio ab global usoribus credita. Suam excellentem observantiam et constantiam, Shunhong magnam laudem ab utentibus in orbe terrarum vicit et locum suum in conversione intentionis in campo auctoritatis constituit.
Praecisa conversio intentionis intentionis claustra tollit,
Shunhong puram aeris intentionem convertentis, ad solvendum problema intentionis mismatch, accuratam intentionem conversionem ab 110V ad 220V praebet. Sive in domo vel officio, Shunhong converter providet ut adjumenta tua aequaliter currant sub diversis signis intentionis, claustra intentionis tollendo.
Princeps efficientiam et industriam salutaris, optimized conversionis effectus
Shunhong voltage converter adoptat provectae unius temporis annularis nucleum interiorem consilium ad efficaciter reducere industriam damnum et signanter emendare intentionem conversionis efficientiam. Hoc consilium non solum conversionis stabilitatem efficit, sed etiam industriam uberiorem efficit efficientem ac environmentally- amicabilem, ac conversionis effectus optimizat.
Securitas comprehensiva cautione, usui liberorum usus
Shunhong voltage converter utitur fortis habitationi ferreae et flammae internae retardat materiam, et instructa est temperatura moderatio et machinae breves circuitionis tutelae plenam facultatem salutis praebent. Hae lineamenta securitatis dant utentes pacem mentis sub quibusvis condicionibus usuum, liberam sollicitudinem adhibendo.
Intelligens commensuratio, flexibile ad diversa electrica adjumenta
Shunhong voltage converter electricum accommodare potest intelligenter accommodare potestatem output ad usum temporis et potentiae requisita diversorum adjumentorum usui accommodare. Haec flexibilitas variis instrumentorum generibus ab usu diuturno usui ad breve tempus sarcinas obvenit, ut stabilis operae adjumenta prospiciant.
Lata compatibilitas, auxilium pro varietate adjumentorum
Shunhong voltage converter adiuvat usum variarum electricorum adjumentorum, sive capillus siccior, oryza libero, murus machina fractionis, machina chef machina vel calamistrum ferrum directe adhiberi potest, sine cura problematum intentionum, amplis convenientiae providens.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-2000VA(aeris) |
| Product nomen | Copper 2000W Temperature Control Protection Voltage Converter 110V to 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 2000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 1400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 6.4kg |
| Pondus (cum sarcina) | 6.8kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | I quadrata |
| Maxime Transit Current | 8A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Secure coniunge apparatum electrica requirentem 110V intentionem ad output portum voltage convertentis. Cum connectens, caveat ne potestas appliancei maximam capacitatem convertentis ad praecavendum onerare non superet. Postquam connexio perfecta est, converte in potestatem mutandi instrumenti, ut stabili et salva potestate fruatur.
Securus Operatio Manual pro intentione convertentium, 4-gradus processus, potentia stabilis ad digitos tuos
Voluntas convertentium instrumentum opportunum est ad potentiam accommodationis in vita moderna, et hoc est simplex dux ut adiuvet te facile potentia stabilis frui.
Gradus 1: Praeclare inspicias machinam et connexionem
Priusquam convertat intentionem uti incipias, refert apparatum omniaque eius accessiones penitus inspicere. Cognoscere convertentis habitationem, plugas et funes integras esse et omnia accessoria integra et in bono statu esse. Hic gradus clavis est ad vitia electrica prohibendos et ad propriam armorum operationem procurandam.
Step 2: Recte coniungere 110V potentiae
copiam Plug input plug voltage convertentis in 110V potentiae exitum. Priusquam connexum, duplex-reprehendo quod nervus intentionis initus involutionis postulatorum convertentis congruit ne damnum in fabrica ex intentione mismatch causatur.
Gradus 3: Satus in intentione convertentis
Locate potestatem commutandi in converter et tap ut machinam incipias. Cum exstiterint, inspiciant quaslibet motus insolitas, sicut sonos insolitos vel luces extinctas, quod potest esse antiquus signum quod difficultas cum fabrica est.
Gradus 4: Secure coniunge et utere 220V Adjumenta
Secure coniunge apparatum electrica requirentem 220V intentionem ad output portum voltage convertentis. Cum connexione, curare ut potestas appliancei maximam facultatem convertentis ad vitandum onerare non excedat. Postquam connexio perfecta est, turn in potestatem redactionis adhibitionis et stabili ac salva potentia copia frui.
Per hunc quadriduum ducem sequendo, securum et efficacem usum convertentis voltatis tuae efficere potes ut operationem normalem instrumentorum electricorum tuorum et stabilitatem potestatis tuae suppleat, ubicunque et quandocumque opus fuerit.
FAQ