SHJZ-500VA(aeris)
ShunHong
TW5002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Concursus technologiae et qualitatis: Noster commutator innovationis iter
In mundo instrumentorum electricorum, transformator non solum simplex instrumentum conversionis est, sed etiam effectus nostrae profunditatis intellectus technologici innovationis et mercatus necessitates. Scimus clientes magnam exspectationem stabilitatis ac firmitatis transformantium. Ideo continuos fructus nostros optimizantes commendamur, ut omnis conversio intentionis signa efficientiae et stabilitatis occurrat.
Praecisa intentionis accommodatio per fines.
Quaestio de intentione adaptationis semper maius problema in crucis limite adhibitis electricis adhibitis semper fuit. Transformatores nostri ad solvendam hanc quaestionem ordinantur et facile convertuntur 110V ad 220V. Utrum adjumenta tua Sinensium in areis intentionis 110V sunt ut Civitatum Foederatarum vel alia intentionum signa, nostri transformatores normalem operationem electricum adjumenta curare possunt et vitam tuam quotidianam commodiorem reddere.
Stricta lectio materiarum, efficiens et stabilis
In processu fabricando, arctissimi sumus in delectu materiarum rudium. Unius phase annularis internus nucleus processus fabricandi non solum efficit altitudinem efficientiae ac stabilitatis conversionis voltage, sed etiam signanter minuit amissionem energiae et ad efficientiam conversionis altiorem auget. Nostra implacabilis persecutio magnae qualitatis efficit transformatores firmitate et stabilitate praestantes.
Omnis circum securitatem, anxietas liberorum usus
Salus prima cura nostra est cum transformatores designantes. Transformatores nostri instructi sunt habitationi ferrea robusta et flamma retardat pelliculam plasticam externam pro wiring interno, firmam securitatem in usu praebens. Adiectio temperaturae moderatio tutelae notae ac brevis in gyro adinventiones tutae efficaciter impediunt accidentia tuta, quae ex intentione instabilitatis vel oneris causari possunt, et pacem mentis utentis praestat.
Potestas flexibilis output ad diversas necessitates occurrendas
In terms of power output, transformatores nostri flexibilitatem suam ostendunt. Secundum varias necessitates usus, transformantis sarcinam accommodare potes, sive longum tempus continuum sit usus, an breve tempus magnum onus postulatum, occurrere potest. Haec flexibilitas molliori et opportuno experientiam tibi praebet.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-500VA(aeris) |
| Product nomen | Purus aes 500W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 500W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 16.5*12*7.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 26*16*13cm |
| weights | 2.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 3.2kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 0.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 4.2A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum |
Product usibus
Product Operate Guide
FAQ