SHJZ-2000VA(aeris)
ShunHong
TW20003
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Virtus indurata conversionis periti, qui praelatus commutator pro users circa mundum
Post plus quam duo decennia experientiae practicae, haec commutator altam fiduciam usorum terrarum ob eximiam firmitatem et firmitatem vicit. Anulum technologiam unum tempus anulum nuclei sophisticatum adoptat, quae non solum altam efficientiam et stabilitatem conversionis voltationis efficit, sed etiam per conversionis processum energiae detrimentum valde minuit.
Discriminatim discriminatim pro transversis regionibus voltages
Hic transformator ad usum diversorum signorum voltagenarum destinatur et cito et leniter reducere potest 220V intentionem ad 100V, perfectam solutionem praebens ad usum 100V signorum voltagenarum qualia Iaponia in 220V area voltage, valde amplificans versatilitatis et commoditatis electricum adjumentorum.
Comprehensiva consideratio salutis perficientur
In secundum consilium salutis, haec intentione converter demonstrat altam peritiae gradum. Testa ex materia ferrea solida facta est, et ambitus internus materia ualde qualitas flammea retardat, quae insigniter in usu tutus melioris fit. Insuper etiam instructum est ad machinas tutelae intemperantiae provectae, ne ambigua intentione vel oneris efficaciter problemata salutis causare possint.
Continua innovatio in rebus technicis et materiis
Cum continua innovatione technologiarum et continuum materiarum gradatio, haec commutator vim in intentione conversionis efficaciam et stabilitatem notabilem emendationem consecutus est. Utentes praebet ut solutionis copiae stabiliori et certae virtutis, ut tuta et efficax operatio instrumentorum electricorum in variis ambitus usui adhibeatur.
Cum suo superiori observantia et securitate comprehensiva, haec potestas transformator fiduciaria electio facta est pro usoribus globali in regione potestatis conversionis, sive domus, officium sive applicationes industriae, stabilis et efficax potentia sustentationem praebere.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-2000VA(aeris) |
| Product nomen | Copper 2000W Temperature Control Protection Voltage Converter 220V to 100V |
| Maxime locum habet potestatem | 2000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V~ |
| Facultatem rated | 1400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 6.4kg |
| Pondus (cum sarcina) | 6.8kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | I quadrata |
| Maxime Transit Current | 8A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Sequentes haec tutus usus commendationes non solum efficiens operationem convertentis voltageris, sed etiam periculum securitatis electricae potentiale praeveniet et plus tibi dabit mentis tranquillitatem cum convertentis intentione utens.
Potestas transformatoris usus ductor, quattuor gradus processus ad efficiens et tutam
potestatem transformator efficiens est adiutor efficax ad operationem stabilem instrumentorum electricorum sub diversis ambitus voltages. Hic ordo simplex est ut efficienter et tuto transformator potestate tua uti possis.
Gradus 1: Perfice examen visuale
Priusquam utatur potentia commutatoris, inspectio comprehensiva visualis est primus gradus. Perscriptio testa transformantis integrum esse et omnes accessiones et cochleas figentes in loco firmiter collocatae, quae fundamentum est ad conservandam operationem instrumentorum procurandam.
Gradus 2: Coniunge pressius potentiae exitus
Plug input plug transformantis in potentiae exitus 220V signato. Priusquam coniungas, scito cognoscere voltages nervum congruere cum initus voltage necessitates transformantis ad vitandum damnum instrumenti propter mismatch intentionem.
Gradus 3: Satus commutator et observa
Locate potestatem commutandi in transformator et eam leniter urgeas ut in potentiam convertas. Postquam potentia, diligenter observa, num lumen transformatoris normaliter accendatur, et attende num sonus abnormis sit an vibratio, hae observationes clavis sunt ad diiudicandum utrum apparatum regulariter laborat.
Gradus 4: Coniungere et utere adjumenta securus
Secure coniunge apparatu electrica requirendo 100V intentionem ad output portum transformatoris. Cum connexione, cavendum est ut potestas appliancei maximam facultatem transformatoris non excedat ne onerare. Postquam connexio perfecta est, converte in potestatem adhibendi artem et instrumentum, ut leviter incipias et normaliter elaborare possit.
FAQ