SHJZ-500VA(aeris)
ShunHong
TW5003
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Post duo decennia iudiciis mercatus, potestas nostra transmutatores commendationes ab utentibus acceperunt propter insignem productionem vitae et stabilitatis suae. Hic commutator non solum praecipuum qualitatem toroidalis nuclei interioris processus efficiendi assumit ut efficaciam et stabilitatem conversionis voltagenae praestaret, sed etiam signanter decidit energiae detrimentum in conversione procedendi et auget universalem conversionem efficientiam.
Ad varias intentiones circumstantias accommodare, hunc transformatorem in intentione adaptatorem specialiter machinavimus, ut eam celeriter et stabiliter convertat 220V intentionem ad 100V, requisita electricum adjumentorum in Iaponia et aliis regionibus intra 220V ditionibus intentionis implendo ut lenis operandi electricum adjumenta curet.
Secundum salutem, intentio convertentis adamussim designatus est. Tegmen ex materia ferrea robusta ficta est, et omnia fila interna flammea retardant membranae plasticae extimae involvuntur, efficaciter ad salutem consuetudinis augendam. Accedit, etiam temperatura moderatio fabricae tutelae instructa est, quae penitus impedit potentiale salutem incidentes, quae ex intentione instabilitatis vel oneris oriantur, tranquillitati animi cautioni utentium.
Cum continua innovatione in technologia et in optimatione permanentis materiae accessoriae, voltage conversionis efficientia et operandi stabilitas huius potentiae transformatoris signanter upgraded sunt. Non solum utentes certam et securam potentiam experientiae praebet, sed etiam ut dux in foro ob suam summam efficientiam et salutem emergit. Virtutem nostram transformatores seligimus et sapimus efficientem, tutam ac stabilem virtutem conversionis officia.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-500VA(aeris) |
| Product nomen | 500W Copper Temperature Control Protection intentione Converter 220V to 100V |
| Maxime locum habet potestatem | 500W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 100V~ |
| Facultatem rated | 400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 16.5*12*7.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 26*16*13cm) |
| weights | 2.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 3.2kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 0.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 4.2A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
Antequam primum convertentis intentione utatur, inspectio comprehensiva visivae instrumentorum perficienda est ut machina libera sit damni et omnes partes secure figantur. Incipiens diligenter auscultare num sonus abnormis sit vel quamlibet abnormalem condicionem observare, cum inveneris condicionem abnormalem, statim desinas et ulterius inspicias.
Potestas transformatoris usus dux: simplex quattuor gradibus, facile ad potentiam stabilis perfruendam.
Potestas commutator necessaria est instrumentum auxiliarium in usu electricum adjumenta, et processus usus recto pendet ad salutem electricorum adjumentorum ac proferendi servitium vitae transformantium. Sequens est normatum usum processus transformatorum potentiae ad auxilium firmum facillime frui.
Gradus 1: Perscriptio species integritatis
Ante utens potentiae transformantis, speciem praeprime ut nulla sit manifesta damnum in instrumento et omnes partes firmiter fixae sunt. Hic gradus est fundamentum impedimenti defectis et stabilis operationis instrumentorum procurandi.
Gradus 2: Coniunge potestatem copiam
Connect input plug potentiae transformantis ad 220V exitus potentiae. Priusquam potentiam nervum coniungat, efficere ut voltatio consentaneum sit cum initus voltage transformantis ad vitandum fabrica damnum ex intentione mismatch causatum.
Gradus 3: Potestas in operatione
Deprime in globulo machinae ad voltage converter energiam. Hic, transformator operari incipiet, paratus ad usum convertendi intentione 220V ad 100V ad usum tuum.
Gradus 4: Connect et usus adjumenta
Connectunt instrumentum quod 100V intentione requirit ad output voltage convertentis. Deinde conversus in INSTRUMENTUM et regulariter adhiberi potest. Per nexum et usum, quaeso curare ut potentia appli- licationis electricae non excedat potentiam transformantis ad salutem et stabilitatem praestandam.
FAQ