SHJZ-500VA(aeris)
ShunHong
TW5001
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Productum innovationem: Novum capitulum in domum convertentium intentionem
In hodierno tempore celeris mutationis technologicae, favor adjumentorum domesticorum ultra fines nationales abiit et communis electio facta est familiarum circa mundum. Nihilominus, inconstantia signa voltagionis in diversis regionibus saepe magnas provocationes ad usum electricum appli- catorum affert. Ad hanc quaestionem compellare novam intentionem convertentis domum introduximus non solum magnam vim habere, sed etiam optimam eius observantiam et securitatem ut utile instrumentum in domo et peregrinatione fieri.
1. Notae productae
Haec familia voltatio convertentis ex pura materia aeris efficitur et magnam vim habet conversionis capacitatis 500W, quae facile consequi potest intentionem conversionis 220V ad 110V ad occurrendum intentione exigentiis variarum instrumentorum. Eius consilium parvum et leve est, sive domi adhibetur sive circumfertur, magnum commodum praebere potest.
Secunda, technologica innovatio
1. Fori verificationis: Post annos mercatus praxis, conversio huius intentionis laudem et fiduciam utentium vicit cum praestanti observantia ac stabilitate.
2. Intentionis compatibilitas: Consilii nostri turma altissimam investigationem in signis voltagenis in diversis regionibus gessit, ut convertens celeriter et stabiliter conversionem intentionis praestare possit, ut adjumenta in diversis regionibus aequaliter currere possint.
3. Materiae praecipui qualitas: In processu fabricando urgemus uti GENERALES materiae rudis, quae non solum efficientiam et stabilitatem conversionis voltationis auget, sed etiam efficaciter consummationem industriam minuit, duplicem proposita tutelae ac industriae salvificae obtinens.
4. Salus fideiussor: Testa producti ex materia durabili, et ambitus internus flammeo retardato involvitur, et temperatura moderatio tutelae munus tutatur in usu in omnibus.
Introductio huius domus voltage convertentis non solum saltus in technologiam, sed etiam altam intelligentiam et satisfactionem usuum necessariorum. Significat inexpiabile studium producti qualitatis et salutis, necnon assidua exploratio technologiarum novalium. Sive ad usum quotidianum domi, sive propter necessitates temporales in peregrinatione, haec conversio intentio certissima erit electio tua.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-500VA |
| Product nomen | 500W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 500W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 400VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 16.5*12*7.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 26*16*13cm |
| weights | 2.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 3.2kg |
| Type | Arida-genus |
| Temperatus Imperium | |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 0.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 4.2A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
FAQ