SHJZ-3000VA(aeris)
ShunHong
TW30001
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Plus quam XX annos innovationis, novum exemplar transformantis industriae effingens
Post plus quam duo decennia evolutionis technologicae et mercaturae elegantiam, nostri transformatores industriam qualitatem signaverunt cum eximia sua firmitate ac diuturnitate. Facultas huius transformatoris secundum intentionem adaptationis maxime excellens est, et potest convertere intentionem ab 220V ad 240V ad 110V sine detrimento, quod usum missionis et convenientiae instrumentorum electricum valde dilatat.
Ad excellentiam semper tendentes in processibus materialibus eligendis et fabricandis, adhibemus terram-fractionis unius temporis anuli nuclei technologiae. Haec technologia non solum signanter minuit damnum energiae, sed etiam efficaciam voltage conversionis valde meliorit, procurans altam observantiam instrumentorum in operatione diuturna et stabilitate virtutis suppeditat.
Security design is our core elit. Transformatores nostri armamentis ferreis firmis instructi sunt, internae wiring in materia qualitatis flammae retardante involvuntur, et ad machinas tutelae moderandas provectae temperaturae instructae ad plenam securitatem usorum amplitudinem adducendam sunt. Haec diligenter ordinantur ad pacem mentis utentis in usu experientiae, tollendo sollicitudines de periculis securitatis.
Transformatores nostri non solum solutionem conversionis efficientem et stabilem potentiae praebent, sed etiam facti sunt diu-term particeps creditorum utentium, solidam potentiam sustentant variis instrumentis electricis, ad salutem et commodum usus praestandum. Per continuam technologicam innovationem et inexorabilis qualitatis studium, clientibus singulare virtutis solutionibus praebere commendamur, quae expectationi superiori observantiae ac constantiae obveniunt.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-3000VA(c. |
| Product nomen | Copper 3000W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 220V ad 110V |
| Maxime locum habet potestatem | 3000W* |
| Rated Input Voltage | 220V~ |
| Rated output voltage | 110V~ |
| Facultatem rated | 2000VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 7.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 8.2kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 1.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 13A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
FAQ