SHJZ-3000VA(aeris)
ShunHong
TW30002
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Product Commodum
Inceptum whatsapp rationem: +86- 13690698363
Shunhong voltage converter: Triginta septem annos industriae expolitio, electionem fiduciae mittens
in agro voltage convertentium, Shunhong, cum suis 37 annis altae industriae experientiam, duplicem cautionem professionalismi et fiduciam globali usoribus attulit. Shunhong puram intentionem aeris convertentis, post plus quam XX annos testium mercatus, cum sua praestantia observantia et constantia, alta fiducia usorum globali vicit.
Acutum instrumentum certae conversionis per claustra in voltage
Shunhong Voltage convertentis, ad solvendum problema intentionis mismatch, accurate conversionem praebet ab 110V ad 220V. Utrum TV, armarium in domo, vel computatrale vel typographus in officio sit, Shunhong convertens efficere potest ut sub diversis signis intentionis stabiliter operetur et claustra intentionis finiat.
Energy efficiens, prima signa perficiendi optimization
Shunhong voltage converter utitur incisione ora unius-phase annularis nuclei interioris technologiae, consilium innovative quod valde melioris conversionis efficientiam dum reducendo energiae detrimentum. Non solum stabilitatem voltage conversionis praestat, sed etiam industriae salutaris ac tutelae notas producti indicat, exemplar effectionis optimiizationis efficiens.
Omnia circum salutis consilium, usus plus quietis mentis
Shunhong voltage converter instructa est cum fortis casus ferreus et internus summus qualitas materiae flamma retardat, coniuncta cum temperatura potestate et brevi circuitione tutelae functiones, ut providere users cum comprehensive salutem tutelam. Haec lineamenta tuta sunt ut users conversionis voltage tuto ac tuto frui possint experientia sub omnibus condicionibus usuum.
Intelligens commensuratio, flexibile ad varias electricorum adjumenta
Shunhong voltage converter accommodare habet vim moderandi functionem intelligentem, quae necessitatibus diversis adjumentorum electricorum accommodare potest. Utrum diuturnus aer Conditioner vel breve tempus summus onus Proin clibanus, Shunhong converter stabilis operationis electrica adjumenta curare potest ac flexibile voltage auxilium praebere.
Lata compatibilitas, varias machinationis electricae usus,
Shunhong voltage converters amplis compatibilitatem habent, usum variarum instrumentorum ex dryers capillis et oryzae coquentibus ad parietem confractorum, machinarum coquenarum et ferramentorum coquentium sustinentes. Users solliciti esse non possunt de mismatch quaestionis intentionis, fugite rubrae convertentis adiutorem ad global peregrinationem domesticam adiumentorum.
Technical Parameters
| Product Model | SHJZ-3000VA(aeris) |
| Product nomen | Aeris 3000W Temperature Control Praesidium Voltage Converter 110V ad 220V |
| Maxime locum habet potestatem | 3000W* |
| Rated Input Voltage | 110V~ |
| Rated output voltage | 220V~ |
| Facultatem rated | 1800VA* |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Operans exolvuntur | 30/60min |
| magnitudinum | 20*16*9.5cm |
| Magnitudine (cum sarcina) | 30*20*15cm |
| weights | 7.8kg |
| Pondus (cum sarcina) | 8.2kg |
| Type | Arida-genus |
| Salus Fabrica 1 | Temperatus Imperium |
| Lorem potentia temperatus off- | ≥80℃ |
| Virtus funis quadratus | 1.5 quadratum |
| Maxime Transit Current | 13A |
| Materiae | Aluminium filum flexuosum |
| Core materia | Anulus transformer |
| libellum | CE、FCC Ete. |
Product usibus
Product Operate Guide
FAQ