SHJY-200VA
Шун Хонг
NH21
| Бэлэн байдал: | |
|---|---|
| Тоо хэмжээ: | |
Бүтээгдэхүүний давуу тал
Байгууллагын whatsapp хаяг: +86- 13690698363
'Сайн гүйцэтгэл, аюулгүй байдал: 200 Вт-ын цэвэр зэсийн шинэ трансформаторын шинэлэг нээлт'
Цахим төхөөрөмжүүд түгээмэл болсноор хүчдэл хувиргагч нь янз бүрийн хүчдэлийн стандартыг холбох чухал хэрэгсэл болсон. Бид цахилгаан хэрэгсэлд тогтвортой, үр ашигтай хүчдэл хувиргах шийдлийг хангахын тулд өндөр цэвэршилттэй зэс утсан ороомог ашигладаг энэхүү 200 Вт-ын мини трансформаторыг танилцуулж байгаадаа баяртай байна.
Цэвэр зэс утсан ороомог: үр ашигтай дамжуулалт, бат бөх
Өндөр цэвэршилттэй зэс утсыг ашиглан манай трансформаторууд цахилгаан дамжуулах чанар, механик бат бэх, дулаан дамжуулалт, исэлдэлтийг эсэргүүцэх чадвараараа маш сайн байдаг. Эдгээр шинж чанарууд нь трансформаторын үр ашгийг дээшлүүлэхээс гадна урт хугацааны үйл ажиллагааны тогтвортой байдал, бат бөх чанарыг баталгаажуулдаг бөгөөд энэ нь трансформаторын үйлдвэрлэлийн өндөр чанартай сонголт юм.
Хүчдэлийг зөв хувиргах: Цахилгаан хэрэгслийн тогтвортой ажиллагааны баталгаа
Энэхүү трансформатор нь хүчдэлийн янз бүрийн орчинд цахилгаан хэрэгслийн тогтвортой ажиллагааг хангах үүднээс 220В-оос 110В хүртэл хүчдэлийг хувиргах зориулалттай. Хүчдэлийг нарийн хувиргах нь зөвхөн төхөөрөмжийн ажлын үр ашгийг дээшлүүлэхээс гадна төхөөрөмжийг хамгаалж, эрчим хүчний хэмнэлтийг сайжруулдаг.
Галд тэсвэртэй дэвшилтэт орон сууц: Аюулгүй байдлын хамгаалалтын шинэлэг стандарт
Аюулгүй байдал нь бидний дизайны гол цөм юм. Трансформаторын орон сууц нь шинэ төрлийн галд тэсвэртэй материал ашигласан бөгөөд энэ нь 900 хэм хүртэл өндөр температурыг шатаалгүйгээр тэсвэрлэх чадвартай бөгөөд ашиглалтын явцад аюулгүй байдлыг ихээхэн сайжруулдаг.
Хөнгөн бөгөөд зөөврийн: Хэзээ ч, хаана ч цахилгаан дэмждэг
Энэхүү трансформаторын авсаархан хэмжээ, жин нь ердөө 1.45 кг бөгөөд энэ нь бизнес аялал, гадаа адал явдал зэрэг байнга хөдөлгөөн шаарддаг тохиолдолд тохиромжтой. Түүний зөөврийн байдал нь тэжээлийн дэмжлэгийг үргэлж ашиглах боломжтой болгодог.
Өргөтгөсөн цахилгааны утас: хол зайд ашиглахад тохиромжтой сонголт
Холын зайн хэрэгцээг хангах үүднээс трансформаторыг 1 метрийн урттай цахилгааны утас, хадгалахад хялбар уутаар тоноглосон нь ашиглах, хадгалахад маш тохиромжтой.
Техникийн параметрүүд
| Бүтээгдэхүүний загвар | SHJY-200VA |
| Бүтээгдэхүүний нэр | 200Вт шаталсан цахилгаан хувиргагч 220V-оос 110V |
| Хэрэглэх хамгийн их хүч | 200Вт* |
| Нэрлэсэн оролтын хүчдэл | 220V~ |
| Нэрлэсэн гаралтын хүчдэл | 110V~ |
| Нэрлэсэн хүчин чадал | 120VA* |
| Нэрлэсэн давтамж | 50/60 Гц |
| Үйл ажиллагааны мөчлөг | 30/60 мин |
| хэмжээ | 6.5*8*11.5см |
| Хэмжээ (багцтай) | 17*15.5*11.5см |
| жин | 1.45 кг |
| Жин (багцтай) | 1.7 кг |
| Төрөл | Хуурай төрөл |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-1 | Температурын хяналт |
| Saftey Device Data-1 | ≥80℃ |
| Хамгаалалтын төхөөрөмж-2 | богино залгааны хамгаалагч |
| Материал | Зэс утас ороомог |
| гэрчилгээ | CE, FCC гэх мэт. |
Бүтээгдэхүүний хэрэглээ
Бүтээгдэхүүнийг ажиллуулах гарын авлага
Түгээмэл асуулт