SHJZ-3000VA(copar)
ShunHong
TW30003
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Claochladán cumhachta, an rogha muiníne domhanda ar feadh níos mó ná 20 bliain
I réimse an chomhshó cumhachta, is é claochladán cumhachta den scoth an eochair d'oibriú cobhsaí trealaimh leictreach. Tar éis níos mó ná 20 bliain de scagadh margaidh, bhuaigh an claochladán cumhachta seo muinín dhomhain úsáideoirí ar fud an domhain lena marthanacht agus a chobhsaíocht den scoth. Úsáideann sé croí-theicneolaíocht lárnach annular aon phas sofaisticiúla chun ard-éifeachtúlacht agus cobhsaíocht an chomhshó voltais a chinntiú, agus caillteanas fuinnimh á laghdú go héifeachtach le linn an phróisis chomhshó, ag tabhairt réiteach cumhachta níos eacnamaí agus níos neamhdhíobhálaí don chomhshaol d'úsáideoirí.
Deartha do thimpeallachtaí voltais éagsúla
Tá an claochladán deartha le riachtanais na gcaighdeán voltais éagsúla i gcuimhne, rud a chumasaíonn rialáil voltas tapa agus cobhsaí ó 220V go 100V. Tá sé oiriúnach go háirithe do fhearais chaighdeánacha 100V voltas mar an tSeapáin, agus úsáidtear é i gceantair le caighdeáin voltais 220V, ag cur go mór le solúbthacht agus solúbthacht fearais leictreacha. Cibé an fearais tí, trealamh oifige nó ionstraimí cruinneas é, is féidir an voltas riachtanach a fháil tríd an gclaochladán seo, rud a chinntíonn an fheidhmíocht is fearr de threalamh leictreach.
Breithniú foriomlán ar shlándáil
I dtéarmaí dearadh sábháilteachta, léiríonn an tiontaire voltais seo caighdeán an-ard. Cuireann an t-ábhar bhlaosc iarainn láidir agus an t-ábhar ardchaighdeáin lasair-retardant atá fillte taobh istigh go mór le sábháilteacht an phróisis úsáide. Ina theannta sin, soláthraíonn an gléas cosanta rialaithe teochta chun cinn tógtha ráthaíocht láidir chun na rioscaí sábháilteachta a chosc de bharr luaineachtaí voltais nó ró-ualach. Cinntíonn na gnéithe slándála seo suaimhneas intinne agus suaimhneas intinne an úsáideora le linn úsáide.
Nuálaíocht leanúnach i dteicneolaíocht agus ábhair
Le dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta agus nuálaíocht leanúnach na n-ábhar, tá an claochladán cumhachta seo feabhsaithe go mór ar éifeachtacht chomhshó voltais agus ar chobhsaíocht úsáide. Soláthraíonn sé scéim chomhshó cumhachta níos iontaofa agus níos sábháilte d'úsáideoirí chun sábháilteacht agus éifeachtúlacht oibriú trealaimh leictrigh a chinntiú. Ó chroí-theicneolaíocht inmheánach annular aon phas go feistí cosanta rialaithe teochta chun cinn, léiríonn gach nuálaíocht tuiscint dhomhain ar riachtanais úsáideoirí agus tóir gan staonadh ar chaighdeán an táirge.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-3000VA (copar) |
| Ainm an táirge | Copar 3000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 220V go 100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 3000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V~ |
| Acmhainn rátáilte | 2000VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 7.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 8.2kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 13A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
D'fhonn saol seirbhíse an tiontaire voltais a leathnú, tá cothabháil agus iniúchadh rialta riachtanach. Áirítear leis seo trealamh a ghlanadh, cáblaí agus plocóidí a sheiceáil chun iad a chaitheamh, agus feidhmíocht na dtiontairí voltais a thástáil. Trí chothabháil rialta, is féidir fadhbanna féideartha a aimsiú agus a réiteach go tráthúil chun riocht is fearr na feiste a choinneáil.
Treoir úsáide claochladán cumhachta, An próiseas a shimpliú chun a chinntiú go bhfuil sé éifeachtach agus sábháilte
Is é an claochladán cumhachta caomhnóir oibriú cobhsaí trealaimh leictreach, go háirithe faoi choinníoll voltais athraitheach, tá a ról fíor-riachtanach. Chun a chinntiú go bhfuil tú sábháilte agus éifeachtach agus tú ag úsáid claochladáin chumhachta, tá nós imeachta simplithe anseo chun cabhrú leat na rópaí a fhoghlaim go héasca.
Céim 1: Cigireacht iomlán cuma agus páirteanna
Sula dtosaíonn tú ag úsáid claochladán cumhachta, tá sé riachtanach iniúchadh amhairc cuimsitheach a dhéanamh. Déan iniúchadh ar bhlaosc an claochladáin le haghaidh aon damáiste agus cinntigh go bhfuil gach feisteas agus scriúnna suiteáilte go daingean. Is iad na seiceálacha mionsonraithe seo an bonn chun oibriú sábháilte an trealaimh a chinntiú.
Céim 2: Ceangail go cruinn le soláthar cumhachta 220V
Tar éis a dhearbhú nach bhfuil aon damáiste don chlaochladán, ceangal breiseán ionchuir an claochladáin leis an asraon cumhachta marcáilte 220V. Sula ndéantar é a nascadh, seiceáil go cúramach lipéad voltais an soicéad chun a chinntiú go bhfuil sé ag teacht le voltas ionchuir rátáilte an claochladáin chun damáiste a sheachaint don fheiste mar gheall ar neamhréir voltais.
Céim 3: Beartaíonn an claochladán chun tosú
Aimsigh an lasc cumhachta an claochladán agus sconna chun dul ar an chumhacht. Agus an claochladán á thosú, tabhair aird ar cibé an bhfuil an solas táscaire ar siúl, rud a chiallaíonn de ghnáth go bhfuil an claochladán ag obair de ghnáth. Chomh maith leis sin, bí ag faire amach le haghaidh fuaimeanna nó creathadh neamhghnácha, a d'fhéadfadh a bheith ina chomhartha luath ar fhadhb leis an bhfeiste.
Céim 4: Ceangail trealamh leictreach go cúramach
Tar éis an claochladán a bheith ar bun agus a reáchtáil, is féidir leat trealamh leictreach a dteastaíonn voltas 100V a nascadh le calafort aschuir an claochladáin. Agus tú ag nascadh trealamh leictreach, bí cinnte nach sáraíonn cumhacht an trealaimh leictrigh teorainn uasta ualaigh an claochladáin chun cosc a chur ar choinníollacha ró-ualaigh. Tar éis don nasc a bheith críochnaithe, cuir an soláthar cumhachta leictreach ar siúl, má tá gach rud gnáth, ba cheart go mbeadh an fearas leictreach in ann tosú láithreach agus reáchtáil go cobhsaí.
CCanna