SHJZ-500VA(copar)
ShunHong
TW5002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Cóineasú na teicneolaíochta agus na cáilíochta: Ár dturas nuálaíochta claochladáin
I saol na trealaimh leictrigh, ní hamháin gur uirlis chomhshó simplí é an claochladán, ach freisin mar thoradh ar ár dtuiscint dhomhain ar nuálaíocht theicneolaíoch agus ar riachtanais an mhargaidh. Tá a fhios againn go bhfuil ionchais arda ag custaiméirí maidir le cobhsaíocht agus marthanacht claochladáin. Dá bhrí sin, táimid tiomanta ár dtáirgí a bharrfheabhsú go leanúnach chun a chinntiú go gcomhlíonann gach comhshó voltas na caighdeáin éifeachtúlachta agus cobhsaíochta.
Oiriúnú beacht voltais thar theorainneacha
Bhí fadhb an oiriúnú voltais ina fhadhb mhór i gcónaí maidir le húsáid trasteorann fearais leictreacha. Tá ár gclaochladáin deartha chun an fhadhb seo a réiteach agus 110V go 220V a thiontú go héasca. Cibé an bhfuil do chuid fearais Síneach i réimsí voltas 110V mar na Stáit Aontaithe nó caighdeáin voltais eile, is féidir lenár gclaochladáin gnáthoibriú fearais leictreacha a chinntiú agus do shaol laethúil a dhéanamh níos áisiúla.
Roghnú dian na n-ábhar, éifeachtach agus cobhsaí
Sa phróiseas déantúsaíochta, táimid an-dian i roghnú na n-amhábhar. Ní hamháin go n-áirithíonn próiseas déantúsaíochta croí annular aon phas éifeachtacht ard agus cobhsaíocht chomhshó voltais, ach freisin laghdaítear go mór an caillteanas fuinnimh agus feabhsaíonn sé an éifeachtacht chomhshó foriomlán. Déanann ár dtóir gan staonadh ar ardchaighdeán ár gclaochladáin den scoth maidir le marthanacht agus cobhsaíocht.
Slándáil iomlán, úsáid gan imní
Is í an tsábháilteacht ár bpríomhábhar imní agus claochladáin á dhearadh. Tá ár gclaochladáin feistithe le tithíocht iarainn láidir agus scannán seachtrach plaisteach lasair-retardant don sreangú inmheánach, ag soláthar slándála láidir le linn úsáide. Coscann feiste cosanta rialaithe teochta agus gléas cosanta gearrchiorcaid go héifeachtach tionóiscí sábháilteachta a d'fhéadfadh a bheith mar thoradh ar éagobhsaíocht voltais nó ró-ualach, agus cinntíonn sé suaimhneas intinne an úsáideora.
Aschur cumhachta solúbtha chun freastal ar riachtanais éagsúla
I dtéarmaí aschur cumhachta, léiríonn ár gclaochladáin a solúbthacht. De réir riachtanais úsáide éagsúla, is féidir leat ualach an chlaochladáin a choigeartú, cibé an úsáid leanúnach ar feadh i bhfad é nó an t-éileamh ard-ualach gearr ama, is féidir é a chomhlíonadh. Soláthraíonn an tsolúbthacht seo eispéireas níos solúbtha agus níos áisiúla duit.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-500VA(copar) |
| Ainm an táirge | Copar íon 500W um Chosaint Rialú Teochta Tiontaire Voltas 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 500W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 16.5*12*7.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 26*16*13cm |
| meáchain | 2.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 3.2kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 0.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 4.2A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
CCanna