SHJZ-500VA(copar)
ShunHong
TW5001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Nuálaíocht táirge: Caibidil nua i dtiontairí voltais tí
I ré an athraithe teicneolaíochta tapa atá inniu ann, tá an tóir a bhí ar fhearais tí tar éis dul thar theorainneacha náisiúnta agus tháinig sé ina rogha coitianta do theaghlaigh ar fud an domhain. Mar sin féin, is minic a thugann neamhréireacht na gcaighdeán voltais i réigiúin éagsúla dúshláin mhóra maidir le húsáid fearais leictreacha. Chun aghaidh a thabhairt ar an bhfadhb seo, thugamar isteach tiontaire voltas baile nua, ní hamháin go bhfuil cumhacht iontach aige, ach freisin ar a fheidhmíocht agus ar shlándáil den scoth chun bheith ina uirlis úsáideach sa bhaile agus sa taisteal.
1. Saintréithe an táirge
Tá an tiontaire voltais tí seo déanta as ábhar copar íon agus tá cumas comhshó ardchumhachta de 500W aige, a fhéadfaidh comhshó voltas 220V go 110V a bhaint amach go héasca chun freastal ar riachtanais voltais fearais éagsúla. Tá a dhearadh beag agus éadrom, cibé an n-úsáidtear é sa bhaile nó ag iompar timpeall, is féidir leis áisiúlacht iontach a sholáthar.
Sa dara háit, nuálaíocht theicneolaíoch
1. Fíorú margaidh: Tar éis blianta de chleachtas margaidh, bhuaigh an tiontaire voltas seo moladh agus muinín na n-úsáideoirí lena fheidhmíocht agus cobhsaíocht den scoth.
2. Comhoiriúnacht voltais: Rinne ár bhfoireann deartha taighde domhain ar chaighdeáin voltais i dtíortha éagsúla chun a chinntiú go bhféadfaidh an tiontaire seo comhshó voltais a dhéanamh go tapa agus go cobhsaí, ionas gur féidir le fearais oibriú go réidh i réigiúin éagsúla.
3. Ábhair ardchaighdeáin: Sa phróiseas déantúsaíochta, seasann muid go n-úsáidtear amhábhar ardteochta, rud a fheabhsaíonn ní hamháin éifeachtúlacht agus cobhsaíocht chomhshó voltais, ach freisin go laghdaítear tomhaltas fuinnimh go héifeachtach, ag baint amach dhá spriocanna cosaint an chomhshaoil agus coigilt fuinnimh.
4. Ráthaíocht sábháilteachta: Tá bhlaosc an táirge déanta as ábhair marthanacha, agus tá an ciorcad inmheánach fillte le hábhair lasair-retardant, agus cinntíonn an fheidhm cosanta rialaithe teochta sábháilteacht le linn úsáide i ngach gné.
Ní hamháin gur léim sa teicneolaíocht é tabhairt isteach an tiontaire voltas baile seo, ach freisin tuiscint dhomhain agus sásamh ar riachtanais úsáideoirí. Léiríonn sé ár dtóir gan staonadh maidir le cáilíocht agus sábháilteacht táirgí, chomh maith le hiniúchadh leanúnach a dhéanamh ar theicneolaíochtaí nuálacha. Cibé le húsáid laethúil sa bhaile, nó le haghaidh riachtanais shealadacha le linn taistil, beidh an tiontaire voltais seo mar do rogha is iontaofa.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-500VA |
| Ainm an táirge | 500W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 500W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 16.5*12*7.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 26*16*13cm |
| meáchain | 2.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 3.2kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Rialú Teochta | |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 0.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 4.2A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
CCanna