SHJZ-3000VA(copar)
ShunHong
TW30002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tiontaire voltais Shunhong: Tríocha seacht mbliana de scagadh tionscail, réitigh an rogha iontaobhais
I réimse na dtiontairí voltais, tá Shunhong, lena 37 bliain de thaithí domhain tionscail, tar éis ráthaíocht dhúbailte gairmiúlachta agus muiníne a thabhairt d'úsáideoirí domhanda. Shunhong tiontaire voltais copair íon, tar éis níos mó ná 20 bliain de thástáil mhargaidh, lena fheidhmíocht agus iontaofacht den scoth, bhuaigh muinín dhomhain úsáideoirí domhanda.
Uirlis ghéar le haghaidh comhshó beacht ar fud bacainní voltais
Soláthraíonn tiontaire Shunhong Voltage, atá deartha chun an fhadhb a bhaineann le neamhréireacht voltais a réiteach, comhshó cruinn ó 110V go 220V. Cibé an teilifís, cuisneoir sa bhaile é, nó ríomhaire nó printéir san oifig, is féidir le tiontaire Shunhong a chinntiú go n-oibríonn siad go cobhsaí faoi chaighdeáin éagsúla voltais agus bacainní deiridh voltais.
Tíosach ar fhuinneamh, ar thús cadhnaíochta an bharrfheabhsú feidhmíochta
úsáideann tiontaire voltais Shunhong teicneolaíocht lárnach inmheánach aon-chéim aon-chéim, dearadh nuálaíoch a fheabhsaíonn éifeachtacht chomhshó go mór agus caillteanas fuinnimh á laghdú. Ní hamháin go ráthaíonn sé cobhsaíocht chomhshó voltais, ach léiríonn sé freisin tréithe coigilte fuinnimh agus cosanta comhshaoil an táirge, ag éirí mar mhúnla de bharrfheabhsú feidhmíochta.
Dearadh sábháilteachta uile-bhabhta, bain úsáid as níos mó suaimhneas intinne
Tá tiontaire voltais Shunhong feistithe le cás iarainn láidir agus ábhair inmheánach ard-chaighdeán lasair-retardant, in éineacht le rialú teochta agus feidhmeanna cosanta gearrchiorcad, chun cosaint sábháilteachta cuimsitheach a sholáthar d'úsáideoirí. Cinntíonn na gnéithe sábháilteachta seo gur féidir le húsáideoirí taitneamh a bhaint as eispéireas comhshó voltas sábháilte agus slán faoi na coinníollacha úsáide go léir.
Coigeartú Chliste, solúbtha chun oiriúnú d'fhearais leictreacha éagsúla
Tá feidhm rialaithe cumhachta Chliste ag Shunhong tiontaire voltais, is féidir a oiriúnú do riachtanais éagsúla fearais leictreacha. Cibé an oiriúntóir aer fadtéarmach é nó oigheann micreathonn ard-ualach gearr-ama, is féidir le tiontaire Shunhong oibriú cobhsaí fearais leictreacha a chinntiú agus tacaíocht voltas solúbtha a sholáthar.
Comhoiriúnacht leathan, tacú le héagsúlacht úsáid fearas leictreach
Tá raon leathan comhoiriúnachta ag tiontairí voltais Shunhong, ag tacú le húsáid éagsúla fearas ó thriomadóirí gruaige agus chócaireáin ríse go briseoirí balla, meaisíní cócaireachta agus iarann tlú. Ní gá imní a bheith ag úsáideoirí faoi fhadhb na neamhréire voltais, is é an tiontaire dearg Shun an cúntóir láimhe deise le haghaidh taistil dhomhanda fearais tí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-3000VA(copar) |
| Ainm an táirge | Copar 3000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 3000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1800VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 7.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 8.2kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 13A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
CCanna