SHJZ-2000VA(copar)
ShunHong
TW20002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tá tiontaire voltais Shunhong, tar éis níos mó ná 20 bliain de scagadh margaidh, ina réiteach comhshó voltais ghairmiúil a bhfuil muinín ag úsáideoirí domhanda air. Leis an fheidhmíocht agus an iontaofacht den scoth, bhuaigh Shunhong moladh forleathan ó úsáideoirí ar fud an domhain agus bhunaigh sé a seasamh mar údarás i réimse an chomhshó voltais.
Cuireann comhshó beacht voltais deireadh le bacainní voltais
Soláthraíonn Shunhong tiontaire voltais copair íon, atá deartha chun fadhb an neamhréire voltais a réiteach, comhshó voltas cruinn ó 110V go 220V. Cibé sa bhaile nó san oifig, cinntíonn tiontaire Shunhong go ritheann do chuid fearais go réidh faoi chaighdeáin éagsúla voltais, ag deireadh a chur le bacainní voltais.
High efficiency and energy saving, optimized conversion performance
Shunhong voltage converter adopts advanced single-phase annular inner core design to effectively reduce energy loss and significantly improve voltage conversion efficiency. Ní hamháin go gcinntíonn an dearadh seo cobhsaíocht an chomhshó, ach freisin déanann sé an táirge níos éifeachtaí ó thaobh fuinnimh agus neamhdhíobhálach don chomhshaol, agus déanann sé an fheidhmíocht chomhshó a bharrfheabhsú.
Ráthaíocht chuimsitheach slándála, úsáid saor ó imní
Úsáideann tiontaire voltais Shunhong úsáid as tithíocht iarainn láidir agus ábhar inmheánach lasair-retardant, agus tá sé feistithe le rialú teochta agus feistí cosanta gearrchiorcad chun raon iomlán sábháilteachta a sholáthar. Tugann na gnéithe slándála seo suaimhneas intinne d’úsáideoirí faoi aon choinníollacha úsáide, ag cinntiú úsáid gan imní.
Intelligent adjustment, flexible to adapt to different electrical appliances
Shunhong voltage converter can intelligently adjust the power output to adapt to the use time and power requirements of different appliances. Buaileann an tsolúbthacht seo le riachtanais cineálacha éagsúla fearais ó úsáid fadtéarmach go buaic-ualaí gearrthéarmacha, ag cinntiú oibriú cobhsaí fearais.
Comhoiriúnacht leathan, tacaíocht d'éagsúlacht fearais
Tacaíonn tiontaire voltais Shunhong le húsáid éagsúla fearais leictreacha, cibé acu is triomadóir gruaige é, cócaireán ríse, meaisín briseadh balla, meaisín cócaire nó iarann tlú, a úsáid go díreach, gan a bheith buartha faoi fhadhbanna voltais, ag soláthar raon leathan comhoiriúnachta.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-2000VA(copar) |
| Ainm an táirge | Copar 2000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 6.4kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 6.8kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Ceangail go daingean trealamh leictreach a éilíonn voltas 110V le calafort aschuir an tiontaire voltais. Nuair a bhíonn tú ag nascadh, cinntigh nach dtéann cumhacht an fhearas thar acmhainn iompair uasta an tiontaire chun ró-ualach a chosc. Tar éis don nasc a bheith críochnaithe, cas ar an lasc cumhachta an fhearas chun taitneamh a bhaint as cumhacht cobhsaí agus sábháilte.
Lámhleabhar Oibriúcháin Éasca le haghaidh tiontairí Voltas, próiseas 4-chéim, cumhacht cobhsaí ar do mhéar
Is uirlis áisiúil iad tiontairí voltais le haghaidh oiriúnú cumhachta sa saol nua-aimseartha, agus is treoir shimplí é seo a leanas chun cabhrú leat taitneamh a bhaint as cumhacht cobhsaí go héasca.
Céim 1: Seiceáil an gléas agus an nasc go críochnúil
Sula dtosaíonn tú ag úsáid tiontaire voltais, tá sé tábhachtach an trealamh agus a chuid gabhálais go léir a iniúchadh go críochnúil. Fíoraigh go bhfuil tithíocht an tiontaire, na plocóidí agus na cáblaí slán agus go bhfuil na gabhálais go léir iomlán agus i riocht maith. Tá an chéim seo ríthábhachtach chun teipeanna leictreacha a chosc agus oibriú ceart an trealaimh a chinntiú.
Céim 2: Ceangail i gceart soláthar cumhachta 110V
Cuir breiseán ionchuir an tiontaire voltais isteach san asraon cumhachta 110V. Sula ndéantar é a nascadh, seiceáil faoi dhó go bhfuil an voltas soicéad ag teacht le riachtanais voltais ionchuir an tiontaire chun damáiste don fheiste de bharr neamhréire voltais a chosc.
Céim 3: Tosaigh an tiontaire voltais
Aimsigh an lasc cumhachta ar an tiontaire agus sconna chun an gléas a thosú. Agus tú ag tosú, bí ag faire go dlúth le haghaidh aon fhrithghníomhartha neamhghnácha, mar shampla fuaimeanna neamhghnácha nó soilse gan soilsiú, a d'fhéadfadh a bheith ina chomhartha luath go bhfuil fadhb ann leis an bhfeiste.
Céim 4: Fearais 220V a nascadh agus a úsáid go daingean
Ceangail trealamh leictreach a éilíonn voltas 220V go daingean le calafort aschuir an tiontaire voltais. Nuair a bhíonn tú ag nascadh, cinntigh nach dtéann cumhacht an fhearas thar acmhainn iompair uasta an tiontaire chun ró-ualach a sheachaint. Nuair a bheidh an nasc críochnaithe, cuir lasc cumhachta an fhearais ar siúl agus taitneamh a bhaint as soláthar cumhachta cobhsaí agus sábháilte.
Tríd an treoir ceithre chéim seo a leanúint, is féidir leat úsáid shábháilte agus éifeachtach do tiontaire voltais a chinntiú chun gnáthoibriú do threalamh leictreach agus cobhsaíocht do sholáthar cumhachta a chinntiú, cibé áit agus aon uair is gá duit é.
CCanna