SHJZ-1000VA(copar)
ShunHong
TW10003
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tar éis níos mó ná 20 bliain de thástáil mhargaidh, bhuaigh an claochladán cumhachta seo moladh forleathan ó thomhaltóirí as a marthanacht agus a chobhsaíocht den scoth. Úsáideann sé croí annular aon-chéim ard-ghrád istigh, rud a áirithíonn ní hamháin ard-éifeachtúlacht agus cobhsaíocht chomhshó voltais, ach freisin a laghdaíonn caillteanas fuinnimh go mór le linn an phróisis chomhshó.
Tá an claochladán seo deartha go cúramach mar adapter voltais, ar féidir leis an voltas 100V a mhéadú go tapa agus go cobhsaí go 220V, ag freastal ar riachtanais fearais leictreacha sa tSeapáin agus i réigiúin eile sa timpeallacht voltas 220V, ag soláthar réiteach comhshó voltas gan uaim do fhearais leictreacha.
Ó thaobh feidhmíochta sábháilteachta, léiríonn an tiontaire voltais seo a dhearadh cúramach. Úsáideann sé tithíocht iarainn láidir, agus tá an ciorcad inmheánach cosanta ag scannán seachtrach plaisteach lasair-retardant, rud a fheabhsaíonn sábháilteacht úsáide go héifeachtach. Ina theannta sin, tá sé feistithe le feistí cosanta rialaithe teochta chun cinn chun rioscaí sábháilteachta a chosc go hiomlán a d'fhéadfadh a bheith mar thoradh ar luaineachtaí voltais nó ró-ualach.
Le dul chun cinn leanúnach na teicneolaíochta agus leas iomlán a bhaint leanúnach na n-ábhar, tá feabhas suntasach tagtha ar an gclaochladán cumhachta seo i dtéarmaí éifeachtúlacht chomhshó voltais agus cobhsaíocht úsáide. Tugann sé taithí cumhachta níos iontaofa agus níos sábháilte d'úsáideoirí, ag cinntiú oibriú rianúil fearais leictreacha i dtimpeallachtaí voltais éagsúla.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-1000VA |
| Ainm an táirge | 1000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialú Teochta 220V go 100V |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V~ |
| Acmhainn rátáilte | 800VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 4.6kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 5.0kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Nuair a bhíonn tiontaire voltais copair íon á úsáid agat, is í an eochair chun feidhmíocht sábháilteachta agus trealaimh a chinntiú ná na réamhchúraimí úsáide ceart a leanúint.
Seo roinnt príomhphointí chun oibriú cobhsaí agus marthanacht fadtéarmach na dtiontairí voltais a chinntiú:
CCanna