SHJZ-1000VA(copar)
ShunHong
TW10002
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tiontaire Voltas Shunhong: Níos mó ná 20 bliain d'iontaobhas sa mhargadh agus feidhmíocht den scoth
Shunhong tiontaire voltais, tar éis níos mó ná 20 bliain de dheascadh an mhargaidh, lena fheidhmíocht den scoth ar fud an domhain bhuaigh moladh d'aon toil na n-úsáideoirí. Leis an gcumas comhshó voltais beacht, tá an tiontaire seo deartha go sonrach chun fadhb na neamhréire voltais a réiteach, comhshó cruinn a bhaint amach ó 110V go 220V, ag cinntiú oibriú cobhsaí fearais is cuma cén timpeallacht voltais.
Tá tiontaire voltais Shunhong, lena theicneolaíocht lárnach nuálaíoch aon-chéim annular inmheánach, déanta as ábhar copar íon, rud a laghdaíonn ní hamháin caillteanas fuinnimh, ach freisin a fheabhsaíonn an éifeachtúlacht chomhshó, agus cinntíonn sé tuilleadh cobhsaíocht an phróisis chomhshó voltais. Déanann cur i bhfeidhm na teicneolaíochta seo úsáid fearais leictreacha níos eacnamaí agus níos neamhdhíobhálaí don chomhshaol, agus freagraíonn sé freisin don ghlao domhanda maidir le caomhnú fuinnimh agus laghdú astaíochtaí.
Ó thaobh feidhmíochta sábháilteachta, cuireann foireann deartha tiontaire voltais Shunhong sábháilteacht úsáideoirí ar an gcéad dul síos i gcónaí. Úsáideann an táirge blaosc iarainn láidir, tá an líne inmheánach fillte le hábhair lasair-retardant, in éineacht le rialú teochta agus feistí cosanta gearrchiorcad, ag cruthú córas cosanta sábháilteachta cuimsitheach chun sábháilteacht na n-úsáideoirí sa phróiseas úsáide a chinntiú.
Comhlíonann solúbthacht tiontaire voltais Shunhong riachtanais chumhachta fearais éagsúla freisin. Féadann sé an t-aschur cumhachta a choigeartú go cliste de réir ré na húsáide, cibé an úsáid fhada leanúnach é nó tréimhse ghearr éileamh ard-ualaigh, is féidir tacaíocht chumhachta cobhsaí a sholáthar. Ní hamháin go leathnaíonn an fheidhm choigeartaithe chliste seo saol seirbhíse na bhfearas leictreach, ach cuireann sé taithí níos so-úsáidte ar fáil d'úsáideoirí freisin.
Ina theannta sin, tá dearadh tiontaire voltais Shunhong chomh sofaisticiúla, simplí agus nua-aimseartha, agus is féidir é a chomhtháthú go comhchuí le timpeallachtaí baile éagsúla. Tá an comhéadan úsáideora iomasach agus éasca le húsáid, agus is féidir fiú úsáideoirí céaduaire tosú go tapa.
Tá tiontaire voltais Shunhong, le níos mó ná 20 bliain de charnadh teicneolaíochta agus nuálaíocht leanúnach, ina rogha iontaofa sa mhargadh. Cibé an úsáideoirí baile nó daoine gnó é, is féidir leo teacht ar réiteach chun freastal ar a gcuid riachtanas ar an táirge seo. Is é Shunhong tiontaire voltais, do rogha iontach maidir le comhshó voltais, ionas nach n-úsáideann do fhearais leictreacha aon teorainneacha, taitneamh a bhaint as soláthar cumhachta gan imní.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-1000VA(copar) |
| Ainm an táirge | Copar 1000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 110V go 220V |
| Uaschumhacht infheidhme | 1000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 110V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 220V~ |
| Acmhainn rátáilte | 800VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 5.0kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 5.5kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Fearais tí: Cibé an lampa, purifier aer nó glantóir fiaclóireachta é, is féidir é a úsáid i limistéar 220V gan imní ort.
Trealamh oifige: printéirí beaga, cóipeálaithe agus trealamh oifige eile chun oibriú cobhsaí a chinntiú faoi voltas 220V.
Salon áilleacht: Iarann tlú baile, galtán aghaidh, etc., is féidir le comhshó simplí taitneamh a bhaint as taithí áilleacht ghairmiúil.
Treoir Oibriú Táirge
1 、 Seiceáil go rialta diomailt teasa an tiontaire voltais chun díghrádú feidhmíochta nó damáiste de bharr róthéamh a sheachaint.
2 、 Seachain úsáid tiontairí voltais i dtimpeallachtaí fliucha nó deannaigh chun an baol teip a laghdú.
3 、 Tar éis é a úsáid, déan an tiontaire a mhúchadh agus an soláthar cumhachta a dhícheangal in am chun saol an trealaimh a leathnú agus fuinneamh a shábháil.CCanna