SHJZ-3000VA(copar)
ShunHong
TW30001
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Níos mó ná 20 bliain de nuálaíocht, múnla nua de thionscal claochladán a mhúnlú
Tar éis níos mó ná dhá scór bliain d'éabhlóid teicneolaíochta agus mionchoigeartú an mhargaidh, tá ár gclaochladáin tar éis caighdeáin cháilíochta an tionscail a ath-shainmhíniú lena gcobhsaíocht agus a marthanacht eisceachtúil. Tá cumas an claochladáin seo i dtéarmaí oiriúnú voltais go háirithe gan íoc, agus féadann sé an voltas a thiontú ó 220V go 240V go 110V gan aon chaillteanas, rud a leathnaíonn go mór an cás úsáide agus comhoiriúnacht trealaimh leictreach.
Déanaimid ár ndícheall i gcónaí sármhaitheas a bhaint amach i roghnú ábhar agus i bpróisis déantúsaíochta, bainimid úsáid as croí-theicneolaíocht chroífháinne aon phas cheannródaíoch. Ní hamháin go laghdaítear an caillteanas fuinnimh go mór leis an teicneolaíocht seo, ach feabhsaíonn sé freisin éifeachtacht chomhshó voltais, ag cinntiú ardfheidhmíochta an trealaimh i bhfeidhmiú fadtéarmach agus cobhsaíocht marthanach an tsoláthair chumhachta.
Is é dearadh slándála ár bpríomhfhócas. Tá ár gclaochladáin feistithe le cásáil iarainn láidir, tá an sreangú inmheánach fillte in ábhair lasair-retardant ardchaighdeáin, agus feistithe le feistí cosanta rialaithe teochta chun cinn chun raon iomlán slándála a thabhairt d'úsáideoirí. Dearadh iad seo go cúramach chun suaimhneas intinne an úsáideora a chinntiú le linn úsáid na taithí, rud a chuir deireadh le hábhair imní faoi rioscaí slándála.
Ní hamháin go soláthraíonn ár gclaochladáin réiteach comhshó cumhachta éifeachtach agus cobhsaí, ach freisin bíonn siad ina gcomhpháirtí iontaofa fadtéarmach d'úsáideoirí, ag soláthar tacaíochta cumhachta soladach do threalamh leictreach éagsúla, ag cinntiú sábháilteacht agus áisiúlacht úsáide. Trí nuálaíocht teicneolaíochta leanúnach agus tóir gan staonadh ar cháilíocht, táimid tiomanta do réitigh chumhachta gan mheaitseáil a sholáthar do chustaiméirí a chomhlíonann a n-ionchais maidir le feidhmíocht agus iontaofacht níos fearr.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-3000VA (copar) |
| Ainm an táirge | Copar 3000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 220V go 110V |
| Uaschumhacht infheidhme | 3000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 110V~ |
| Acmhainn rátáilte | 2000VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 7.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 8.2kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 13A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
CCanna