SHJZ-2000VA(copar)
ShunHong
TW20003
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Saineolaithe ar chomhshó cumhachta am-chruaite, an claochladán is fearr le haghaidh úsáideoirí ar fud an domhain
Tar éis níos mó ná fiche bliain de thástáil phraiticiúil, bhuaigh an claochladán cumhachta seo muinín dhomhain úsáideoirí ar fud an domhain as a mharthanacht agus a iontaofacht neamhghnách. Glacann sé teicneolaíocht croí fáinne aon-chéim sofaisticiúla, rud a áirithíonn ní hamháin éifeachtacht ard agus cobhsaíocht chomhshó voltais, ach freisin go laghdaítear an caillteanas fuinnimh go mór le linn an phróisis chomhshó.
In oiriúint do dhifríochtaí voltais tras-tíre
Tá an claochladán seo deartha chun caighdeáin voltais éagsúla a úsáid agus féadann sé an voltas 220V a laghdú go tapa agus go réidh go 100V, ag soláthar réiteach foirfe d'úsáid caighdeáin voltais 100V mar an tSeapáin sa limistéar voltas 220V, ag cur go mór le solúbthacht agus áisiúlacht fearais leictreacha.
Breithniú cuimsitheach ar fheidhmíocht sábháilteachta
I dtéarmaí dearadh sábháilteachta, léiríonn an tiontaire voltais seo ardleibhéal saineolais. Tá an bhlaosc déanta as ábhar láidir iarainn, agus tá an ciorcad inmheánach clúdaithe le hábhar ard-chaighdeán lasair-retardant, rud a fheabhsaíonn sábháilteacht go mór le linn úsáide. Ina theannta sin, tá sé feistithe freisin le feistí cosanta overtemperature chun cinn, a chosc go héifeachtach luaineachtaí voltas nó ró-ualach a d'fhéadfadh fadhbanna sábháilteachta a chruthú.
Nuálaíocht leanúnach i dteicneolaíocht agus ábhair
Le nuálaíocht leanúnach na teicneolaíochta agus uasghrádú leanúnach na n-ábhar, tá feabhas suntasach bainte amach ag an gclaochladán cumhachta seo ar éifeachtúlacht agus cobhsaíocht chomhshó voltais. Soláthraíonn sé réiteach soláthair cumhachta níos cobhsaí agus níos iontaofa d'úsáideoirí, ag cinntiú oibriú sábháilte agus éifeachtach trealaimh leictreach i dtimpeallachtaí úsáide éagsúla.
Leis an fheidhmíocht níos fearr agus an tslándáil chuimsitheach, tá an claochladán cumhachta seo tar éis éirí mar an rogha iontaofa d'úsáideoirí domhanda i réimse an chomhshó cumhachta, cibé acu is feidhmeanna baile, oifige nó tionsclaíocha é, chun tacaíocht chumhachta cobhsaí agus éifeachtach a sholáthar.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-2000VA(copar) |
| Ainm an táirge | Copar 2000W Tiontaire Voltas Cosanta Rialaithe Teochta 220V go 100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 2000W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V~ |
| Acmhainn rátáilte | 1400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 20*16*9.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 30*20*15cm |
| meáchain | 6.4kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 6.8kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 1 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 8A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Ní hamháin go gcinnteoidh tú tar éis na moltaí úsáide sábháilte seo oibriú éifeachtach do thiontaire voltais, ach cuirfidh sé cosc ar rioscaí sábháilteachta leictreachais féideartha agus tabharfaidh sé níos mó suaimhneas intinne duit agus do tiontaire voltais á úsáid agat.
Treoir úsáide claochladán cumhachta, próiseas ceithre chéim chun a chinntiú go
bhfuil claochladán cumhachta éifeachtach agus sábháilte ina chúntóir éifeachtach le haghaidh oibriú cobhsaí trealaimh leictreach faoi thimpeallachtaí voltais éagsúla. Seo nós imeachta simplí chun a chinntiú gur féidir leat do chlaochladán cumhachta a úsáid go héifeachtach agus go sábháilte.
Céim 1: Scrúdú amhairc iomlán
Sula n-úsáidtear claochladán cumhachta, is é iniúchadh cuimsitheach amhairc an chéad chéim. Seiceáil go bhfuil sliogán an chlaochladáin slán agus go bhfuil na gabhálais agus na scriúnna socraithe uile suiteáilte go daingean, rud atá mar bhunús chun oibriú sábháilte an trealaimh a chinntiú.
Céim 2: Ceangail go beacht leis an asraon cumhachta
Cuir breiseán ionchuir an claochladáin isteach san asraon cumhachta marcáilte 220V. Sula ndéantar é a nascadh, bí cinnte a fhíorú go bhfuil voltas an soicéad comhsheasmhach le ceanglais voltais ionchuir an claochladáin chun damáiste don trealamh a sheachaint mar gheall ar neamhréir voltais.
Céim 3: Tosaigh an claochladán agus breathnaigh
Aimsigh an lasc cumhachta ar an gclaochladán agus brúigh go réidh é chun an chumhacht a chur ar siúl. Tar éis an chumhachta, breathnaigh go cúramach an bhfuil solas táscaire an claochladáin soilsithe de ghnáth, agus aird a thabhairt ar cibé an bhfuil fuaim nó creathadh neamhghnácha ann, is iad na tuairimí seo an eochair chun a chinneadh an bhfuil an trealamh ag obair de ghnáth.
Céim 4: Ceangail agus bain úsáid as fearais go daingean
Ceangail trealamh leictreach óna dteastaíonn voltas 100V go daingean le calafort aschuir an claochladáin. Nuair a bhíonn tú ag nascadh, cinntigh nach dtéann cumhacht an fhearas thar acmhainn iompair uasta an claochladáin chun ró-ualach a chosc. Nuair a bheidh an nasc críochnaithe, cuir lasc cumhachta an fhearais ar siúl agus ba cheart go mbeadh an gléas in ann tosú go réidh agus oibriú de ghnáth.
CCanna