SHJZ-500VA(copar)
ShunHong
TW5003
| Infhaighteacht: | |
|---|---|
| Cainníocht: | |
Buntáiste Táirge
Cuntas whatsapp fiontraíochta: +86- 13690698363
Tar éis níos mó ná fiche bliain de thrialacha margaidh, tá moladh faighte ag ár gclaochladáin chumhachta ó úsáideoirí as a saolré táirge iontach agus cobhsaíocht. Ní hamháin go nglacann an claochladán seo próiseas déantúsaíochta croí toroidal aon phas ardchaighdeáin chun éifeachtúlacht agus cobhsaíocht an chomhshó voltais a ráthú ach freisin laghdaítear go mór caillteanas fuinnimh le linn an nós imeachta comhshó agus feabhsaíonn sé an éifeachtúlacht chomhshó foriomlán.
Chun freastal ar thimpeallacht éagsúil voltais, rinneamar innealtóireacht speisialta ar an gclaochladán seo mar oiriúntóir voltais, rud a chuir ar chumas é voltas 220V a thiontú go 100V go tapa agus go cobhsaí, ag comhlíonadh riachtanais fearais leictreacha sa tSeapáin agus i réigiúin eile laistigh de réimsí voltas 220V chun oibriú rianúil fearais leictreacha a chinntiú.
Maidir le sábháilteacht, tá an tiontaire voltais seo deartha go cúramach. Tá an cásáil déanta as ábhar iarainn daingean, agus clúdaítear na sreanga inmheánacha go léir i scannáin sheachtracha plaisteacha lasair-retardant, ag cur go héifeachtach le sábháilteacht úsáide. Ina theannta sin, tá feiste cosanta rialaithe teochta aige freisin, a chuireann cosc iomlán ar theagmhais sábháilteachta a d'fhéadfadh teacht chun cinn de bharr éagobhsaíocht voltais nó ró-ualú, rud a ráthaíonn suaimhneas intinne na n-úsáideoirí.
Leis an nuálaíocht leanúnach sa teicneolaíocht agus leas iomlán a bhaint leanúnach na n-ábhar cúlpháirtí, tá éifeachtacht chomhshó voltais agus cobhsaíocht oibríochta an claochladáin cumhachta seo uasghrádaithe go mór. Ní hamháin go dtugann sé taithí cumhachta iontaofa agus slán d'úsáideoirí ach tagann sé chun cinn freisin mar cheannaire sa mhargadh mar gheall ar a ardéifeachtúlacht agus a shábháilteacht. Roghnaigh ár gclaochladáin cumhachta agus bain sult as seirbhísí comhshó cumhachta atá éifeachtach, sábháilte agus cobhsaí.
Paraiméadair Theicniúla
| Múnla Táirge | SHJZ-500VA(copar) |
| Ainm an táirge | 500W Copper Teocht Rialú Rialú Voltage Tiontaire 220V go 100V |
| Uaschumhacht infheidhme | 500W* |
| Voltas Ionchur Rátáilte | 220V~ |
| Voltas aschuir rátáilte | 100V~ |
| Acmhainn rátáilte | 400VA* |
| Minicíocht Rátáilte | 50/60Hz |
| Timthriall oibriúcháin | 30/60 nóim |
| méideanna | 16.5*12*7.5cm |
| Méid (le pacáiste) | 26*16*13cm) |
| meáchain | 2.8kg |
| Meáchan (le pacáiste) | 3.2kg |
| Cineál | Tirim-cineál |
| Feiste Sábháilteachta-1 | Rialú Teochta |
| Uathoibríoch cumhacht-uaire teocht | ≥80 ℃ |
| Cearnóg corda cumhachta | 0.5 cearnach |
| Uasmhéid Reatha Pas | 4.2A |
| Ábhair | Foirceannadh sreang alúmanaim |
| Ábhar lárnach | Trasfhoirmeoir fáinne |
| teastas | CE, FCC Etc. |
Úsáidí Táirge
Treoir Oibriú Táirge
Sula n-úsáidtear an tiontaire voltais den chéad uair, ba cheart iniúchadh amhairc cuimsitheach a dhéanamh ar an trealamh chun a chinntiú go bhfuil an meaisín saor ó dhamáiste agus go bhfuil gach cuid socraithe go daingean. Nuair a bheidh tú ag tosú, ba chóir duit éisteacht go cúramach le cibé an bhfuil fuaim neamhghnácha ann nó má bhreathnú ar aon staid neamhghnácha, a luaithe a aimsíonn tú aon staid neamhghnácha, ba cheart duit stop a chur láithreach agus cigireacht bhreise a dhéanamh.
Treoir úsáide claochladán cumhachta: ceithre chéim simplí, éasca le taitneamh a bhaint as cumhacht cobhsaí
Is trealamh cúnta fíor-riachtanach é an claochladán cumhachta maidir le húsáid fearais leictreacha, agus tá an próiseas úsáide ceart ríthábhachtach chun sábháilteacht fearais leictreacha a chinntiú agus saol seirbhíse na gclaochladáin a leathnú. Seo a leanas an próiseas úsáide caighdeánaithe de chlaochladáin chumhachta chun cabhrú leat taitneamh a bhaint as cumhacht cobhsaí go héasca.
Céim 1: Seiceáil sláine an chuma
Sula n-úsáideann tú an claochladán cumhachta, seiceáil an chuma ar dtús chun a chinntiú nach bhfuil aon damáiste soiléir don trealamh agus go bhfuil gach cuid socraithe go daingean. Is é an chéim seo an bonn chun teipeanna a chosc agus oibriú cobhsaí an trealaimh a chinntiú.
Céim 2: Ceangail an soláthar cumhachta
Ceangail breiseán ionchuir an claochladáin chumhachta chuig asraon cumhachta 220V. Sula ndéantar an soicéad cumhachta a nascadh, cinntigh go bhfuil an voltas comhsheasmhach le voltas ionchuir an chlaochladáin chun damáiste feiste de bharr neamhréir voltais a sheachaint.
Céim 3: Cumhacht ar oibriú
Cliceáil ar chnaipe ar an meaisín chun an tiontaire voltais a fhuinneamh. Ag an bpointe seo, tosóidh an claochladán ag obair, réidh chun an voltas 220V a thiontú go 100V le húsáid ag d'fhearas.
Céim 4: Ceangail agus bain úsáid as fearais
Ceangail an fearas a éilíonn voltas 100V le haschur an tiontaire voltais. Ansin cas ar an bhfearas agus is féidir é a úsáid de ghnáth. Le linn ceangail agus úsáide, le do thoil cinntigh nach sáraíonn cumhacht an fhearas leictreach cumhacht rátáilte an claochladáin chun sábháilteacht agus cobhsaíocht a chinntiú.
CCanna