SHJZ-3000VA(parahi)
ShunHong
TW30003
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Te hurihanga hiko, te whiriwhiringa o te whakawhirinaki o te ao mo te neke atu i te 20 tau
I roto i te waahi o te hurihanga mana, ko te kaihuri hiko tino pai ko te matua ki te mahi pumau o nga taputapu hiko. Neke atu i te 20 nga tau o te whakamahine i te maakete, kua riro i tenei kaihuri hiko te whakawhirinaki hohonu o nga kaiwhakamahi huri noa i te ao me tona mauroa me te pumau. Ka whakamahia e ia te hangarau matua o roto o te wahanga kotahi ki te whakarite i te kaha me te pumau o te huringa ngaohiko, me te whakaiti i te ngaronga o te kaha i te wa o te huringa, ka mau mai i nga kaiwhakamahi he otinga hiko ohaoha me te taiao.
I hoahoatia mo nga taiao ngaohiko kanorau
Kua hangaia te kaihurihuri me nga hiahia o nga paerewa ngaohiko rereke i roto i te hinengaro, e taea ai te tere me te pumau te ture ngaohiko mai i te 220V ki te 100V. He mea tino pai mo nga taputapu paerewa ngaohiko 100V penei i a Hapani, ka whakamahia ki nga waahi me nga paerewa ngaohiko 220V, ka tino whakanui ake i te kaha me te ngawari o nga taputapu hiko. Ahakoa he taputapu kaainga, he taputapu tari, he taputapu tika ranei, ka taea te whiwhi i te ngaohiko e hiahiatia ana ma tenei huringa, ma te whakarite i nga mahi pai o nga taputapu hiko.
Te tirohanga whānui mo te haumarutanga
I runga i te hoahoa haumaru, ko tenei kaitahuri ngaohiko e whakaatu ana i te tino paerewa teitei. Ko nga rauemi anga rino kaha me nga taonga muramura o te kounga teitei i takaia ki roto ka tino whakapai ake i te haumarutanga o te mahi. I tua atu, ko te taputapu whakamarumaru whakamarumaru matatau i roto i te whare e whakarato ana i te taurangi kaha ki te aukati i nga tupono haumaru i puta mai i nga huringa ngaohiko, te taumaha ranei. Ko enei ahuatanga haumaru ka whakarite i te rangimarie o te hinengaro me te marie o te hinengaro o te kaiwhakamahi i te wa e whakamahia ana.
Ko nga mahi hou i roto i te hangarau me nga rauemi
Ma te haere tonu o te hangarau me te whakahou tonu o nga rauemi, kua tino pai ake te kaha o te huringa hiko me te pumau o te whakamahinga. Ka whakawhiwhia ki nga kaiwhakamahi he kaupapa whakawhiti mana kaha ake me te haumaru hei whakarite i te haumaru me te pai o te mahi taputapu hiko. Mai i te hangarau matua o roto o te waahanga kotahi ki nga taputapu whakamarumaru whakamaarama teitei, e whakaatu ana ia mea hou i te maaramatanga hohonu ki nga hiahia a nga kaiwhakamahi me te whai tonu i te kounga o te hua.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-3000VA( parahi) |
| ingoa hua | Parahi 3000W Te Mana Maamaa Te Whakarere Ngaohiko Kaitahuri 220V ki te 100V |
| Te kaha e tika ana | 3000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V~ |
| Te kaha whakatau | 2000VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 7.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 8.2kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 1.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 13A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Hei whakawhānui ake i te oranga o te kaitahuri ngaohiko, he mea nui te tiaki me te tirotiro. Kei roto i tenei ko nga taputapu horoi, te tirotiro i nga taura me nga mono mo te kakahu, me te whakamatautau i te mahi o nga kaitahuri ngaohiko. Ma te tiaki i nga wa katoa, ka kitea nga raru pea ka whakatauhia i roto i te waa tika kia mau tonu te ahua pai o te taputapu.
Aratohu mo te whakamahi i te kaihuri hiko, Whakangwarihia te tukanga kia pai ai te haumaru
Ko te kaihuri hiko te kaitiaki o te mahi pumau o nga taputapu hiko, ina koa i raro i te ahuatanga o te ngaohiko rereke, he mea nui tana mahi. Hei whakarite kei te noho haumaru koe me te pai ki te whakamahi i nga huringa hiko, koinei te tikanga ngawari hei awhina i a koe ki te ako i nga taura.
Hipanga 1: Whakaotia te ahua me te tirotiro i nga waahanga
I mua i te tiimata ki te whakamahi i te huringa hiko, he mea nui kia mahia he tirohanga tirohanga matawhānui. Tirotirohia te anga o te kaitahuri mo te kino me te whakarite kia mau nga taputapu me nga wiri katoa. Ko enei arowhai amiki te putake mo te whakarite i te mahi haumaru o nga taputapu.
Hipanga 2: Tuhono tika ki te tuku hiko 220V
I muri i te whakapumautanga kaore he kino o te kaihurihuri, honoa te mono whakauru o te huringa ki te putanga hiko kua tohua 220V. I mua i te honotanga, ata tirohia te tapanga ngaohiko o te turanga ki te whakarite kia rite ki te ngaohiko whakauru kua whakatauhia o te kaihurihuri kia kore ai e pakaru te taputapu na te koretake o te ngaohiko.
Hipanga 3: Patohia te kaitahuri hei tiimata
Rapua te whakahuri hiko o te hurihanga ka paato ki te huri i te hiko. I te wa e tiimata ana te kaitahuri, kia tupato mena kei te ka te rama tohu, ko te tikanga kei te mahi noa te kaihurihuri. Me titiro ano mo nga oro rereke, nga wiri ranei, he tohu moata o te raru o te taputapu.
Hipanga 4: Me ata hono nga taputapu hiko
I muri i te mahi a te kaitahuri, ka taea e koe te hono atu i nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 100V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te huringa. I te wa e hono ana i nga taputapu hiko, kia mohio ko te kaha o nga taputapu hiko e kore e neke ake i te tepe kawenga teitei o te kaitahuri hei aukati i te puta o nga tikanga taumaha. I muri i te mutunga o te hononga, whakakāhia te hiko hiko, mena he mea noa nga mea katoa, me timata tonu te taputapu hiko me te rere pai.
FAQ