SHJZ-1000VA(parahi)
ShunHong
TW10003
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Neke atu i te 20 nga tau o te whakamatautau i te maakete, kua nui te whakanui o tenei kaihuri hiko mai i nga kaihoko mo tona pumau me te pumau. Ka whakamahia e ia he waahanga-nui-kotahi-waahanga-a-roto o roto, ehara i te mea hei whakarite i te kaha nui me te pumau o te huringa ngaohiko, engari ka tino whakaitihia te mate o te kaha i te wa o te huringa.
Ko tenei kaihurihuri kua tino hangaia hei taapiri ngaohiko, ka tere me te kaha te whakanui ake i te ngaohiko 100V ki te 220V, te whakatutuki i nga hiahia o nga taputapu hiko i Hapani me etahi atu rohe i roto i te taiao ngaohiko 220V, e whakarato ana i te otinga whakawhiti ngaohiko hiko mo nga taputapu hiko.
I runga i nga mahi haumaru, ko tenei kaitahuri ngaohiko e whakaatu ana i tana hoahoa tupato. Ka whakamahia e ia he whare rino kaha, me te ara iahiko o roto e tiakina ana e te kiriata o waho kirihou mura, e pai ake ai te haumaru o te whakamahinga. I tua atu, he mea taputapu ki nga taputapu whakamarumaru whakamaarama teitei hei aukati i nga tupono haumaru ka pa mai pea i nga huringa ngaohiko, te taumaha ranei.
Na te ahunga whakamua o te hangarau me te arotautanga tonu o nga rawa, kua tino pai ake tenei huringa hiko i runga i te pai o te huringa ngaohiko me te pumau o te whakamahi. Ka kawea mai e nga kaiwhakamahi he wheako mana pono me te haumaru, me te whakarite i te mahi maeneene o nga taputapu hiko i roto i nga taiao ngaohiko rereke.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-1000VA |
| ingoa hua | 1000W Te Mana Maamaa Tiaki Ngaohiko Kaitahuri 220V ki te 100V |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 100V~ |
| Te kaha whakatau | 800VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 4.6kg |
| Taumaha (me te kete) | 5.0kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
A, no te whakamahi i te kaitahuri ngaohiko parakore parakore, ko te mea nui ki te whakarite i te haumaru me te mahi taputapu ko te whai i nga tikanga whakatikatika tika.
Anei etahi o nga kaupapa matua hei whakarite kia mau te mahi me te mauroa mo te wa roa o nga kaitahuri ngaohiko:
FAQ