SHJZ-1000VA(parahi)
ShunHong
TW10002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Kaitahuri Ngaohiko Shunhong: Neke atu i te 20 tau o te whakawhirinaki ki te maakete me te pai o te mahi
Kaitahuri ngaohiko a Shunhong, i muri i te 20 tau o te rerenga o te maakete, me ana mahi pai i te ao i toa i nga mihi o nga kaiwhakamahi. Na tona kaha huri ngaohiko tika, kua hangaia tenei kaitahuri ki te whakaoti i te raru o te rerekee ngaohiko, te whakatutuki i te huringa tika mai i te 110V ki te 220V, me te whakarite kia mau te mahi o nga taputapu ahakoa he aha te taiao ngaohiko.
Ko te kaitahuri ngaohiko Shunhong, me tana hangarau hou o roto i te waahanga kotahi, he mea hanga mai i nga mea parahi parakore, e kore e whakaiti noa i te ngaronga o te kaha, engari ka pai ake te kaha o te huringa, me te whakarite i te pumau o te huringa huringa ngaohiko. Ko te whakamahinga o tenei hangarau ka nui ake te ohanga me te pai o te whakamahi i nga taputapu hiko, me te whakautu ano hoki ki te karanga o te ao mo te tiaki hiko me te whakahekenga.
Mo nga mahi haumaru, ko te roopu hoahoa o Shunhong ngaohiko kaitahuri i nga wa katoa ka noho haumaru te kaiwhakamahi ki te waahi tuatahi. Ka whakamahia e te hua he anga rino kaha, ko te raina o roto kei te takai ki nga rauemi mura ahi, ka honoa ki te mana pāmahana me nga taputapu whakamarumaru ara iahiko poto, ka hanga he punaha whakamarumaru whakamarumaru hei whakarite i te haumaru o nga kaiwhakamahi i te waa whakamahi.
Ko te ngawari o te kaitahuri hiko Shunhong ka tutuki ano nga whakaritenga mana o nga taputapu rereke. Ka taea e ia te whakatika i te whakaputanga mana kia rite ki te roa o te whakamahinga, ahakoa he roa te whakamahi tonu, he wa poto ranei o te tono kawenga nui, ka taea te tautoko i te mana kaha. Ko tenei mahi whakatikatika mohio kaore i te whakawhānui noa i te oranga ratonga o nga taputapu hiko, engari ka whakawhiwhia ki nga kaiwhakamahi he wheako pai ake ki te kaiwhakamahi.
I tua atu, ko te hoahoa o Shunhong ngaohiko kaitahuri he rite tonu te maamaa, ngawari me te hou, ka taea te whakakotahi ki nga momo taiao kaainga. Ko tana atanga kaiwhakamahi he maamaa me te ngawari ki te whakamahi, tae noa ki nga kaiwhakamahi tuatahi ka taea te timata wawe.
Shunhong ngaohiko converter, me te neke atu i te 20 tau o te whakaemi hangarau me te auaha tonu, kua waiho hei whiriwhiri pono i te maakete. Ahakoa he kaipakihi, he kaipakihi ranei, ka kitea he otinga hei whakatutuki i o raatau hiahia mo tenei hua. Ko te kaitahuri ngaohiko Shunhong, ko to whiringa pai mo te huringa ngaohiko, kia kore ai e whakamahia e o taputapu hiko he rohe, kia pai ki te tuku hiko kore-awangawanga.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-1000VA(parahi) |
| ingoa hua | Parahi 1000W Te Whakarerenga Mana Mana Mana Whakawhiti Ngaohiko 110V ki te 220V |
| Te kaha e tika ana | 1000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 800VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 5.0kg |
| Taumaha (me te kete) | 5.5kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Te Mana Mana |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Nga taputapu whare: Ahakoa he rama, he para rangi, he horoi niho ranei, ka taea te whakamahi ki te waahi 220V me te kore e awangawanga.
Nga taputapu tari: nga kaituhi iti, nga kape me etahi atu taputapu tari hei whakarite kia mau te mahi i raro i te ngaohiko 220V.
Salon Ataahua: Te rino koiri i te kaainga, te tima kanohi, me era atu, ka taea e te huringa ngawari te koa ki te wheako ataahua ngaio.
Hua Aratohu Whakahaere
1、Tirohia i nga wa katoa te wera o te kaitahuri ngaohiko ki te karo i te paheketanga o te mahi, i te kino ranei na te wera nui.
2、A ape i te whakamahi i nga kaitahuri ngaohiko i roto i nga taiao maku, puehu ranei hei whakaiti i te tupono o te kore.
3、I muri i te whakamahi, whakawetohia te kaitahuri me te momotu i te mana hiko i te wa hei roa ake te oranga o nga taputapu me te whakaora i te kaha.FAQ