SHJZ-500VA(parahi)
ShunHong
TW5001
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Nga hua hou: He upoko hou mo nga kaitahuri ngaohiko kaainga
I enei wa o te huringa hangarau tere, kua eke te rongonui o nga taputapu whare ki tua atu i nga rohe o te motu, ka waiho hei whiringa noa mo nga whanau huri noa i te ao. Heoi, ko te rerekee o nga paerewa ngaohiko i nga rohe rereke he maha nga wero nui ki te whakamahi i nga taputapu hiko. Hei whakatau i tenei raru, kua whakauruhia e matou he kaitahuri hiko kaainga hou ehara i te mea he mana nui anake, engari he pai hoki tana mahi me te haumarutanga hei taputapu whai hua i roto i te kaainga me te haerenga.
1. Nga ahuatanga hua
Ko tenei kaitahuri ngaohiko o te whare he mea hanga mai i nga taonga parahi parakore me te kaha o te hurihanga mana nui o te 500W, ka taea te whakatutuki i te huringa ngaohiko o te 220V ki te 110V ki te whakatutuki i nga whakaritenga ngaohiko o nga momo taputapu. He iti, he ngawari hoki tana hoahoa, ahakoa ka whakamahia ki te kainga, ki te kawe haere ranei, ka taea e ia te tino pai.
Tuarua, hangarau hou
1. Manatoko Market: I muri i nga tau o te mahi hokohoko, kua riro tenei kaitahuri ngaohiko te whakanui me te whakawhirinaki o nga kaiwhakamahi me tana mahi pai me te pumau.
2. Ngaohiko hototahi: Kua whakahaerehia e to taatau roopu hoahoa nga rangahau hohonu mo nga paerewa ngaohiko i roto i nga whenua rereke kia mohio ai ka taea e tenei kaitahuri te tere me te kaha te mahi i te huringa ngaohiko, kia pai ai te rere o nga taputapu ki nga rohe rereke.
3. Ko nga rauemi kounga teitei: I roto i te mahi hangahanga, ka tohe matou ki te whakamahi i nga rauemi mata-kounga teitei, kaore i te whakapai ake i te pai me te pumau o te huringa ngaohiko, engari he pai te whakaiti i te kaha o te kaha, te whakatutuki i nga whaainga e rua o te tiaki i te taiao me te whakaora i te kaha.
4. Whakaaetanga Haumaru: Ko te anga o te hua he mea hanga mai i nga rawa roa, a ka takai te ara iahiko o roto ki nga mea mura-muri, a ko te mahi tiaki i te pāmahana e whakarite ana i te haumaru i te wa e whakamahia ana i nga waahanga katoa.
Ko te whakaurunga o tenei kaitahuri ngaohiko kaainga ehara i te mea he mokowhiti noa i roto i te hangarau, engari he hohonu te maarama me te pai ki nga hiahia o nga kaiwhakamahi. E tohu ana i ta tatou whai tonu i te kounga o te hua me te haumaru, me te torotoro haere tonu i nga hangarau auaha. Ahakoa mo te whakamahi ia ra i te kainga, mo nga hiahia rangitahi ranei i te wa e haere ana, ko tenei kaitahuri ngaohiko te mea tino pono ki a koe.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-500VA |
| ingoa hua | 500W Temperature Control Protection Ngaohiko Converter 220V ki 110V |
| Te kaha e tika ana | 500W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 220V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 110V~ |
| Te kaha whakatau | 400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 16.5*12*7.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 26*16*13cm |
| taumaha | 2.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 3.2kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Mana Pawera | |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 0.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 4.2A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
FAQ