SHJZ-500VA(parahi)
ShunHong
TW5002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Ko te whakakotahitanga o te hangarau me te kounga: Ko ta tatou haerenga whakahurihuri hou
I roto i te ao o nga taputapu hiko, ko te kaitahuri ehara i te mea he taputapu huri noa, engari ko te hua o to maatau mohiotanga hohonu ki nga mahi hangarau me nga hiahia o te maakete. E mohio ana matou he nui nga tumanako a nga kaihoko mo te pumau me te mau tonu o nga huringa. No reira, ka whakapau kaha matou ki te whakapai tonu i a maatau hua ki te whakarite kia tutuki nga huringa ngaohiko katoa ki nga paerewa o te pai me te pumau.
Te urutaunga ngaohiko tika puta noa i nga taitapa
Ko te raru o te urutau ngaohiko he raru nui i nga wa katoa mo te whakamahi i nga taitapa o nga taputapu hiko. Kua hoahoatia a maatau huringa ki te whakaoti i tenei raru me te ngawari ki te huri i te 110V ki te 220V. Ahakoa ko o taputapu Hainamana kei roto i nga waahi ngaohiko 110V penei i te United States me etahi atu paerewa ngaohiko, ka taea e o maatau huringa te whakarite i te mahi noa o nga taputapu hiko me te pai ake o to oranga o ia ra.
Ko te whiriwhiringa o nga rawa, he pai me te pumau
I roto i te mahinga hangahanga, he tino kaha ki te whiriwhiri i nga rauemi mata. Ko te waahanga-kotahi o nga mahi whakangao o roto o roto kaore i te whakarite i te kaha nui me te pumau o te huringa ngaohiko, engari ka tino whakaitihia te ngaronga o te kaha me te whakapai ake i te pai o te huringa. Ko ta maatau whainga ki te kounga teitei e tino pai ana a tatou huringa ki te mauroa me te pumau.
Haumarutanga huri noa, whakamahi kore-awangawanga
Ko te haumaru ko ta matou tino awangawanga i te wa e hoahoa ana i nga huringa. Ko o maatau kaihurihuri he whare rino pakari me te kiriata o waho kirihou mura mo nga waea o roto, e whakarato ana i te haumarutanga kaha i te wa e whakamahia ana. Ko te taapiri o te taputapu whakamarumaru whakamaarama me te taputapu whakamaarama ara iahiko poto ka taea te aukati i nga aituā haumaru ka puta mai i te ngoikore o te ngaohiko, te taumaha ranei, me te whakarite i te rangimarie o te hinengaro o te kaiwhakamahi.
Putanga hiko ngawari ki te whakatutuki i nga hiahia kanorau
Mo te whakaputanga hiko, ka whakaatuhia e o maatau kaiwhakahuri i to raatau ngawari. E ai ki nga hiahia whakamahinga rereke, ka taea e koe te whakatika i te kawenga o te huringa, ahakoa he wa roa te whakamahi tonu, he wa poto ranei te tono kawenga nui, ka taea te whakatutuki. Ma tenei ngawari ka whakawhiwhia koe ki te wheako ngawari me te waatea.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-500VA(parahi) |
| ingoa hua | Te parahi parakore 500W Te Whakarerenga Mana Mana Mana Whakawhiti Ngaohiko 110V ki te 220V |
| Te kaha e tika ana | 500W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 16.5*12*7.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 26*16*13cm |
| taumaha | 2.8kg |
| Taumaha (me te kete) | 3.2kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawhā taura hiko | 0.5 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 4.2A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
FAQ