SHJZ-2000VA(parahi)
ShunHong
TW20002
| Wātea: | |
|---|---|
| Rahi: | |
Hua Painga
Pūkete whatsapp umanga: +86- 13690698363
Shunhong ngaohiko converter, i muri i te neke atu i te 20 tau o te whakamahine i te maakete, kua riro hei otinga whakawhiti ngaohiko ngaio e whakawhirinakihia ana e nga kaiwhakamahi o te ao. Na te pai o te mahi me te pono, kua nui te whakanui a Shunhong mai i nga kaiwhakamahi puta noa i te ao me te whakatuu i tana tuunga hei mana i roto i te waahi o te huringa ngaohiko.
Ko te hurihanga ngaohiko tika ka whakakore i nga parenga ngaohiko
Shunhong te kaitahuri ngaohiko parakore parakore, i hangaia hei whakaoti i te raru o te koretake o te ngaohiko, e whakarato ana i te huringa ngaohiko tika mai i te 110V ki te 220V. Ahakoa i roto i te kaainga, i te tari ranei, ko te kaitahuri a Shunhong ka whakarite kia rere pai o taputapu i raro i nga paerewa ngaohiko rereke, ka whakakore i nga aukati ngaohiko.
He pai te kaha me te penapena hiko, te mahi hurihanga pai
a Shunhong ngaohiko kaitahuri ka tango i te waahanga-kotahi-waahanga i roto i te hoahoa matua o roto kia pai ai te whakaheke i te ngaronga o te hiko me te whakapai ake i te pai o te huringa ngaohiko. Ko tenei hoahoa ehara i te mea ka whakapumautia te pumau o te huringa, engari ka nui ake te kaha o te hua me te pai o te taiao, me te whakapai ake i te mahi huringa.
Ko te taurangi haumarutanga matawhānui, te whakamahi kore-awangawanga
Ka whakamahia e te kaitahuri ngaohiko Shunhong he whare rino kaha me nga rawa mura ahi o roto, a kua rite rawa ki te mana pāmahana me nga taputapu tiaki ara iahiko poto hei whakarato i te whānuitanga o te haumaru. Ko enei ahuatanga haumarutanga ka marie nga whakaaro ki nga kaiwhakamahi i raro i nga tikanga whakamahi, me te whakarite kia kore e awangawanga te whakamahi.
Whakatikatika mohio, ngawari ki te urutau ki nga taputapu hiko rereke
Ka taea e te kaitahuri ngaohiko Shunhong te whakatika i te putanga mana ki te urutau ki te waa whakamahi me nga whakaritenga mana o nga taputapu rereke. Ka tutuki tenei ngawari ki nga hiahia o nga momo taputapu mai i te waa-roa ki nga kawenga teitei mo te wa poto, me te whakarite kia mau te mahi o nga taputapu.
Ko te hototahi whanui, te tautoko mo nga momo taputapu
Shunhong ngaohiko kaitahuri e tautoko ana i te whakamahi i nga momo taputapu hiko, ahakoa he whakamaroke makawe, he tunu raihi, he miihini pakaru taiepa, he miihini kaitao, he rino koiri ranei, ka taea te whakamahi tika, me te kore e awangawanga mo nga raru ngaohiko, e whakarato ana i te whānuitanga o te hototahi.
Tawhā Hangarau
| Tauira Hua | SHJZ-2000VA(parahi) |
| ingoa hua | Parahi 2000W Te Whakarerenga Mana Mana Mana Whakawhiti Ngaohiko 110V ki te 220V |
| Te kaha e tika ana | 2000W* |
| Ngaohiko Whakauru Whakatauria | 110V~ |
| Ngaohiko putanga whakatau | 220V~ |
| Te kaha whakatau | 1400VA* |
| Auautanga Whakatau | 50/60Hz |
| Te huringa mahi | 30/60min |
| rahi | 20*16*9.5cm |
| Rahi (me te mōkihi) | 30*20*15cm |
| taumaha | 6.4kg |
| Taumaha (me te kete) | 6.8kg |
| Momo | Momo-maroke |
| Pūrere Haumaru-1 | Mana Pawera |
| Te pāmahana hiko-atu aunoa | ≥80 ℃ |
| Tapawha taura hiko | 1 tapawha |
| Te Morahi o te Haerenga o naianei | 8A |
| Rauemi | Waea konumohe awhiowhio |
| Mahinga matua | Kaihuri mowhiti |
| tiwhikete | CE, FCC etc. |
Whakamahinga Hua
Hua Aratohu Whakahaere
Tuhono haumaru i nga taputapu hiko e hiahia ana kia 110V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te kaitahuri ngaohiko. I te wa e hono ana, me whakarite kia kaua e neke ake te kaha o te taputapu i te kaha kawe o te kaitahuri hei aukati i te taumaha. Ka mutu te hononga, whakakāhia te whakakā hiko o te taputapu kia pai ai te hiko me te haumaru.
He Mahinga Mahi Maamaa mo nga Kaitahuri Ngaohiko, 4-taahiraa mahi, te mana pumau i o maihao
Ko nga kaitahuri ngaohiko he taputapu watea mo te urutau hiko i roto i te ao hou, a he aratohu ngawari tenei e whai ake nei hei awhina i a koe ki te pai ki te mana pumau.
Hipanga 1: Tena tirohia te taputapu me te hononga
I mua i te tiimata ki te whakamahi i te kaitahuri hiko, he mea nui kia ata tirotirohia nga taputapu me ona taputapu katoa. Manatokohia kei te mau tonu te whare kaitahuri, nga mono, me nga taura me te mea kua oti katoa nga taputapu me te pai. Ko tenei taahiraa he mea matua ki te aukati i nga ngoikoretanga hiko me te whakarite kia tika te mahi o nga taputapu.
Hipanga 2: Tuhono tika te hiko 110V
Monohia te mono whakauru o te kaitahuri ngaohiko ki te putanga hiko 110V. I mua i te honotanga, tirohia kia rite te ngaohiko turanga ki nga whakaritenga ngaohiko whakauru o te kaitahuri hei aukati i te kino o te taputapu na te koretake o te ngaohiko.
Hipanga 3: Tīmatahia te kaitahuri ngaohiko
Kimihia te pana hiko i runga i te kaitahuri ka pato ki te timata i te taputapu. I te wa e timata ana, kia ata titiro ki nga tauhohenga rerekee, penei i nga oro rereke, nga rama kore ranei, he tohu moata tera kei te raru te taputapu.
Hipanga 4: Tuhono me te whakamahi i nga taputapu 220V
Me hono haumaru nga taputapu hiko e hiahia ana ki te 220V ngaohiko ki te tauranga whakaputa o te kaitahuri ngaohiko. I te wa e hono ana, me whakarite kia kaua e neke ake te mana o te taputapu i te kaha kawe o te kaitahuri kia kore ai e taumaha. Kia oti te hononga, whakakāhia te pana hiko o te taputapu ka pai ki te tuku hiko haumaru me te haumaru.
Ma te whai i tenei aratohu e wha-taahiraa, ka taea e koe te whakarite i te whakamahi haumaru me te pai o to kaitahuri ngaohiko ki te whakarite i te mahi noa o au taputapu hiko me te pumau o to tuku hiko, ki hea me nga wa e hiahia ana koe.
FAQ